İlaç Xidifon: kullanım ve açıklama talimatları 2019

İlaç Xidifon: kullanım ve açıklama talimatları 2019
18.07.2019

İlaç Xidifon: kullanım ve açıklama talimatları 50

İlaç "Xidifon": kullanım ve açıklama talimatları

ksidifon kullanım kılavuzuKullanım için ilaç "Xidifon" talimatlarıBu ilaçlar bir grubu ifade eder, kullanımı vücuttaki kalsiyum ve fosfor alışverişini düzenleyen amaçlanmaktadır. Bu ilacın düzenli alımı etkili bir yol osteoporoz gelişme olasılığını azaltmak ve tekrarlayan taş oluşumunu önlemek için izin verir. Ayrıca, ilaç "ksidifon" (bu teyit kullanım talimatları) idrar içinde ihtiva sözde "kalsiyum tuzu" agregasyonu ve kristal büyümesini önler ve yumuşak dokuların üstün bir profılaktik anormal kireçlenme olarak hareket eder. Buna ek olarak, bu hazırlık ağır metal kaldırma işlemini hızlandırır ve ılımlı bir anti-inflamatuar bir etkiye sahiptir.

Ilaç "Xidiphon", hangi fiyat içinyaklaşık% 50 oranında bir sonraki% 20'lik çözelti hazırlamak için tasarlanmış, renksiz% 20'lik bir çözelti şeklinde, yaklaşık altı yüz ila altı yüz elli ruble'dir.

xyliphong yorum

Bu aracın ana olarak bileşimiBileşen, 1-hidroksietiliden difosfonik asit dihidratın yirmi gram mono-potasyum tuzu içerir. İlave maddelerin rolü sodyum hidroksit ve arıtılmış sudır.

Için bir ilaç "Xidifon" talimatı verinBöbrek ve ürolityazis çeşitli hastalıklarda kalsiyum metabolizmasını düzenleyen bir araç olarak, hem yetişkinler hem de çocuklar için uygulama önerilir. Ayrıca, bu ilaç hiperparatiroidizm, hiperavitaminoz D ve interstisyel nefrit için gereklidir. Osteoporozun tedavisi için ve bunun yanı sıra gelişiminin ve osteopeninin önlenmesi için "Xidifon" çözeltisinin uygulanması da belirtilmektedir. Bu gözden geçirmeler, bronşiyal astım (hormona bağlı bronşiyal astım dahil) gibi bir hastalığın karmaşık tedavisindeki kullanımının iyi sonuçlarına da tanıklık eder.

ksilofon fiyatıBu araç üreticisini alkategorik olarak, kompozisyonda sunulan bileşenlerden herhangi birine hipokalsemi veya aşırı duyarlılıktan muzdarip olan kişileri yasaklar. Ayrıca, bebeği taşıyan kadınların ve emziren genç annelerin kullanımı için ilaç "Xidiphon" talimatının kullanımını önermez. Aşırı dikkatle, bu ilacı, kronik enterokolit formu ve böbrek fonksiyonu azalmış olan hastalara atayabilirsiniz. İkinci durumda, üretici ilaç alımı zamanlamasını ve dozaj rejimini başarısız olmadan ayarlamanızı önerir.

Istenmeyen reaksiyonlar ve mümkün olduğu gibi"Xidifon" çözeltisi ile ilişkili yan etkiler, daha sonra, öncelikle, burada bir gastrointestinal bozukluğun oldukça yüksek riskini söylemeliyiz. Ek olarak, uzmanlara göre, bir metabolik bozukluk ve mide bulantısı olabilir. Bireysel insan grupları da deri döküntüsü, anjiyoödem, kurdeşen, kaşıntı ve cildin hiperemi yaşayabilir.

İlaç Xidifon: kullanım ve açıklama talimatları 2019

İlaç Xidifon: kullanım ve açıklama talimatları 2019

Related news

 • Şal Yaka Bebek Elbisesi Yapılışı
 • Şehriyeli Tavuk Suyu Çorba Videosu
 • Antaylada başkalarına ait kredi kartlarıyla fatura ödeyen 3 kişi tutuklandı
 • Mercimek Çorbası Dolapta Kaç Gün Dayanır
 • Erkekler için Shake Waite: yorumlar. Shake Waite simülatörü: incelemeler

 • İlaç Xidifon: kullanım ve açıklama talimatları 4

  İlaç Xidifon: kullanım ve açıklama talimatları


  İlaç Xidifon: kullanım ve açıklama talimatları 92

  İlaç Xidifon: kullanım ve açıklama talimatları 88

  İlaç Xidifon: kullanım ve açıklama talimatları 3

  İlaç Xidifon: kullanım ve açıklama talimatları 7

  İlaç Xidifon: kullanım ve açıklama talimatları 32

  İlaç Xidifon: kullanım ve açıklama talimatları 9

  İlaç Xidifon: kullanım ve açıklama talimatları 72

  İlaç Xidifon: kullanım ve açıklama talimatları 66

  İlaç Xidifon: kullanım ve açıklama talimatları 58

  İlaç Xidifon: kullanım ve açıklama talimatları 26

  İlaç Xidifon: kullanım ve açıklama talimatları 13

  İlaç Xidifon: kullanım ve açıklama talimatları 80

  İlaç Xidifon: kullanım ve açıklama talimatları 63

  İlaç Xidifon: kullanım ve açıklama talimatları 36