İkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikapİkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikap


İkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikap 31 07.03.2019, 04:55

İkinci kuşağın "Ridgeline Honda" - olağandışı insanlar için bir pikap

Zaten 5 yıl boyunca Ridgeline Honda (pick-up kamyonJapon üretimi) başarıyla dünya pazarını fetheder. Bu, belki de, alışılmamış tasarım çözümlerini bir araya getiren ilk Asya SUV'dır. Şaşırtıcı "Honda" (pikap) pek çok şey olabilir: bağımsız bir yaylı süspansiyon ve iki yönde açılabilen arka kapı ve şasi "Unibody" dir. Böyle garip bir sete rağmen, araba şovda başarılı bir şekilde yerini aldı ve yine de alıcılar arasındaki talebi kaybetmedi. Bu yazıda, ikinci jenerasyon Ridgeline Honda'nın (pikap) başarısının sırrını öğrenmeye çalışacağız.

Fotoğraflar ve tasarımın gözden geçirilmesiHonda Pickup

Yeniliğe bakarsanız, hemen görebilirsinizuyumsuz çizgiler ve vücudun tuhaf orantılılığı. Ön farlar anlaşılmaz şekiller, köşeli bir tampon ve yan tarafta iki içbükey içe kapılardır. Bununla birlikte, araç sahipleri, bir kamyonetin arkasında otururken tüm bu eksikliklerin hemen unutulduğunu söylüyorlar.

salon

Yani içeri doğru hareket ediyoruz. Sürücü koltuğu oldukça başarılı bir şekilde dekore edilmiştir, gösterge paneli basit ve anlaşılır. Çeşitli sensörlerden gelen okumaları öğrenmek için kullanım kılavuzunu açıklamanız bile gerekmez. Isıtmalı koltukların varlığını da memnuniyetle - birkaç saniye boyunca koltuk anında ısınır. Kuzey enlemlerinin sürücüleri bunu takdir edecektir. Ancak hepsi bu kadar değil. Özel bir övgü, basit kontrolü ile ayırt edilen navigasyon sistemidir. Bu arada, rotayı belirlemek için, yol kenarındaki otomobilin durdurulmasına gerek yoktur - hareket halindeyken her şey yapılabilir. Bu özellik Honda CRV'sini bile övünemez.

Honda alım fiyatıBoş alanın mevcudiyetinden hoşnutlukla şaşkınlıkKabinde. Bazı kargo hacmi taşımak gerekir ve önyükleme zaten işgal edilmiş ise, düz alana altında ikinci sıra koltuklar katlanarak iç alanı kullanabilirsiniz. Evet, kabinin kolaylık ve işlevsellik listeleme gerçekten arabanın "standart" dış unutun.

Ve kaputun altında ne var?

Honda endişesiyle üretilen bir pikapRusya piyasasına 3,5 litre hacimli bir benzinli altı silindirli motor tedarik ediliyor. 247 beygir gücündeki emrinde. Bu ünitenin torku da 332 N / m'lik bir yükseklikte. Sağda "Honda Ridgeline" en ekonomik alıcılardan biri olarak adlandırılabilir. Karışık bir döngüde, araç "yüz" başına 12,9 litre benzin tüketir.

Honda (pikap) ne kadar?

Yeni SUV modelleri için fiyat1 milyon 730 bin ila 1 milyon 820 bin ruble arasında değişmektedir (ekipmana ve ekipman seviyesine bağlı olarak). Yönetilebilirlik ve ekonomi göz önüne alındığında böyle bir araba için oldukça iyi bir fiyat.

honda pikap fotoğrafı

Sonuç

Genel olarak, Honda endişesi tarafından yaratılan pikapcrossover ve SUV'un başarılı bir kombinasyonu. Sürüş özelliklerine göre, hiç rakibi yokken, konfor seviyesi sadece premium otomobillerle karşılaştırılabilir. Gezginler için Ridgeline modeli ideal bir seçenektir. İçinde ihtiyacınız olan her şeyi koyabilirsiniz, yolcular için hala çok boş alan var.

İkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikapİkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikap

Related news

 • Hamburger Ekmeği Tarifi Videosu
 • Jalebi tarifi
 • Keçeden değişik çiçekler
 • Kakaolu Kek
 • Rüya Yorum: bir rüyada saç kesti

 • İkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikap 1

  İkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikap


  İkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikap 89

  İkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikap 98

  İkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikap 78

  İkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikap 93

  İkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikap 75

  İkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikap 24

  İkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikap 17

  İkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikap 89

  İkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikap 75

  İkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikap 48

  İkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikap 44

  İkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikap 74

  İkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikap 47

  İkinci kuşağın Ridgeline Honda - olağandışı insanlar için bir pikap 72