İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler 2019

İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler 2019

İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler 60 14.02.2019, 12:35

İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler

İlk randevu kızı nasıl giyilir? Bu sadece genç kadınları endişelendiren bir sorudur. Ne kadar romantik karşılaşmalar olursa olsun, ilk izlenimi yaratmak için sadece bir şans var. Bu nedenle, ilk tarih için nasıl giyileceği sorusu kesinlikle herkesi heyecanlandırır.

Kıyafetlerle tanışın

İlk izlenim en parlak olanıdır, bu önemlidirpozitifti. Renk şeması, stil, aksesuarlar - tüm bunlar uzun süre hatırlanacak bir görüntüdür. Çok akıllı, tatlı, arkadaş canlısı ve mükemmel bir arkadaş olabilirsiniz, ancak her şeyi dikkatsiz veya gülünç bir görünümle bozabilirsiniz.

Stilistlerin önerileri

İlk buluşma için nasıl giyinilir? Hangi moda uzmanları romantik bir toplantıya gidecek bir kişiye tavsiyede bulunur? Her şeyden önce - kendin ol. Hiçbir şey, ilk izlenimi doğal olmayan davranış kadar bozar. Bir insanı yapan bir giyim değil, bir kişi - şeyler olduğu unutulmamalıdır. Yine de önemli olan, resmin davaya karşılık geldiğini.

İlk buluşma kız için nasıl giyinilir

En çok bahsedilen yertoplantı. Tiyatroda bir toplantı için, restoran uygun kıyafeti seçmeniz gerekiyor. Bugün tiyatroda bile kot pantolon giyebilirsiniz. Spor pantolon ve spor ayakkabısı giymeyin, sadece çok uygun olduğu için.

İlk buluşma için nasıl giyinilir

Özellikle sıra dışı şok etmeyingörünümleri. En azından saygısız görünecek. Nüfusun kadın yarısı için konsey - aşırı cinsellik bir erkeği korkutabilir, olumsuz duygulara neden olabilir. Çok mütevazi bir kıyafet de yanlış bir izlenim bırakacaktır. Kozmetik ile aynı hikaye. Çok parlak - bu kaba, tam yokluğu - gri bir fare. Altın bir ortama ihtiyaç vardır. Erkeklere göre, kadın imajındaki doğallık gibi, bu, herhangi bir toplantı için toplanırken kullanılması gereken önemli kurallardan biridir, özellikle önemli değil, ilki veya neyi sayar.

Nüfusun erkek yarısı için ipuçları

Bir spor takımı hakkında bir kez daha, o yer dışındatarihte, spor salonunda ya da koşu bandında bir toplantı olmadığı sürece. Kadınlar erkeklerden daha çok kokulara, şık aksesuarlara ve nasıl ütülenmiş şeylere dikkat ederler. Gömlek ve pantolonları ütülemek, çok pahalı olmasa bile hoş bir koku ile tıraş ve parfüm kullanmak için tembel olmayın. Ayakkabılara dikkat etmeye değer. Kirli ya da tozlu olmamalı, sadece mükemmel temizlenmelidir. Kadınlar için, geri bildirime göre, bu çok önemlidir.

Nasıl giyinilir?

Toplantının yapıldığı yere bağlı olarak, veUygun kıyafeti seçmelisiniz. Bir kafede akşam yemeği, sinemaya yolculuk, şehir etrafında geziler, kazhual tarzı uygun. Giysilerdeki sakin renkler, sağlam aksesuarlar, sabit bir topuk ile rahat ayakkabılar. İlk buluşma için en iyi seçim, elbette, bir elbise. Takılmış bir ceket, hırka veya ceket ile birlikte. Doğal renklerde düşük anahtarlı makyaj.

İlk buluşma tavsiyesi için nasıl giyinilir

Bir restorana gitmek küçük bir elbise. Bir kokteyl elbisesi - kolsuz ve yakasız, diz boyu olmayan - bir restoranda bir tarih için iyi bir seçimdir. Debriyajın, klasik teknelerin, kostüm takılarının görüntüsünü tamamlayın. Ayrıca akşam makyajı, gözleri ve parlak rujları biraz parlatmak için de uygundur. Hava şartlarına bağlı olarak, dış giyim klasik düz bir kattır.

