İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence 2019

İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence 2019
27.06.2019

İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence 14

İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence

Vityazevo, içinde çok küçük bir köydür.Karadeniz kıyısında bulunan Krasnodar bölgesi. Çocuklu bir aile tatili, aşık çiftler veya bir grup arkadaşınız için harika bir yer. Tamamen rahatlamak için her şey var. Denize yakın birçok modern otel, mükemmel özel tatil kompleksleri. Vityazevo'da eğlenceler var. Kimse burada sıkılmaz. Erkekler bir bilardo kulübüne veya bowling salonuna gidebilir. Ayrıca mükemmel bir modern spor kompleksi de var. Çocuklar bir eğlence parkında veya dolphinarium'da eğlenebilirler. İyi bir su parkı var. Katamaranlar kiralanabilir.

Embankment "Paralia"

vityazevo eğlenceTatilciler arasında "Paralia" seti biliniyor. Çeşitli yarışmalardan, konserlerden ve diğer etkinliklerden her zaman mutluluk duyarız. Vitiazevo bir tatil köyüdür. Bu nedenle, insanlar sadece turistler ve turistler sayesinde hayatta kalıyorlar. Vityazevo köyünün çok küçük olmasına rağmen buradaki eğlence oldukça çeşitlidir. İyi bir seçim var ve özledim otel odasında sadece gerekmiyor.

Temiz ve güzel kumsalları ile karakterizedir. Aynı zamanda uzun ve gerçek beyaz kuma sahipler. Tüm konukların yeterli alanı var.

İyi gelişmiş bir altyapıyı not etmek istiyorum.

Yetişkin Eğlence

Şirket arkadaşları için birçok kulüp, disko, bar bulunmaktadır. Çok iyi kulüp Meksika. Ve "Paralia" daima gürültülü ve eğlencelidir. Müzik var, insanlar eğliyor, dans ediyor ve muhteşem bir tatil geçiriyorlar.

Vityazevo: gezi ve eğlence

vityazevo gezi ve eğlenceleri

Birçoğu şarap varlığı hakkında bilmiyorBöyle küçük bir köyde bitki. Burada büyük plantasyonlar var. Çoğunlukla yeşil üzüm çeşitleri. Vityazevo'da gezilere çıkabilir ve gezi yapabilirsiniz. Onlardan sonra, iyi fabrika kalitesinde şarabı satın almaya ve denemek için bir fırsat var.

Takip eden ilginç tapınaklar var.ziyaret ettiğinizden emin olun. Anapa da dahil olmak üzere en yakın yerlere çeşitli geziler düzenlenmektedir. Bir tünel akvaryumuna gidebilir, bir Avrupa yatına binebilir, denize balık tutabilirsin. Bu aktif ama aşırı bir tatil. Vityazevo'dan Çamur volkanları, küçük bir hayvanat bahçesi ve Azak Denizi'nin güzel bir plajı ile ünlü olan Taman'a geziler düzenlenmektedir. Aynı zamanda Utrish dolphinarium ve kutsal mekanlar denemek tavsiye edilir. Vityazevo yakınlarında, Krasnodar Bölgesi'nin kuzey kesiminde hac en önemli ve muhteşem yerlerde bulunmaktadır.

anapa vitiazevo eğlence

"Olympia"

Vityazevo'daki çocuklar için eğlence, geniş bir "Olympia" su parkı sunmaktadır. Modern, çok sayıda slayt sadece çocuklar için değil, aynı zamanda yetişkinler için.

altyapı

Vityazevo'da çok sayıda bar,restoranlar, kafeler, burada yemek yiyebilir ve rahatlayabilirsiniz. Çok çeşitli kıyafetler, hediyelik eşyalar, ürünler içeren geniş bir pazar var. Bir tatil köyü fiyatları oldukça ekonomik ve ucuzdur.

Burayı güvenli bir şekilde dinlenmek için seçebilirsiniz.küçük çocuklar. Oteller konaklamaları için konforlu koşullar sağlar. Başka ne tesisi Vityazevo köyüne övünebilir? Buradaki küçük çocuklar için eğlence de var. Örneğin, cazibe merkezi var. Bebekler sıkılmayacak ve gerisi faydalı olacak ve eğlenecek.

