İşadamı Alexei Malakeev ve Alena Vodonaevayla olan evliliği 2019

İşadamı Alexei Malakeev ve Alena Vodonaevayla olan evliliği 2019

İşadamı Alexei Malakeev ve Alena Vodonaevayla olan evliliği 76 31.01.2019, 02:25

İşadamı Alexei Malakeev ve Alena Vodonaeva'yla olan evliliği

Bu konuda tartışılacak Aleksey Malakeevmakale, televizyon sunucusu ve fotoğraf modeli tanımadan önce Alena Vodonaeva, bir kamu kişi değildi. Genel olarak hayatı ve biyografisi hakkında çok az şey bilinir. Bu makalede, bu kişi hakkında Aleksei Malakeev'in kim olduğunu anlamanıza yardımcı olacak tüm gerçekler listelenmektedir.

alexey malakeev biyografisi

biyografi

1977'de doğdu. Ekonomi Akademisi'nden mezun oldu. Plekhanov ve ayrıca Moskova Devlet Teknik Üniversitesi. Bauman. İnanılmaz bir işkolik. Scanlite LLC'nin genel müdürü ve Energon 2000'in genel direktörü idi. Alexei'nin kızkardeşi dediği gibi, kızlarla şanslı değildi. O mütevazi bir adam, kızlar onu ciddiye almadı. Vodonaeva ile tanıştığında ve ailesine tanıttığında, abartılı gelin akrabalarını sevmiyordu, ama kimse onu yanlış seçimden yana ikna etmeye çalıştı.

Alena Vodonaeva ile tanışma

Gerçeğin kahramanı "Dom-2" ile birlikte, AlenaVodonaeva, Alexei, karşılıklı arkadaşı Stepan Menshchikov ile tanıştı. Taraflardan birinde tanışma gerçekleşti. Alena ve Alex birbirlerini hemen sevdiler. Vodonaeva röportajlarında bir kereden fazla gelecekteki kocasını aynı anda Alexei'de gördüğünü itiraf etti. 2008'de çift, resmi olarak resmi ilişkiyi resmileştirdi. Düğün sessiz ve mütevazıydı, sadece en yakın insanlar kutlamaya katıldı. 2019 yılında Bogdan ortaya çıktı - Alena ve Alexei'nin oğlu. Bu çocuk kabul edildi. Çift çocuk sahibi olmak için uzun bir süre uğraştı. Bogdan doğmadan önce Alexei'nin karısı trajediyle sonuçlanan birkaç gebeliğe sahipti. Vodonaeva bir keresinde hastanede, damlalıklar altında çok fazla zaman geçirdi.

“Bir erkeğin ve bir kadının deneyimlememesi gereken çok şey yaşadık” diye hatırlıyor Alena. Ve belki de, bu nedenle, hızla birbirlerini ilgilendirdi.

alexey malakeyev

Bogdan'in doğumu

Çocuğun doğumundan sonra, Alena daldırdıAile hayatında - bebeğin peşine düşmüş, kocasından iş beklemişti ... Ama çok geçmeden kendini ve kendi çocuğunu sağlamak için çalışmak istediğini fark etti. Bogdan sadece birkaç aylıkken, Alena çeşitli şovlara aktif olarak katılmaya başladı ve podimuah ve dergi kapaklarında yer aldı. Çeşitli programlar yürüttü ve hatta Meksika'da çalışmaya gitti ... Alexei Malakeev, genç oğluyla evde birkaç ay boyunca onu bekliyordu.

Meksika'dan geldikten kısa bir süre sonra, AlainVodonayev ve Aleksei Malakeev yollar ayırdı. Kız kocasının işine çok fazla zaman ayırdığını itiraf ediyor. Dikkat çekmedi. Ve abartılı tele-tivanın hayranları, Alain'in bu ilişkide sıkıldığından emin. Kızın hayran olması gerekiyordu. Bunu ilginç hale getirmek için, bir duygu fırtınası yaşandı ... Workaholic Alexey Malakeev ona bunu veremedi. Onun için ilk sırada her zaman işe yaradı.

alyona vodnoyeva ve alekey malakeev

Buna ek olarak, Alex ve Alena tamamen büyüdüFarklı aileler ve farklı şekillerde aile ilişkilerini hayal ederler. Alena için, hep birlikte, ebeveynleri gibi birlikte vakit geçirmek önemlidir. Ve Alex'in babası birkaç günlüğüne oğlunu kayak yaparak, karısını ve kızını evde bırakarak kolayca rahatça gidebilirdi.

Alexey Malakeev hala Alena için kalıyorDiğer. İyi iletişim kuruyor ve aynı öğretileri biraz Bogdan ile paylaşıyorlar. Vodonaeva bir röportajda defalarca eski kocasını sevdiğini ve saygı duyduğunu söyledi. Alexey Malakeev erkeğine yakındı. Çift ayrıldı olmasına rağmen, Alex karısına yardım etmeye ve çocuğa ve boşanmadan sonra sağlamaya devam ediyor. Alena'yı ortak bir daire, bir araba, makul bir miktar para bıraktı. Dinlenmek için para ödedim ve kıyafetler için para verdim. Evet, Alena kendini sağlayabilirdi, ama Alexei, çocuğun annesinin bir şeye ihtiyacı olmaması gerektiğine inanıyor.

Alexey Malakeev'in Kişisel Hayatı

Şimdi Alexey Malakeev'in yeni bir kızı var. Onlar, Alena'ya çok benzediklerini söylüyorlar. Eski eş, Malakeev'in seçimini onayladığını iddia ediyor ve ortak oğlu Bogdan'in şu anki Alexei gelini ile iletişimine hiç karşı çıkmıyor.

İşadamı Alexei Malakeev ve Alena Vodonaevayla olan evliliği 2019

İşadamı Alexei Malakeev ve Alena Vodonaevayla olan evliliği 2019

Related news

 • LÜLE BAKLAVASI Enfes Yemek Tarifleri
 • Meryem Ana’nın Saidnaya Manastırı
 • Cennetin Gözyaşları 3.bölüm fragmanı Cennetin Gözyaşları 2.bölümde büyük hesaplaşma
 • Antep Fıstıklı Muska Baklava
 • Zarif Bir Çiçekli Davet Topuzu Nasıl Yapılır

 • İşadamı Alexei Malakeev ve Alena Vodonaevayla olan evliliği 51

  İşadamı Alexei Malakeev ve Alena Vodonaevayla olan evliliği


  İşadamı Alexei Malakeev ve Alena Vodonaevayla olan evliliği 77

  İşadamı Alexei Malakeev ve Alena Vodonaevayla olan evliliği 35

  İşadamı Alexei Malakeev ve Alena Vodonaevayla olan evliliği 28

  İşadamı Alexei Malakeev ve Alena Vodonaevayla olan evliliği 46

  İşadamı Alexei Malakeev ve Alena Vodonaevayla olan evliliği 92

  İşadamı Alexei Malakeev ve Alena Vodonaevayla olan evliliği 71

  İşadamı Alexei Malakeev ve Alena Vodonaevayla olan evliliği 72

  İşadamı Alexei Malakeev ve Alena Vodonaevayla olan evliliği 71

  İşadamı Alexei Malakeev ve Alena Vodonaevayla olan evliliği 42

  İşadamı Alexei Malakeev ve Alena Vodonaevayla olan evliliği 73

  İşadamı Alexei Malakeev ve Alena Vodonaevayla olan evliliği 77