İç mekanı süslüyoruz: bir kreş için seçeceğiniz kapalı çiçeği ne çiçekleniyor 2019

İç mekanı süslüyoruz: bir kreş için seçeceğiniz kapalı çiçeği ne çiçekleniyor 2019

İç mekanı süslüyoruz: bir kreş için seçeceğiniz kapalı çiçeği ne çiçekleniyor 13 12.02.2019, 20:26

İç mekanı süslüyoruz: bir kreş için seçeceğiniz kapalı çiçeği ne çiçekleniyor?

Oda çiçekleri harika bir fırsattır.İç mekanı yenileyin, evinizi daha rahat, güzel ve neşeli hale getirin. Taze canlı yeşil, parlak renkler rahat bir ortam, iyi bir psikolojik ortam oluşturmak, duygudurum, geliştirmek ve bireyin, berrak havanın estetik tarafını teşvik atmosfer iyileşir geliştirmek. Tabii ki, iç için renk seçimi dikkatlice ele alınmalıdır. Özellikle dikkatli bir şekilde çocuğunuzun odasını yeşil arkadaşlarla dekore etmeniz gerekir.

Yakışıklı Abutilone

çiçekli kapalı çiçekÇok güzel, özgün çiçek açan odabebeğinizin mutlu bir şekilde onun penceresine yerleşeceği bir çiçek - megapotamsky abutilone. Bu bitki, bir çocuk odası gibi olması gereken bir sürü güneş ve ışık olan küçük odalarda iyi kurulmuş! Sıcak bir günde doğrudan ışınlardan korunma, yıllık nakil haricinde özel bakım, abutilon gerektirmez. Bir çiçek açan kapalı çiçek sulama için bir kelime, bir komşu, orta ağır basmak için kullanılır. Ama ne kadar sevinç ve zevk çocuğa evcil hayvanının görünümünü neden olacak! Sonuçta, bitki gerçekten sürpriz ve egzotik güzellik ile şaşırtıyor. Küçük bir çalıdır (yaklaşık 50 cm boyunda). Dallar nazikçe asılır. Çiçekli kapalı çiçek, zengin yeşil yaprakları ile kaplıdır. Özel bir çekicilik, çalıya çiçek verir: zengin kırmızı ve turuncu tonların çanları gibi şekillenirler. İyi bakım ile, tüm bitki küçük bir Noel ağacına benzeyen onlarla kaplıdır. Estetik işlevine ek olarak, bu çiçekli kapalı çiçek odadaki havayı ferahlatır, temizler, karbon dioksiti yoğun bir şekilde emer ve oksijenle doldurur.

Mavi zambak

çiçekli kapalı çiçek isimleriBir başka hoş, çekici odaOğlunuzun odasında veya kızında hissetmek çok rahat bir bitki - Nil veya mavi zambak. Çiçekli kapalı çiçeklerin bilimsel isimleri ile ilgileniyorsanız, bunun adı "şemsiye agapanthus" gibi geliyor. Dış görünüşü dekoratif çim bir çalı benziyor: yaprakları dar, uzun, sapları uzun. Bitkinin tüm cazibesi, çiçeklerinin içinde yer alır, şaşırtıcı çiçeklenme, zarif form, yemyeşil çiçek salkımına toplanır. Böyle bir zambakla bir saksı kreşi güzelce süsleyecek ve çocuk için sevinç ve hayranlık kaynağı olacaktır. Bitki, makul miktarlarda ve güçlü bir ısıda birkaç gölge sulanmalıdır. Çiçek hem sıcak hem de serin bir yerde iyi olması açısından iddiasızdır.

Kraliçe Begonya

çiçek odası çiçek açması fotoğraf adı Süs houseplants arasında özelyer begonviller tarafından işgal edilir. Uçucu yağlar sayesinde, vücudun canlılığını mükemmel bir şekilde artırırlar, odanın enerjisini arındırırlar. Sapları ve yaprakları aroması çeşitli soğuk algınlığı için çok yararlıdır. Bu nedenle, çiçek çiçek açması çiçek açması (fotoğraf, ekli adı), bu harika dekorasyon hakkında unutamam. Begonyanın kraliyet diye adlandırdığı hiçbir şey için değil! Onlarla birlikte "kalachik" in uzak bir akrabası, uzun zaman önce şehir ve kırsal pencerelerde onursal bir yer işgal etti. Büyük parlak renkli yapraklar, çiçeklerin şenlikli bir görünümü - her ne kadar iyi olduğunu ve nasıl en sıradan odayı nasıl bir incelik ve coziness uygulamasına dönüştürebileceğini vurgular. Begonya, kesimlerle büyür, ılımlı ışığı ve sulamayı sever ve diğer vazo bitkileriyle mahallede mükemmel bir şekilde varolur.

İç mekanı süslüyoruz: bir kreş için seçeceğiniz kapalı çiçeği ne çiçekleniyor 2019

İç mekanı süslüyoruz: bir kreş için seçeceğiniz kapalı çiçeği ne çiçekleniyor 2019

Related news

 • Yoğurt Neden Ekşi Olur
 • Basılı bir kağıt nedir
 • Diş Sağlığının Önemi
 • Oyunlarda Beş Yapımı Arasında İnanılması Güç İsimler Bulunuyor

 • İç mekanı süslüyoruz: bir kreş için seçeceğiniz kapalı çiçeği ne çiçekleniyor 25

  İç mekanı süslüyoruz: bir kreş için seçeceğiniz kapalı çiçeği ne çiçekleniyor


  İç mekanı süslüyoruz: bir kreş için seçeceğiniz kapalı çiçeği ne çiçekleniyor 89

  İç mekanı süslüyoruz: bir kreş için seçeceğiniz kapalı çiçeği ne çiçekleniyor 14

  İç mekanı süslüyoruz: bir kreş için seçeceğiniz kapalı çiçeği ne çiçekleniyor 16

  İç mekanı süslüyoruz: bir kreş için seçeceğiniz kapalı çiçeği ne çiçekleniyor 6

  İç mekanı süslüyoruz: bir kreş için seçeceğiniz kapalı çiçeği ne çiçekleniyor 43

  İç mekanı süslüyoruz: bir kreş için seçeceğiniz kapalı çiçeği ne çiçekleniyor 1

  İç mekanı süslüyoruz: bir kreş için seçeceğiniz kapalı çiçeği ne çiçekleniyor 25