Çocuklar için çocuk oyunlarında eğlenceler

Vityazevo diğer ünlü tatil yerlerinden daha kötü değildir. . Birçok kişi, "Vityazevo'daki eğlence nedir?" Sorusuyla bıktıklarını ve şaşkın olduklarını düşünüyorlar. Yukarıdaki seçenekler göz önüne alındığında, kimseye sıkıcı olmayacağı sonucuna varabiliriz. Çocuklar eğlenirken, yetişkinler rahatlayabilir ve dinlenebilir. Her yıl, Vityazevo köyünde rekreasyon daha popüler hale geliyor. Bu nedenle, önceden konaklama rezervasyonu yapmak daha iyidir. Bu önemli ölçüde kaydetmeye yardımcı olacaktır.

Köy çok güzel, temiz ve konforludur. Yerliler çok güzel, samimi, sempatik insanlardır. Her zaman mutlu turistler ve yardım etmeyi reddetme. Karadeniz kıyısında güzel bir yer. Çok güzel üzüm bağları ve açık mavi bir deniz birleştirir. Özel temiz hava ve harika bir iklim.

Şövalyede eğlence olan şey

Şarap şölen

Yerel olarak göre saati seçmeye değerfaaliyetleri. Vityazevo'daki eğlencenin alışılmadık olduğunu belirtmek isterim. Geleneksel olarak, her mevsim bir şarap festivalidir. Sonuçta, köy şaraphanesi ve üzüm bağları ile ünlüdür. Bu nedenle, onuruna bir tatil düzenler ve herkesi tadım yapmaya davet ederler. Ayrıca çeşitli yarışmalar, oyunlar, konserler düzenlenmektedir.

Vityazevo'da bir tatil seçimi yapmak zorunda değilsiniz.pişman ol. Karadeniz'in önerilen tatil köyleri arasında, layık bir yer alır. İyi ve hoş bir dinlenme isteyenler, oraya gitmelidir.

Tatile gitmeye karar verirken, insanlar hesaba katılıyorbütçe ve finansal fırsatlar. Bu, Vityazevo'da dinlenmenin temel avantajı. Burada sadece ekonomik olarak değil, aynı zamanda zamanınızdan da keyif alırsınız. Bu yere geldiğimde, tekrar tekrar dönmek istiyorum.

Köy nerede? Nasıl Gidilir?

Vityazevo köyü 12 kilometre uzaklıktaAnapa (çok sayıda sakinyle bilinen yerleşim). Farklı ülkelerden insanlar bu yerleri görmeye geliyorlar, ama bunların çoğu Rus tatilcilerdir. Anapa'dan Vityazevo'ya arabayla on dakika sürüyor. Bu nedenle, hemen iki yerleşim yerini görebilirsiniz.

Küçük bir sonuç

Artık Anapa'nın, Vityazevo'nun neyi temsil ettiğini biliyorsunuz. Eğlence burada ilginç ve farklı. Tatillerini burada geçirmeye karar verenlerin buna pişman olma ihtimali yoktur.

İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence 2019

İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence 2019

Related news

 • BORDÜRLÜ LASTİK BAŞLAMA TÜRKÇE VİDEOLU
 • A Kesim Gelinlik Modelleri 2019
 • Hakkında Bilinen ve Bilinmeyenlerle Güzellik Algımızı Şekillendiren Matematik: Altın Oran
 • Yüksek topuklu pembe ayakkabı
 • Vitamin B12 - kullanım talimatları

 • İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence 61

  İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence


  İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence 11

  İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence 36

  İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence 18

  İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence 6

  İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence 27

  İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence 97

  İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence 19

  İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence 64

  İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence 73

  İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence 51

  İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence 60

  İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence 85

  İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence 97

  İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence 41

  İlginç Vityazevo köyü: çocuklar ve yetişkinler için eğlence 70