25.06.2019

İlaç Rimadyl (köpekler için). soyut 13

İlaç "Rimadyl" (köpekler için). soyut

"Rimadil" (köpekler için) ilacı,enjeksiyon çözeltisi ve her biri bir ayırma oluğuna sahip beyaz yuvarlak tablet formundadır. Aktif madde karprofen'dir. İlaç analjezik, anti-inflamatuvar aktivite, orta düzeyde antipiretik etki gösteren non-steroidal ilaç kategorisine aittir.köpekler için rimadyl değerlendirmeleri

randevu

İlaç, semptomların hafifletilmesi,kronik veya akut bir aşamada kas-iskelet sistemi sistemine eşlik eden patoloji. Endikasyonlar arasında özellikle köpeklerde iltihap ve ağrı ile komplike olan eklem hastalıkları bulunur. Osteoartrit ve diğer patolojik durumlar için bir ilaç önerilir. Premedikasyon sırasında, müdahale sırasında anestezi ile ameliyat sonrası dönemde "Rimadyl" (köpekler için) çağı atayın.

Uygulama metodu

Günlük dozaj,kitle ile. Terapi başlangıcında, kg hayvan ağırlığı başına 4 mg reçete edilir. Alınan miktar iki resepsiyonda dağıtılır. Bir hafta sonra, klinik tabloya göre, dozaj ve uygulama sıklığı yarı yarıya azaltılabilir.köpeklerde eklem hastalıklarıGenel olarak tedavi süresi belirlenirhayvanın durumuna bağlı olarak, ancak on dört gün sonra bir veteriner hekimi ziyaret etmelidir. İntravenöz olarak veya subkütan yoldan ilaç 1 ml / 12.5 kg uygulanır. Durumun stabilize edilmesinden sonra, terapi veterinerin tavsiyesi üzerine devam edilebilir. Bu durumda, hayvan ilacın oral yoldan verilmesine yönlendirilir.

Kontrendikasyonlar

İlaç "Rimadil" (köpekler için) bir çözüm şeklindekas içine kullanılmaz. Tavsiye edilen dozu aşmayın veya kullanım sıklığını artırmayın. Diğer non-steroid anti-inflamatuvar ilaçlar gibi, ilaç da orospu zincirli dişilere atanmaz. Göreceli kontrendikasyonlar kalp, karaciğer veya böbrek patolojilerini içerir. Bu durumlarda doz ayarlaması gerekebilir. İlaç sadece veteriner hekimlikte kullanılır.

Yan Etkiler

Diğer NSAID'lerde olduğu gibi Rimadyl (köpekler için) tedavisi sırasında sindirim sistemi işlev bozukluğu gelişebilir.köpekler için rimadilGastrointestinal mukozanın tahrişi nadiren görülür.kural olarak, artan dozaj ile. Genel olarak, "Rimadyl" ilacının (köpekler için) tatmin edici bir tolere edilebilirliği vardır. Veterinerlik incelemeleri ilacın yüksek verimliliğini ve hızını, minimum kontrendikasyon sayısını ve istenmeyen sonuçları gösterir.

Ek bilgi

Aşırı doz durumunda, derhal olmalıBir veterineri arayın veya hayvanı kliniğe götürün. Terapi klinik belirtilere göre reçete edilir. Ilacı normal nemde karanlık bir yerde saklayın. Tabletler, yirmi parça (20 veya 50 mg) için kabarcıklar halinde üretilir. Koyu cam şişelerde% 5'lik bir çözelti üretilir. İlaç, tıkacın delinmesinden 28 gün sonra stabildir. Rimadyl ve Warfarin ile kombine edildiğinde, her iki ilaç plazma proteinlerine bağlanabildiğinden klinik tabloyu dikkatli bir şekilde izlemek gereklidir.Related news

 • Modanisa Modest Fashion Week, Londra’da
 • Rus uzman: Ukrayna Türk Akımını etkileyemez, ama Kuzey Akımı-2yi engellemeye çalışabilir
 • PETEKLİ FISTIK DOLGULU VİDEOLU ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÖRNEK
 • ZENGİN PİLAV
 • Havuçlu miso çorbası tarifi

 • İlaç Rimadyl (köpekler için). soyut 86

  İlaç Rimadyl (köpekler için). soyut


  İlaç Rimadyl (köpekler için). soyut 24

  İlaç Rimadyl (köpekler için). soyut 3

  İlaç Rimadyl (köpekler için). soyut 53

  İlaç Rimadyl (köpekler için). soyut 72

  İlaç Rimadyl (köpekler için). soyut 39

  İlaç Rimadyl (köpekler için). soyut 1

  İlaç Rimadyl (köpekler için). soyut 59

  İlaç Rimadyl (köpekler için). soyut 76

  İlaç Rimadyl (köpekler için). soyut 13

  İlaç Rimadyl (köpekler için). soyut 23

  İlaç Rimadyl (köpekler için). soyut 61

  İlaç Rimadyl (köpekler için). soyut 30