Igor Lastochkin: yaratıcılık ve kişisel yaşam 2019

Igor Lastochkin: yaratıcılık ve kişisel yaşam 2019

Igor Lastochkin: yaratıcılık ve kişisel yaşam 7 02.03.2019, 19:35

Igor Lastochkin: yaratıcılık ve kişisel yaşam

Mizahi gösteri programlarının hayranları iyisanatçı ve TV sunucusu Lastochkin Igor'a imza atın. Diğer birçok popüler komedyen gibi, kaderini de sahne çalışmalarına bağlamayı planlamadı. Ancak olay, popüler bir öğrenci oyunu KVN olarak geldi.

Bugüne kadar Igor LastochkinBirçok popüler çizgi roman projesinin katılımcısı. Ancak, "Once Upon a Time in Russia" ve "The Laughs League" gibi televizyon programlarında yapılan çalışmalar sayesinde Rusya ve Ukrayna'nın ötesine geçen izleyicilerin kalbini kazanmayı başardı. Ve 2016'da oyuncu kendisini ve sunucunun rolünü denedi. "Ride the comedian" mizah programının hayranları, Lastochkin'i yönetmek için teklif edilen yeni sezondan gerçekten çok hoşlandılar.Igor Lastochkin

biyografi

Igor Lastochkin 21 Kasım 1986'da doğdu.Taşkent, Özbekistan'da liseden mezun oldu. Dnepropetrovsk şehrinde (şimdi Dinyeper) Ulusal Metalurji Akademisi'nden mezun olan Ukrayna'daki yüksek öğrenimini tamamladı. Bununla birlikte, Igor bu sektörde kariyer yapmadı. Eğitim sırasında bile, seçimlerin yanlış olduğunu fark etti, ancak yine de başlatılan şeyden vazgeçmeye karar verdi. Buna ek olarak, çok ciddi bir hobi ile akademide tutuldu.

KVN

Zaten Igor'da ilk yıl şanslıydıÜniversitesinin öğrencisi KVNe'ye katılan küçük bir sahne deneyimi elde edin. Endişeli botanın rolünün çok küçük ve kelimeleri olmayan gerçeğine rağmen, çok doğal bir şekilde oynadı ve bu da jüri heyecanına neden oldu. Böyle parlak bir oyuncunun sırrı çok daha sonraları takım arkadaşları tarafından biliniyordu. Igor Lastochkin, başlangıcından öyle heyecanlıydı ki, neredeyse hiçbir şeyi tasvir etmek zorunda kalmadığı için kahramanının duyguları gerçekti.

Öğrenci süresi boyunca IgorKVN'de oynamaya devam etti. Roller daha ilginç ve sorumlu hale geldi ve genç eğlence kurumlarından KVN gerçek bir hobiye dönüştü. Dnepropetrovsk takımlarının bir parçası olarak "+5" ve "Çelik Projesi" Igor Lastochkin elini büyük KVN sahnesinde denedi. 2008'de yetenekli bir takım arkadaşı olan yetenekli bir oyuncunun çok sıcak bir karşılama aldığı ve daha sonra kaptan olmayı teklif ettiği milli takıma katıldı. Doğaçlama daha sonra kaptanın yarışmalarında kullanışlı olan onun güçlü noktasıydı.Igor Lastochkin: filmografi

Yaratıcı yol

2009'da üniversitenin sonunda Igor Lastochkin değilUzmanlık alanıma girmeye gittim. Manzara onun ana mesleği oldu. Ancak, Igor'un tecrübeli bir mağara adamı olarak kariyerinin geride kaldığı gerçeğine rağmen, yaratıcı potansiyelin daha da geliştirilmesi için profesyonel bir aktörün becerilerine ihtiyaç duyulacağını anlamıştır. Bu nedenle, oyunlara katılmayı bırakmak yerine, GITIS'daki doğal sanat derslerinde okudu.

Igor Lastochkin: filmografi

KVN Yüksek Ligi'nin oyunlarına katılımda başarılı deneyimIgor'un gösteri dünyasına geçti. 2012 yılında Komedi Kulübü Dnepr Stilini ikamet ediyor, 2013'te komedi sitcom "Kraina U" da çıkartılıyor. Ve 2014'ten beri ve bugüne kadarki popüler oyunculuk projesinde yer alan "Bir Zamanlar Rusya'da", oyunculuk yeteneği sayesinde çeşitli görüntüleri çerçeveye yerleştiriyor. Ayrıca, 2015'ten beri Lastochkin, Ukrayna mizahı gösteri "Gülme Ligi" nde bir akıl hocasıdır. Koşullarına göre ekipler çeşitli yarışmalara ve odalara rekabet eder ve antrenörler onlara yardımcı olurlar. Bu proje sayesinde Igor yine KVN'de oynadığı yıllardaki becerileri sergileme fırsatı buldu. Onun sayılarına katılan - "Ghost Rider" ekibi, Lastochkin birden fazla kez kendisine yüksek sonuçlar elde etmesine yardımcı oldu. Dolayısıyla, "iPhone'a takılan Fly" sayısı salonda alkış aldı ve söylenmesi gereken jüri memnuniyeti rakip takımların danışmanlarından oluştu. 2016'da Lastochkin, "Ride the comic" adlı yeni mizahi televizyon programına girdi.Igor Lastochkin: biyografi

Kişisel hayat

2011 yılında, Igor Anne Portugaloy ile evlendi,Bu, onun için sadece bir aşığı ve kaleci olan evin değil, aynı zamanda yaratıcı bir arkadaşıdır. Eşler bazen genel tekrarlamalarda sahnede çalışırlar. 2014'te, Lastochkin ailesinde bir yenileme vardı - oğlu Radmir çıktı. Igor, istihdamına rağmen, düzenli olarak Facebook sayfasında yüklediği fotoğraflar ile kanıtlandığı üzere ailesiyle çok zaman harcıyor.

Igor Lastochkin: yaratıcılık ve kişisel yaşam 2019

Igor Lastochkin: yaratıcılık ve kişisel yaşam 2019

Related news

 • Yağ Yakmaya Yardımcı Hareketler: Yağ Yakıcı Egzersizler
 • Pesto soslu peynirli makarna tarifi
 • Baharatlı sebze kızartması tarifi
 • Karbonatlı Su ve Limon Suyu ile Zayıflama
 • İstanbulspor
 • Kertenkele 53.Bölüm Fragmanı izle

 • Igor Lastochkin: yaratıcılık ve kişisel yaşam 59

  Igor Lastochkin: yaratıcılık ve kişisel yaşam


  Igor Lastochkin: yaratıcılık ve kişisel yaşam 4

  Igor Lastochkin: yaratıcılık ve kişisel yaşam 53

  Igor Lastochkin: yaratıcılık ve kişisel yaşam 64

  Igor Lastochkin: yaratıcılık ve kişisel yaşam 82

  Igor Lastochkin: yaratıcılık ve kişisel yaşam 27

  Igor Lastochkin: yaratıcılık ve kişisel yaşam 46

  Igor Lastochkin: yaratıcılık ve kişisel yaşam 65

  Igor Lastochkin: yaratıcılık ve kişisel yaşam 55

  Igor Lastochkin: yaratıcılık ve kişisel yaşam 61

  Igor Lastochkin: yaratıcılık ve kişisel yaşam 17

  Igor Lastochkin: yaratıcılık ve kişisel yaşam 18

  Igor Lastochkin: yaratıcılık ve kişisel yaşam 1