Igor Nikolaevin ailesi ve çocukları: biyografi 2019

Igor Nikolaevin ailesi ve çocukları: biyografi 2019

Igor Nikolaevin ailesi ve çocukları: biyografi 17 15.02.2019, 21:15

Igor Nikolaev'in ailesi ve çocukları: biyografi

Igor Nikolaev'in çocukları halka ilginçtir;babasının bilinen faaliyetleri: yapımcı, şarkıcı ve besteci. Başarılı bir müzisyenin kişisel yaşamı hayranların ilgisini çekiyor. Ve eşleri ona iki kızı verdi.

Kısaca şarkıcının kişisel yaşamı hakkında

Igor Nikolaev'in çoçukları birkaç bin kilometre için şehirlerde farklı eşlerden doğdu. İlk doğan babası 18 yaşında iken ortaya çıktı. İkinci çocuk üçüncü bir evliliğin sonucuydu.

Igor Nikolaev'in çocukları

Bestecinin yerli sakini Sakhalin'dir. Çalışma aynı anda iki hediye sundu: önce Igor evlendi, sonra ilk çocuk çıktı: Yulia'nın Elena'nın karısının kızı. İkinci evlilik şarkıcının kariyerinin en yükseğindeydi, hayatını Natasha Koroleva ile bağladı. Çiftin kişisel hayatı yoğun, boşanma ile sona erdi.

Üçüncü eş Proskuryakova Julia, 2015 yılında bir kızı doğurdu. Bir sonraki karısında bulunan hayranlar önceki şarkıcının tercihine benzer. Besteci 55 yılda bir baba oldu.

Kızı hakkında

Igor Nikolaev'in çocukları 35 yaşında farklılık arz ediyor:

 1. Yulia'nın ilk kızı 1978'de dünyaya geldi.Bir şarkıcı olmak için. Miami'deki World School of Arts'tan mezun oldu. Çocukluğumda, "İyi geceler, çocuklar" programındaki izleyici katılımını hatırladım. 10 yaşındayken tanınmış Alla Pugacheva'nın videosunda oynadı - "Davetsiz Misafir". 18 yaşına geldiğinde babası onu "Bu gece kutsalsam" videoya davet etmeye davet etti. Anne, 1991'de Elena Kudryashova0 öldü.
 2. 2015'te Veronika ortaya çıktı - Igor Nikolaev'in ve Proskuryakova'nın ebeveynleri. Çocuklar birbirlerine aşinadırlar. Kız zaten bir yaşında, görünümü önemli bir olaydı.

En büyük kızı neyle ünlüdür?

Igor Nikolaev'in çocukları ün kazanmışBabasının başarılı kariyeri sayesinde. 18 yaşındaki Julia, "Oy Vermek ya da Kaybetmek" başlıklı konser dizisine katıldı. Şarkılarını şimdiden şarkı söylemelerine izin verilen sesten ses geldi: "Sınıf arkadaşı", "Günlüğü".Julia Proskuryakova ve Igor Nikolaev çocukları

Julia'nın diğer ünlü performansları arasındahayranlar, "50x50" telecast'inde "You ve I" şarkısını işaretledi. Yorulmadılar ve "Speed-info" baskısı için fotoğraf seansı yapılmadı. Daha sonra şarkıcıların şarkılarından "Hiç Kimseyle Hiç Yok", "Karşılaşmalar ve Ayrılıklar Dünyası" adlı solo videolar yayınlandı.

Julia ve Papa'nın ortak çalışması otoritesini arttırdı:

 • "Daughter and I" albümünün piyasaya sürülmesi;
 • klip "Beş nedeni";
 • "Parochki" telecast'inin babasıyla görüşmek;
 • klip "Küçük Kızı";
 • besteci "One Million Beautiful Women" etkinliğinde kamu performansı;
 • Rusya ve Amerika'daki konserlerde babasıyla birlikte performans.

Ayrıca Julia projelerde yanıyorduyarı ", tanınmış TV programı" Yıldız Fabrikası-4 ". Besteci Gurtskaya, Kraliçe için ünlü müzik yazma bestecinin durumunu aldı. Şarkıcılar ve taraftarlar arasında büyük partilerde periyodik olarak konuşan tanıma ve ün almaya devam ediyor.

Veronica'nın görünüşü

İlişkilerin güçlendirilmesi daha gençtikızı, yine ek şöhret anne babası aldı: Julia Proskuryakova ve Igor Nikolaev. Bestecinin çocukları hayatın önemli bir bölümünü işgal ediyorlar. Şarkıcının karısı yurt dışında doğdu. Uzun zamandır beklenen görünüm Amerika kliniğinde meydana geldi. On yıl boyunca çift ortak bir çocuk sahibi olmaya çalıştı ve bir mucize oldu. Son zamanlarda, "Instagram" daki sayfadaki en genç Julia'nın bir fotoğrafını yayınladı.Igor Nikolayev ve proskuryakov çocukları

Kız zaten aktif olarak yürüyor, beşiğine güveniyor. Ebeveynler mutluluklarını hayranlarıyla paylaşmaktan mutluluk duyarlar. Annem Julia mikroblogunda fotoğraf çeker. Küçük olan zaten onun ilk sözlerini konuşuyor. Igor Nikolaev, ailesinin ve Alla Pugacheva'nın kızı olan vaftiz kızı Liza'nın ortak resimlerini yerleştirir.

Julia'nın gerçek karısının 35 yaşından küçük en büyük kızının sadece 4 yaşında ve kadınların aynı isimlere sahip olması dikkat çekicidir - Julia.

Igor Nikolaevin ailesi ve çocukları: biyografi 2019

Igor Nikolaevin ailesi ve çocukları: biyografi 2019

Related news

 • Yatakta sessiz kalmayın
 • FIRIN TEMİZLEME YÖNTEMLERİ Enfes Yemek Tarifleri
 • Çok İzlenen Videolar
 • Ofis dekorasyonları
 • 2016nın en çok düşen ve yükselen para birimleri

 • Igor Nikolaevin ailesi ve çocukları: biyografi 50

  Igor Nikolaevin ailesi ve çocukları: biyografi


  Igor Nikolaevin ailesi ve çocukları: biyografi 47

  Igor Nikolaevin ailesi ve çocukları: biyografi 78

  Igor Nikolaevin ailesi ve çocukları: biyografi 90

  Igor Nikolaevin ailesi ve çocukları: biyografi 59

  Igor Nikolaevin ailesi ve çocukları: biyografi 87

  Igor Nikolaevin ailesi ve çocukları: biyografi 85

  Igor Nikolaevin ailesi ve çocukları: biyografi 67

  Igor Nikolaevin ailesi ve çocukları: biyografi 36

  Igor Nikolaevin ailesi ve çocukları: biyografi 97

  Igor Nikolaevin ailesi ve çocukları: biyografi 64

  Igor Nikolaevin ailesi ve çocukları: biyografi 91

  Igor Nikolaevin ailesi ve çocukları: biyografi 26

  Igor Nikolaevin ailesi ve çocukları: biyografi 19

  Igor Nikolaevin ailesi ve çocukları: biyografi 55