İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenirİkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenir

15.05.2019

İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenir 57

İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenir

İkimizin Yerine 14. Bölümü ile 21 eylül cuma günü 16:30’da Kanal 7 ekranlarında olacak. Sizlere yeni başlayan İkimizin Yerine dizisini daha iyi anlayabilmeniz için oldukça uzun özetler yazıyoruz; isimler yeni karakterler yeni; İkimizin Yerine dizisi ile ilgili istek öneri ve şikayetelrinizi yorum olarak yazabilirsiniz. İkimizin Yerine 14. Bölümde  Basant ve Gehna’nın düğün törenlerine şahit olacağız. Genha’nın babası istemeye istemeye kızını Basant’a verdi. Bakalım Genha’yı nasıl bir evlilik bekliyor.

İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti

Dadisa Bairon‘a abin evliliği  için korkma Tanrı her şeyi biliyor o bize yardım edecek der. Ben bir anneyim, şükür ki senin mutlu ailen var, ben abinin de mutlu ailesi olsun istiyorum buna engel olma oğlum der. Sughna masadan fotoğrafı alacakken, Dadisa onu fark eder ve azarlar. Sughna Anandi ve Jagdiş‘e, Dadisa izin vermedi der.

Dadisa düğün için kıyafetler almakta. Anandi ve Sughna da oraya gelir. Anandi‘nin yiyeceği bir elbisenin üstüne düşer. Dadisa önce kızgın bakar Anandi korkar. Ama sonra oğlum evleniyor bu gün kızmayacağım der ve herkes güler. Dadisa Bairon‘la hazırlıklarla ilgili konuşur. Anandi bir kucak dolusu elbise getirir ve Dadisa‘ya kendime en güzellerini seçtim der.

Dadisa sen gelinden de çok şey seçmişsin der herkes güler. Madem bu kadar çok elbise istiyorsun Jagdiş’e söyle o sana alsın diye şakalaşır. Jagdiş gelip ben neden ona elbise alayım ki kendisi alsın der. Anandi benim param yok ki der. Jagdiş bende de yok der. Anandi elbiseleri bırakır hiçbirimizin parası yok o zaman biz Basant amcanın düğününe yeni elbise almayacağız der.

Basant ne istersen alırız der. Bairon annesine dünürleri davet etmeye Sumitra ile gitmek istediğini söyler. Dadisa izin verir. Anandi Sughna‘dan bunu duyar bende gitmek istiyorum der. Jagdiş gitmesin diye dua eder. (ödevlerimi kim yapar diye) Bairon‘lar giderken Dadisa ona para verir. Kazan‘a söyle bize yakışacak şekilde hazırlanıp gelsinler bizi rezil etmesinler der. Anandi bende gideyim der. Dadisa ona sinirlenir Anandi madem Dadisa istemiyor gitmem onların gelmesini beklerim der ve ayrılır. Dadisa Bairon‘a, Jagdiş ve Anandi‘yi de götürün der.

Anandi eve gelir annesini kucaklar. Bago yine mi kaçtın bizi öldürecek misin sen der. Bairon onu azarlama biz de buradayız der. Bago Kazan‘ı çağırır onları karşılar. Bairon onlara davetiyeyi verir. Anandi Jagdiş‘e oyun oynadığı yeri göstermek ister, izin alıp giderler. Anandi burada korkunç bir cadı var der. Jagdiş ben korkmuyorum diye hava atar. Anandi Phuli ile saklanır ve Jagdiş onları göremeyince korkar. Anandi arkadan ona dokunur Jagdiş korkarak döner. Anandi hani korkmuyordun, korkak diye dalga geçer. Jagdiş intikamımı alacağım deyip ona küser.

Anandi özür diler ama Jagdiş kızgın olduğu için affetmez. Phuli araya girer ve Anandi‘den senin ne kadar iyi kriket oynadığını duydum der. Jagdiş evet krikette kimse beni yenemez der. Anandi o zaman bizim köyün erkeklerine kocamın ne kadar iyi oyuncu olduğunu gösterelim der. Jagdiş tamam der. Jagdiş çocuklarla kriket maçı yapar ve kazanır. Anandi Phuli‘ye seni evlendireceğiz der.

Phuli annem dul kadınlar evlenemez dedi der. Anandi amcam evleniyorsa sen de evlene bilirsin der ve ona bilezik verir. Bago dünürlerinden kızının birkaç gün yanında kalmasını ister. Anandi Bairon‘un düşündüğünü görüp kalmak istemiyorum evde çok işim var der. Anandi giderken ağlar. Anandi resim yapmış Jagdiş onu beğenmez ve eleştirir. Sughna gelir ve onlara Pratap‘ın köyüne ünlü bi film yıldızı Abhishek Bachchan gelecek der. Bu gün o bizim evimizin yakınındaki tapınağa uğrayacak der. Hepsi o tapınağa gitmek isterler. Ama Sughna Dadisa bize izin vermez der.