Piknik gezisi için en sevdiğin kot pantolon uygunT-shirt, tişörtü veya jumper ile kombinasyon. Spor ayakkabı veya spor ayakkabısı gibi rahat spor ayakkabılar. Eşofman tekrar böyle bir tarih için uygun değildir.

Bir kadın için bir görüntü

İlk randevu için nasıl giyilir? Yine, topuk üzerinde ayakkabı ile birlikte elbise tercih tercih.

ilk buluşma için nasıl giyinir

Toplantı nerede karar vermediysesinemaya, bir restorana ya da bir sergiye gitmek, evrensel bir seçenek var - bir elbise çantası. Siyah klasik veya kahverengi veya mavi tonlarda daha fazla ışık olabilir. Elbise kolyesini büyük bir kolye ve taşlı tek bir halka ile tamamlayın. Başka bir kombinasyon - küpe-kolye ve bilezik. Resmi aşırı yüklemeyin. Mevsime bağlı olarak, dış giyim - ceket, palto, palto. Eğer bir yaz akşamıysa, o zaman elbise omuzları, omuzlardaki pelerini çalacaktır.

Midi ile örme elbise uzunluğuderi ceket ve ayak bileği botları - bu bir tarih için ilginç bir görüntüdür. Uzun bir boncuk ya da büyük bir broş dizisi kıyafeti tamamlayacaktır. Son aksan minyatür bir omuz çantası.

Klasikler ve Spor

Elbiseye giymek arzusu yoksa,Bir alternatif, klasik bir eteğin ipek bluz veya balıkçı yaka ile birleşimi olabilir. Küpelerle tamamlanmış parlak bir boyun atkı ya da kolye resmi tamamlayacaktır. Coco Chanel tarzında yakasız ceket mükemmel bir ek olacaktır.

Bir tarih için daha atletik bir resim olabiliröğle veya kahvaltı için cafe. Klasik pantolon veya kot-borular, düşük hızda, jumper veya bluzlarda rahat ayakkabılar. Örme hırka veya kaşmir ceketin görüntüsünü tamamlayın. Minimum aksesuar, kolay makyaj.

Kızlar için görüntüler

İlk randevu kızı nasıl giyilir? Şimdi anlayacağız. Paralel bir sınıftan bir erkekle tanışmak istiyorsak, o zaman ilk randevuya nasıl giyiniriz? Yine, her şey toplantının nerede gerçekleşeceğine bağlı. Sinema, bisiklete binmek mi yoksa bisiklete binmek mi? Yaz aylarında tişört ve sandalet ile mini etek veya şort olabilir. Daha titiz bir görüntü - bir elbise, kapalı ayakkabılar ve bir çanta. Bisikletlerde sportif bir yürüyüş için, bir sweatshirt ve spor ayakkabısı olan kapris veya genel olarak bir jumper ile bir kot seçmelisiniz.

Bir adam için görüntüler

İlk randevu için nasıl giyinirsin? Bir numaralı kural - kıyafetlerde ihmal edilmemesine dikkat edin. İkinci kural şık aksesuarlar. Öğleden sonra, şehirde dolaşmak ya da bir bowling salonuna gitmek için kot pantolon giyebilirsiniz. Fakat klasik mavi değil, örneğin siyah, koyu maviyi seçmek daha iyidir. Bir gömlek, spor kesim ceketi, ayakkabılar ve aynı renkte bir kemer - şık bir görüntü hazır. İkinci eleman, istenirse, bir deri ceket veya hırka ile değiştirilebilir.

ilk tarihte adam için nasıl giyinmek

Akşam yemeği için bir tarih için bir ceket gereklidir, ancak daha iyitoplam kostüm, kravatsız yapabilirsiniz. Çok şık - tek renkli bir yay. Takım elbise ve gömlek aynı renkte, gömlek açık veya koyu tonlu. Klasik siyah veya kahverengi ayakkabılar. Bu durumda, bel ayakkabılarla aynıdır. Geniş kayışlı şık saatler, kızın gözünde itibarı artıracaktır.

Bir piknik, ormanda yürüyüş, bir park, ücretsiz spor tarzı anlamına gelir. Kot pantolon veya popüler günümüzde chinos, artı bir spor ceket, bir balıkçı yaka ve spor ayakkabı giyer.

