House-2 nin eski katılımcısı Nastya Smirnova: biyografisi ve kişisel yaşamı 2019

House-2 nin eski katılımcısı Nastya Smirnova: biyografisi ve kişisel yaşamı 2019
09.05.2019

House-2 nin eski katılımcısı Nastya Smirnova: biyografisi ve kişisel yaşamı 74

"House-2" nin eski katılımcısı Nastya Smirnova: biyografisi ve kişisel yaşamı

Nastya Smirnova, yüzü güzel olan sarışın veşeklin ideal parametreleri. Ünlü telaş yapıda, birkaç ay kaldık, ancak birçok izleyici tarafından memnuniyetle karşılandı ve hatırlanmaya başlandı. Kızın doğduğu ve okuduğu yeri bilmek ister misiniz? Anastasia projeden ayrıldıktan sonra ne yapar? onunla ilgili gerekli tüm bilgileri vermeye hazırız.Nastya Smirnova biyografisi

Nastya Smirnova: Biyografi

"Doma-2" nin eski katılımcısı 18 Haziran 1990'da Nijniy Novgorod'da doğdu. O yaratıcı bir aileden. Nastya'nın babası mimar olarak çalışıyor ve annesi profesyonel bir şarkıcı.

Kahramanımız bir prenses olarak yetiştirildi. Her zaman en güzel giysileri ve pahalı oyuncakları vardı. Bununla birlikte, Nastya Smirnova'nın şımarık ve kaprisli bir bayan olarak büyüdüğü söylenemez.

öğrenme

Okulla başlayalım. Birinci sınıftan itibaren, Anastasia öğretmenlerin gayret ve bilgi arzusunu gösterdi. Günlüğündeki üç ve ikisi nadiren göründü. Kızın ödevi ve davranışı öğretmenler tarafından "iyi" ve "mükemmel" olarak değerlendirildi. Ebeveynler, kızları ile gurur duyuyorlardı.

Lise bitiminde Smirnova, yerli Nizhny Novgorod'u terk etmemeye karar verdi. Anastasia, Belgeleri Hukuk Akademisine sundu. Sarışın sınavları başarıyla geçti ve üniversiteye alındı.Nastya Smirnova fotoğrafı

Akademiye giren kız, her şeyden bağımsız olmaya karar verdi. Öncelikle, ailesi tarafından maddi yardımı reddetti. İkincisi, Anastasia'nın bir işi var.

İnce figür ve güzel bir yüz izin verdiSmirnova bir model kariyeri oluşturuyor. 172 cm'lik bir yükseklikte kız 53 kg ağırlığındaydı. Ayrıca aşağıdaki şekil parametreleri vardı: 88-62-92 (göğüs-bel-kalçalar). Nastia Smirnova modeli talep ediyor muydu? Sarışın fotoğrafları popüler erkek dergilerine yerleştirildi. Kahramanımız moda şovlarına katıldı. Aynı zamanda, modellerin kısa bir süre olduğunu anladı. Bu alandaki rekabet oldukça yüksek. Nastya, Nizhny Novgorod'un en iyi model ajanslarından biriyle sözleşme imzalamayı başardı.Nastya Smirnova

"Dom-2"

Kahramanımızın hepsi de mutluluk içinmiş gibi görünüyor: çekici görünüş, layık eğitim, ilginç ve yüksek ücretli çalışma. Yalnızca aşk vardı. Arkasında sarışın ve "Dom-2" adlı TV projesine gitti.

Nastya Smirnova, ona karşı sempatisini açıkladıiki adam - Sergei Pynzar ve Nikita Kuznetsov. Fakat hiçbiri ona nazikçe cevap vermedi. Nizhny Novgorod'un sarışınları diğerleri severdi. Ancak, kurbanlarını reddetti. Anastasia, ilişkiler kurmak yerine kadın yatak odasının sakinleri ile "savaş" yapmaya zaman harcadı. Katılımı ile ilgili ilk sorunlar izleyicilere, melek görünümünün arkasında sıkıcı bir karakter bulunduğunu anlamıştı.

Projede Nastya Smirnova 3,5 ay sürdü. Bu süre zarfında adamla güzel ve güçlü bir ilişki kurmayı başaramadı. Anastasia birkaç günlüğüne evden ayrıldığı anda, adamlar ona karşı bir komplo düzenlediler ve kadın oylamada onu projeden çıkardılar. Smyrna gösteriden ayrılmak istemedi. Ve şaşılacak bir şey yok. Sonuçta, kız sokakta öğrenmeye başladı ve imza istedi.

"House-2" den sonra hayat

Zeki ve güzel Anastasia Smirnova televizyona veda etmeyecekti. Kız televizyonda yayınlanan çeşitli yarışmalara katıldı. Bunun üzerine daha ayrıntılı olarak devam edelim.

2019 yılında sarışın yarışmaya katıldıgüzellik "Bayan Nizhny Novgorod". Rakiplerini gezdi ve kazanan olarak kabul edildi. Ama hepsi bu değil. 2011 yılında, popüler erkek edisyon Anastasia "Miss Maxim" unvanını verdi. Okurların çoğu oy verdi. 2011 yılının Eylül ayında, kız yine gerçeklik gösterisinde bir katılımcı oldu. Bu kez, onun seçimi "Meksika'da Tatil" projesine düştü.

House-2 nin eski katılımcısı Nastya Smirnova: biyografisi ve kişisel yaşamı 2019

House-2 nin eski katılımcısı Nastya Smirnova: biyografisi ve kişisel yaşamı 2019

Related news

 • WebMoneyden nasıl para çekilir Beş ana yolu
 • Küf Lekesi Nasıl Çıkar
 • Kuzu: vücuda fayda ve zarar
 • Arka göbeğin VAZ-2108 üzerindeki yatağı: boyutlar
 • KURDELE NAKIŞI NERGİS ÇİÇEĞİ PANOSU YAPILIŞI

 • House-2 nin eski katılımcısı Nastya Smirnova: biyografisi ve kişisel yaşamı 46

  House-2 nin eski katılımcısı Nastya Smirnova: biyografisi ve kişisel yaşamı


  House-2 nin eski katılımcısı Nastya Smirnova: biyografisi ve kişisel yaşamı 99

  House-2 nin eski katılımcısı Nastya Smirnova: biyografisi ve kişisel yaşamı 3

  House-2 nin eski katılımcısı Nastya Smirnova: biyografisi ve kişisel yaşamı 16

  House-2 nin eski katılımcısı Nastya Smirnova: biyografisi ve kişisel yaşamı 32

  House-2 nin eski katılımcısı Nastya Smirnova: biyografisi ve kişisel yaşamı 43

  House-2 nin eski katılımcısı Nastya Smirnova: biyografisi ve kişisel yaşamı 25

  House-2 nin eski katılımcısı Nastya Smirnova: biyografisi ve kişisel yaşamı 99

  House-2 nin eski katılımcısı Nastya Smirnova: biyografisi ve kişisel yaşamı 21

  House-2 nin eski katılımcısı Nastya Smirnova: biyografisi ve kişisel yaşamı 49

  House-2 nin eski katılımcısı Nastya Smirnova: biyografisi ve kişisel yaşamı 43

  House-2 nin eski katılımcısı Nastya Smirnova: biyografisi ve kişisel yaşamı 44