İlaç Terialzhen. Kullanım talimatları 2019

İlaç Terialzhen. Kullanım talimatları 2019

İlaç Terialzhen. Kullanım talimatları 74 12.02.2019, 19:40

İlaç "Terialzhen". Kullanım talimatları

"Teralidzhen" preparatının yatıştırıcı, kaygısız bir özelliği vardır, depresyon, nevrozlar, uyku problemleri ve ruhsal bozukluklarda kullanılması önerilir.

Uyarılabilirliği azaltır, bu değilDepresyon, depresyon, zayıflık hissi eşlik etti. "Terialzhen" preparasyonu ile hafif bir aktive edici etki sağlanmıştır. Talimat, belirgin bir hipnotik etki hakkında da bilgi verir. Bileşenlerin mükemmel toleransı, ilacın çocuklar ve yaşlılar için kullanılma olasılığını doğurmaktadır. Tamamen vücut tarafından emilir ve idrar ile en geç 48 saat içinde böbrekler tarafından atılır.

İlacın toplam dozu 3-4 seansta kullanılır. İlacın etkisi, girişten sonra on beş ila yirmi dakika arasında başlar. Toplam pozlama süresi altı ila sekiz saat arasındadır.

Çocuklar için hazırlık "Theoraligen" günlük normuhedefe bağlı olarak önerilir. Eğer bebek üzerinde hipnotik bir etkiye sahip olmak istiyorsanız, günde iki buçuk ila beş miligram yeterlidir. Alerjik reaksiyonların tedavisinde - günde beş ila yirmi miligram. Psikotik durumlar günde en fazla 60 miligram kullanmak için yeterlidir.

Teraldzhen'in istenmeyen etkisi

Talimat kullanımı olduğunu gösteririlaç görsel algının bulanıklaşmasına neden olabilir, kulakta gürültü, bazen kabus vakaları kaydedilir. İlacın kardiyovasküler sistem üzerindeki etkisi kan basıncında, taşikardi, baş dönmesinde bir azalmaya neden olabilir.

Sindirim sistemi iştah, ağız kuruluğu, kabızlık azalması ile "Terialzhen" ilacın alımına tepki gösterir.

Kan basıncını düşürmek mümkündür.

Solunum sisteminden - kuruluk hissifarinks ve nazal mukozada, bronşlarda sekresyonun yüksek viskozitesi. Üriner sistem idrarda bir gecikme ve mesanenin azalmış tonu ile reaksiyona girer. Muhtemel yüksek terleme, azaltılmış kas tonusu, alerji.

"Terialzhen" preparatı için kontrendikasyonlar

Talimat hazırlık olmadığını uyardıAşağıdaki durumlarda kullanılması tavsiye edilir: karaciğer hastalığı, gebelik, böbrek problemleri, myastenia gravis, laktasyon, yaş 7 yıldan az, bireysel hoşgörüsüzlük. Tedavi sırasında alkol içmek kesinlikle yasaktır.

Yüksek bir dikkat yoğunluğu içeren faaliyetlerde bulunmak kontrendikedir. Örneğin, bu araçların veya herhangi bir makinenin yönetimini içerir.

Özellikle, "Teraldzhen" hazırlanması çocuklara verilirse dikkatli olun. Tanıklıklar, bazen konvulsif belirtilere neden olduğunu göstermektedir.

Ilacın uzun süreli kullanılması durumunda,Periyodik olarak bir kan testi yapmak, karaciğer fonksiyonunu teşhis etmek gereklidir. Bazen riboflavin için akut bir ihtiyaç vardır. Alerjen testi yapıldığında, ilaç cilt testlerinden 72 saat önce kesilmelidir. Aksi takdirde, test sonuçları bozulmuş olabilir. İlacın kullanımı sırasında yanlış gebelik testleri hariç tutulmamaktadır. Teraldzhen alırken etanol kullanmaktan kaçının.

Diğer yollarla etkileşimHazırlık "Teraldzhen"

Talimat artış hakkında uyardıuyku haplarının, narkotik ağrı kesicilerin etkinliği. Efedrin, amfetamin, m-holinostimuljatorov, dopamin, guanetidin, levodopanın etkisini önemli ölçüde zayıflatır.

Ürün reçeteye göre kesinlikle eczaneden satın alınabilir.

Depolama koşulları:sıcaklık 25 dereceyi geçmemelidir. Depolama yeri çocukların erişemeyeceği bir yerde olmalı ve güneş ışığına maruz kalmaktan korunmalıdır.

İlaç salım tarihinden itibaren iki yıl boyunca etkilidir.

Terialgen'i bir doktor tavsiyesi olmadan kendi başına uygulamak kesinlikle yasaktır.

İlaç Terialzhen. Kullanım talimatları 2019

İlaç Terialzhen. Kullanım talimatları 2019

Related news

 • Evin eğik çatısı ne olmalıdır
 • Nazar Boncuğu Modeli Patik Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Dolardan yeni rekor: 5.10 TL
 • Roma Dönemi Mozaikleri Kaçak Kazı Sayesinde Ortaya Çıktı
 • Esir Şehrin Gözyaşları Dizisi Tanıtım Fragmanı izle

 • İlaç Terialzhen. Kullanım talimatları 45

  İlaç Terialzhen. Kullanım talimatları


  İlaç Terialzhen. Kullanım talimatları 23

  İlaç Terialzhen. Kullanım talimatları 8

  İlaç Terialzhen. Kullanım talimatları 6

  İlaç Terialzhen. Kullanım talimatları 62

  İlaç Terialzhen. Kullanım talimatları 95

  İlaç Terialzhen. Kullanım talimatları 71

  İlaç Terialzhen. Kullanım talimatları 46

  İlaç Terialzhen. Kullanım talimatları 77

  İlaç Terialzhen. Kullanım talimatları 45

  İlaç Terialzhen. Kullanım talimatları 9

  İlaç Terialzhen. Kullanım talimatları 71

  İlaç Terialzhen. Kullanım talimatları 31