İkimizin Yerine 21 Eylül Özeti Devam Ediyor

Sughna bi bahane bulur. Dadisa‘ya tapınağa dini vaaz dinlemeye gitmek istiyoruz der. Dadisa Bairon gelsin öyle gidin der. Sughna ısrar eder, Jagdiş yalakalık yapar Dadisa onlara izin verir, ama Anandi kalsın Sumitra‘ya yardım etsin der. Jagdiş biraz da yalakalık yapar Anandi‘ye de izin alır. Yolda ortasında gidiyorken, bir araba durur arabadan o ünlü aktör iner. Çocuklar ona hayranlıkla bakar. Abhishek onlara burada ne yapıyorsunuz sorar. Jagdiş siz Abhishek misiniz der. Adam evet der. Anandi biz sizi görmeye tapınağa gidiyorduk der. Biraz filmden bahsederler. Abhishek onlara anlatırsam sinemaya gitmezsiniz en iyisi orada izleyin der.

Jagdiş Dadisa bize izin vermez der. Abhishek ona benim torpilimi kullanın ve onu da davet ettiğimi söyleyin der. Jagdiş ondan imza ister ve defterini imzalatır. Adam Anandi‘ye aynı sınıfta mı okuyorsunuz der. Anandi Jagdiş okuyor ben gitmiyorum ama ona yardım ediyorum der. Anandi ben evlendim der. Jagdiş de biz evliyiz deyince adam şok olur. Çünkü çocuk evliliğine karşıdır.  Sughna burada herkes erken evleniyor der. Basant‘ın düğünü başlamış. Muhteşem bi düğün yapılıyor. Anandi de  dans etmeye başlar. Dadisa onu görür işaretle dans etme der. Anandi Sughna da oynuyor der. Dadisa o evin kızı ama sen gelinsin der.

Bunlar farklı olmalıdır der. Bazı adamlar düğünü basar, düğünü durdurun der. Şambu onların yanına gider. Onlar eğer borcunun tamamını ödemezsen düğün olmayacak der. Şambu onlara yakında borcumu vereceğim ama kızımın düğününe engel olmayın der. Adamlar vazgeçmez ya parayı ver ya da düğün kervanı gidemeyecek, dünürlerin eli boş dönecekler der.

Kaliyani kimin o kadar cesareti var ki Kaliyani‘nin oğlunun düğün kervanını durdura bilsin der. Adamların yanına gelir ve Bairon‘a borç meselesini çöz der. Dadisa eğlenceyi yeniden başlatır. Anandi gelini görmek ister. Sughna git eve bak o zaman der. Anandi Jagdiş‘i de alıp gelini görmeye gider. Gelin odasında duvağın içinde ağlıyor. Çocuklar onu uzaktan izlerler. Gelinin annesi adetleri yerine getirir.

Dadisa Sughna‘ya Anandi ve Jagdiş‘i sorar. Sughna getiriyorum deyip gider. Anandi ve Jagdiş gelinin odasına gelir. Biz damat tarafından geldik derler. Anandi yüzünü görmek istiyoruz der. Sughna telaşla Dadisa sizi çağırdı gelin der, onları alır gider. Tüm düğün ritüelleri yapılır. Dadisa Şambu‘yu bi köşeye çeker ona neden fazla para gerektiğini bana söylemedin, senin yüzünden küçük düştük bi daha olmasın diye onu azarlar.

Sughna Pratap‘la oturuyorken Anandi gelini demin göremedim şimdi onu görelim der. Sughna bi bahaneyle onu uzaklaştırır. Nikâh için gelin getirilir. Anandi bari şimdi yüzünü göreyim der. Bago kızını çekerek şimdi zamanı değil der. Anandi‘yi bi köşede azarlar. Basant ve Gehna 7 turu tamamlar ve nikâhları kıyılır. Bago ve Kazan gelinin ailesinin çok garip olduğunu konuşur. Kazan bu kızı da Basant‘a Bahambari ayarlamış der.

Bago Tanrı kimseyi böyle sınamasın der. Kazan Dadisa tam bir cadı der. Dadisa gelini çağırın gelsin artık gitmeliyiz der. Gehna annesine sarılıp ağlıyor. Şambu onu çağırmaya gelir iyi olacaksın der. Yemin ederim bu kadar zorda kalmasaydım seni göndermezdim der ve kızına sarılıp ağlar.

Sumitra gelinin annesine kızını merak etme o artık benim kız kardeşim der. Anandi kendi evinden ayrılmasını hatırlar. Ağlayarak annesine siz de bizimle gelin der. Dadisa ona geç kaldık gitmeliyiz der. Gehna ailesiyle vedalaşır ve giderler. Evde adetler üzere karşılama yapılır. Gelin sağ ayağıyla pirinç testisini devirir ve kırmızı boyaya basarak yine sağ ayağıyla eve girer.

İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenirİkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenir

Related news

 • LCD Lider Park, Mytishchi (Moskova bölgesi) şehri
 • Red Velvet Pasta Tarifi
 • Yazlık elbiseler modelleri: doğru stili seçin
 • Ücretsiz testosteron
 • Nusaybin Haberleri: Hurdaya dönen araçtan emniyet kemeri taktığı için hafif yaralı çıktı

 • İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenir 78

  İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenir


  İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenir 93

  İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenir 44

  İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenir 8

  İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenir 76

  İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenir 33

  İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenir 97

  İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenir 77

  İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenir 33

  İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenir 81

  İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenir 86

  İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenir 29

  İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenir 56

  İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenir 73

  İkimizin Yerine 14. Bölüm Özeti 21 Eylül Fragmanı Basant ve Gehna Evlenir 35