İlaç Spiramisin. Kullanım Talimatları 62 09.02.2019, 01:22

İlaç "Spiramisin". Kullanım Talimatları

İlaç "Spiramisin" kategorisine dahildirmakrolid antibiyotikleri. İlaç bakteriyostatik olarak hareket edebilir, yüksek dozlarda bakterisidal aktivite gösterir. Ajan, enfeksiyon patojenlerinin hücrelerinde sentez sürecine bastırır. İlaç, yüksek konsantrasyonlarda bir bakteri hücresinde birikebilir. "Spiramisin" (uzmanların görüşleri bunu teyit eder) uyuşturucunun gastrointestinal sistemin peristaltizm üzerinde uyarıcı bir etkisi yoktur. İlaç kullanıldığında, hamile bir kadından gelecek bir çocuğa toksoplazmoz bulaşma riski azalır. Ajan, zaten enfekte fetusun patolojisinin ciddiyetini etkilemez.

Uygulama fiyatına ilişkin spiramisin talimatları

İlaç "Spiramisin". Kullanım talimatları. randevu

İlaç, dönemdeki toksoplazmoz için önerilir(alternatif bir ilaç olarak). Bakteriyel lezyonlarda gösterilen aracı (ikinci sıranın ilaç olarak) buna duyarlılığı olan mikroorganizmalar tarafından yol açtı. endikasyonlar göre (atipik de dahil olmak üzere), toplum kökenli pnömoni türü, (alevlenme) kronik bronşit, bademcik iltihabı, artrit, sinüzit, osteomiyelit, otit yer alır. Hazırlama "Spiraniycin" Kullanıcı uygulaması farklı doğası üretrit, prostat, Ekstragenital chlamydia (bunların tezahürü kombine gonore, sifilis, genital Chlamydia), cinsel temasla bulaşan patolojilerde kullanmaya olanak sağlar. Flegmonu, apseler enfekte dermatit, yılancık lezyonları ve diğer cilt rahatsızlıkları içinde Önerilen araç. tıp öncesinde yatış için en fazla on gün hastalarla temasta olan kişilerde menenjit önlenmesi için reçete edilir. İlaç bakteri difteri ve boğmaca akut eklem romatizması tabii önlenmesi, tedavisi için endikedir.

Spiramisin kullanım talimatları

"Spiramisin" anlamına gelir. Kullanım talimatları. Kontrendikasyonlar

İlacın kullanımı sırasında tavsiye edilmemektedir.laktasyon sırasında aşırı duyarlılık. İntravenöz infüzyon şeklinde ilaçları çocuklara reçete etmeyin. Dikkat, safra kanallarında hepatik yetmezlik veya tıkanıklık ile gösterilir.

İlaç "Spiramisin" dir. Kullanım talimatları. Yan Etkiler

spiramycin yorum

İlaçların temelinde kullanılan ilaçlarbulantı, kaşıntı, döküntü ve diğer deri alerjik reaksiyonları, diyare, artmış alkalin fosfataz ve ALT (nadir durumlarda) aktivitesi. Olumsuz sonuçlar, damar içine giriş bölgesinde ağrı içerir. Bazı hastalar (nadiren) akut kolit, trombositopeni, hepatit (kolestatik), bağırsak mukozasında hasar, ülseratif özofajit vardır. Yan etkiler ortaya çıkarsa, ilacın kullanımı durdurulur.

Dozaj rejimi

Yetişkinlere günde iki kez 3-6 milyon IU reçete edilir.veya 1,5 ila 3 milyon IU'dur. Ciddi enfeksiyonların zemininde dozaj günde iki kez 6-7.5 milyon IU'ya yükseltilebilir. Çocuklar ilaçları kilo ile kişisel olarak reçete eder.

İlaç "Spiramisin". Kullanım talimatları. fiyat

Eczanelerde ilaç maliyeti 166 ruble'dir.

İlaç Spiramisin. Kullanım Talimatlarıresim Fotograf Goruntuler

Related news

 • Adana derbisinde son düdük sonrası kavga çıktı
 • PÜİS, benzine zam geldiğini haber vermeyecek: Küfür ediliyor
 • Çatlaklar İçin Doğal Çözüm Önerileri

 • İlaç Spiramisin. Kullanım Talimatları 41

  İlaç Spiramisin. Kullanım Talimatları


  İlaç Spiramisin. Kullanım Talimatları 97

  İlaç Spiramisin. Kullanım Talimatları 49

  İlaç Spiramisin. Kullanım Talimatları 8

  İlaç Spiramisin. Kullanım Talimatları 53

  İlaç Spiramisin. Kullanım Talimatları 83

  İlaç Spiramisin. Kullanım Talimatları 66

  İlaç Spiramisin. Kullanım Talimatları 44