Bir erkeğin ilk randevusu nasıl giyilir?

Bu soru bazen birçok erkeğin üstesinden gelir. Tabii ki, çoğu kez değil, ama olur. Önemli bir tavsiye, rahat ve güvenli hissetmektir. İlk satın alınan şeyleri dün almayın. Yeni ayakkabılar ayaklarını ovalayabilir, jumper veya gömlek bir etikete yapışır ve pantolonlar serilmiş halde daha uzun olacaktır.

Bir fincan için rahat bir kafede oturmayı planlıyorsanızkahve, daha sonra bir gömlek, ceket, klasik pantolon uygun. Pantolonlar siyah kot pantolon ve blazerli bir ceket ile değiştirilebilir. Günlük tarzdaki bir tarz ortaya çıkıyor. Klasik ayakkabı görüntüsünü tamamlayın.

bir kadına ilk buluşma nasıl giyinir

Bir restoran resmi kıyafetine gitmek için takım elbise anlamına gelir. Ona hafif bir gömlek ve kravat takın. Mükemmel kol düğmeleri, bir kravat klipsi, göğüs cebi.

Parkta yürümek, nehirde tekne gezintisi yapmak,çimenlerin üzerinde piknik - daha romantik ne olabilir? Doğanın koynunda hoş bir ortamda sohbet etme fırsatı. Giysiler rahat ve konforlu olmalıdır. Kotlar koyu mavi, hafif bir tişört ve sıcak bir kazak veya hırka. Kauçuk tabanlar üzerindeki süet ayakkabılar topluluğu tamamlayacaktır.

İlk buluşma için nasıl giyinilir? İpuçları

Şimdi herkes için birkaç ipucu daha verin:

İlk buluşma kız için nasıl giyinilir

 1. Giysiler bir kişiyi süslemez, ama o yapar. Şık, ama rahat, yüksek kaliteli ve zarif şeylerin lehine bir seçim yapmak gerekir.
 2. İlk randevuda da giyinmeparlak ve iddialı. Giysiler kişiden dikkat çekecek ve bu kabul edilemez. Vesilelerle uyuşmayan, gündelik kıyafetler, randevunun planlandığı kişi için açık bir ihmal olacaktır.
 3. Hava durumu için giyinme ve duruma ve yere göre.
 4. Parfüm ve kolonya da kıyafetlerdir. Çok fazla parfüm kokusu ilk izlenimi mahvedebilir. Kokulara ve esansiyel yağlara karşı alerjilerin mevcut olması mümkündür. Parfüm parfümü ve kolonya, cildin kokusu ile birlikte zorlukla algılanabilir olmalıdır.
 5. Kadınlar için temiz, düzgün ayakkabı - - değil musluklar ile yıpranmış topuklar erkekler için.
 6. Düzgün seçilmiş şık aksesuarlar, görüntünün ayrılmaz bir parçasıdır.
 7. Kadınlar için tavsiye. Hafif dekolte ve aşırı mini olmaktan çıkan hafif bir cinsellik, daha ilginç ve caziptir. Bir adamın hayal gücü ve biraz gizem için bir alana ihtiyacı vardır.
 8. Ve herhangi bir görüntü, yer ve fırsat için en iyi ek samimi bir gülümseme olacaktır. Her durumda muhatabın dikkat ve ilgisi, ilk buluşmada başarıyı garanti eder!
İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler 2019

İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler 2019

Related news

 • Hamileyken Kayak Yapılır mı
 • Parıltılı Bir Göz Makyajı Videosu
 • Film İzlerken Asla Vazgeçemediğimiz Patlamış Mısırın Aslında Nasıl Patladığını Biliyor muydunuz
 • Nefis Muhallebili Kadayıf Tatlısı
 • Puf Çiçekli Bebek Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

 • İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler 3

  İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler


  İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler 80

  İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler 8

  İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler 93

  İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler 25

  İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler 62

  İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler 12

  İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler 42

  İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler 7

  İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler 75

  İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler 4

  İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler 47

  İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler 9

  İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler 85

  İlk buluşma için nasıl giyinilir: özellikler, profesyonellerin tavsiyeleri ve geri bildirimler 18