House-2 katılımcısı Alexandra Gozias: plastiklerden önce ve sonraHouse-2 katılımcısı Alexandra Gozias: plastiklerden önce ve sonra

24.05.2019

House-2 katılımcısı Alexandra Gozias: plastiklerden önce ve sonra 36

"House-2" katılımcısı Alexandra Gozias: plastiklerden önce ve sonra

"House-2" taraftarlarının çoğu, mütevazı bir gelişimini hatırlıyorve yakışıklı Alexandra Gozias. Zamanla, kız patlayıcı doğasını sergileyerek diğer taraftan açıldı. Bununla birlikte, değişiklikler yalnızca davranışını değil aynı zamanda görünümü de etkiliyor. Gozias'ın yüzün tadına bakmadan önce ve sonra nasıl göründüğünü bilmek ister misiniz? Gerekli bilgileri vermeye hazırız.Plastik öncesi ve sonrası Gozias

Kısa biyografi

Kahramanımız 2 Haziran 1990'da şehirde doğdu.Baltiysk, Kaliningrad bölgesinde olduğunu söyledi. Zengin bir aileden. Baba ve anne, Sasha 10 yaşında iken ayrıldı. Sonra üvey babası göründü. Annem başka bir çocuk doğurdu - bir çocuk.

19 yaşındayken Alexandra evlendi.Ilya Krotkov. Yakında bir kızı Sofia vardı. Bununla birlikte, aile mutluluğu uzun sürmedi. Çift ayrı dairelere gitti, boşanma davası açtı.

12 Nisan 2015, Alexander projeye geldi"Dom-2". Farklı zamanlarda, Ilya Grigorenko, Khudyakov Sergey ve Ilya Yabbarov gibi katılımcılar ile ilişkiler kurdu. Şimdi kız Kostya Ivanov ile eşleştirilmiş.

Alexandra Gozias burun plastikleri öncesi ve sonrası

Eski kocam olan "Dom-2" projesine geldikten sonrakahraman çok değişti. Her katılımcı için kıskançlıktan dolayı müstehcenlik yemeye başladı. Ve 3 Temmuz 2015'te, eski eşler arasında bir kavga çıktı. Öfke dolu bir şekilde Ilya Krotkov, kızın burnunu kırdı.

Neredeyse 2 hafta önce esmer korkunçtugözlerin altında çürükler. Neredeyse nefes alamıyordu. Kız yardım için cerraha döndü. Burun septumunu düzeltti. Fiziksel olarak Sasha daha hafif oldu. Ancak dışsal olarak değişmedi, çünkü etki sırasında burun şekli zarar görmedi. Evet, plastik olarak adlandırılamaz, ancak bazı müdahale gerçekleşti.

Göğüs büyütme

Eylül 2015'te "House-2" katılımcısı,plastik cerrahi kliniğine gitti. Daha önce, kız orada bir uzmana danışmak için gelmişti. Operasyon 50 dakika sürdü. Alexandra'nın sandığı 1.5'den 3'e yükseltildi. Güzellik projeye geri döndü, ancak çoğu zaman yataktaydı. Bu koşullar ona bir doktor tarafından verildi. Kızın özel bir korse vardı, ancak bu korseler ancak 2-3 hafta sonra çıkarıldı.

Plastik öncesi ve sonrası Goziasfarklı hissettim. Daha önceleri göğsünün küçük olması nedeniyle kompleks yapmıştı. Açık mayolar, bir elbise ve bir yaka ile bluz giymek istedim. Fakat övünecek bir şey yoktu. Ameliyattan bir ay sonra kız sonuçlarını değerlendirebildi.Dudak plasti önce ve sonra Gozias

Dudak plasti önce ve sonra Gozias

Bizim eroinin çekici bir görünümü var: mavi gözler, etkileyici elmacık kemikleri ve büyüleyici bir gülümseme. Kıza uygun olmayan tek şey ince dudaklar. TV projesinde olmak, durumu düzeltmeye karar verdi. İyi bir güzellik uzmanı "House-2" - Diana Chipizubova'nın başka bir katılımcısı tarafından tavsiye edildi.

Ekim 2015'te Alexander Gozias gittibelirtilen adrese Birisi dudak ameliyatını ameliyat ediyor. Aslında, Botox enjeksiyonları. Dudaklar hemen daha hantal hale gelir. Kız sonucu beğendi. Ve hayranları çok üzgündü. Onların düşüncesine göre, kız kişiliğini yitirdi.

Görünümdeki diğer değişiklikler

Gozias'ın plastikten önce ve sonra ne olduğu hakkındabildirildi. Görünüşe göre deneyleri bitmiyor. Ocak 2016'da, esmer kaşlarını, kirpikleri ve saçı dövme etti. Birçok izleyici Alexandra'nın yeni imajını beğendi.Yüz estetik ameliyattan önce ve sonra Gozias

Bu yılın yaz aylarında, "Doma-2" nin skandal katılımcısı bir sarışın boyadı. Birisi bu saç renginin Alexander'a gitmediğini düşünüyor. Ama kız ve erkek arkadaşı Kostya'yı sever.

Sonuç olarak

Alexandra Gozias plastikten önce ve sonra(göğüs, burun ve dudaklarda) - iki farklı bayan. "Ayarlamadan" sonra kendine güven hissetti. Her ne kadar kız önce doğal güzelliği olan erkeklerin kalbini fethetti. İnşallah Alexander'ın görünümünü iyileştirme sürecinde zaman içinde durabileceğini umuyoruz.

House-2 katılımcısı Alexandra Gozias: plastiklerden önce ve sonraHouse-2 katılımcısı Alexandra Gozias: plastiklerden önce ve sonra

Related news

 • Günlük rasyonel beslenme. Mümkün mü
 • Tığ İşi Erkek Bebek Süveter Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Azerbaycan ordusu geniş kapsamlı tatbikata başladı
 • İncik Yahnisi
 • Trump: Putin ile görüşüp görüşmeyeceğime uçakta karar vereceğim

 • House-2 katılımcısı Alexandra Gozias: plastiklerden önce ve sonra 70

  House-2 katılımcısı Alexandra Gozias: plastiklerden önce ve sonra


  House-2 katılımcısı Alexandra Gozias: plastiklerden önce ve sonra 2

  House-2 katılımcısı Alexandra Gozias: plastiklerden önce ve sonra 2

  House-2 katılımcısı Alexandra Gozias: plastiklerden önce ve sonra 91

  House-2 katılımcısı Alexandra Gozias: plastiklerden önce ve sonra 24

  House-2 katılımcısı Alexandra Gozias: plastiklerden önce ve sonra 6

  House-2 katılımcısı Alexandra Gozias: plastiklerden önce ve sonra 61

  House-2 katılımcısı Alexandra Gozias: plastiklerden önce ve sonra 86

  House-2 katılımcısı Alexandra Gozias: plastiklerden önce ve sonra 33

  House-2 katılımcısı Alexandra Gozias: plastiklerden önce ve sonra 24

  House-2 katılımcısı Alexandra Gozias: plastiklerden önce ve sonra 95

  House-2 katılımcısı Alexandra Gozias: plastiklerden önce ve sonra 7

  House-2 katılımcısı Alexandra Gozias: plastiklerden önce ve sonra 24

  House-2 katılımcısı Alexandra Gozias: plastiklerden önce ve sonra 43