Hirudotherapy. Jinekolojide Hirudoterapi

Hirudotherapy. Jinekolojide Hirudoterapi


Hirudotherapy. Jinekolojide Hirudoterapi 4 13.02.2019, 08:52

Hirudotherapy. Jinekolojide Hirudoterapi.

Hirudotherapy tıbbi amaçlı tıbbi sülüklerin kullanılmasıdır. Bu yöntem, dünyanın birçok ülkesinde zengin, iki bin yıllık bir varoluş tarihine sahiptir.

Hirudoterapi diğer terapötiklerden farklıdırEtkinin, canlı organizmaların canlı bir sülük eylemine kompleks bir kompleks kompleksi oluşturması sonucunda meydana geldiği teknikler. Emme sırasındaki bu kan emici saç kurdu, kişinin pıhtılaşmasını önleyen özel bir maddenin cildine salgılar. Terapötik etki, çok önemsiz kan kaybı ve sülük tükürüğü ile gelen çok sayıda biyolojik olarak aktif madde tarafından uygulanır. Darbe kaynaklı müdahaleler hem yerel hem de geneldir.

Hirudoterapinin klinik etkisi önemlidir.emilim yeri tarafından belirlenir, seçimi, hastalığın doğasına ve evresine, eşlik eden hastalıkların varlığına bağlıdır. Çok yönlü etki sülükler (refleks, mekanik ve biyolojik) hastalıkların geniş bir yelpazede tedavisinde bunları uygulamak sağlar ve ayrıca şişme silinmesini sağlar, drenaj etkisi yaratır kan ve lenf mikro dolaşımı kurtarır, bağışıklık sisteminin güçlü uyarıcıdır.

Sülükler ile tedavi yöntemi çok etkili ve dıştanPek çok insanın kendi kendine ilaç kullanması çok basittir. Bu istek oldukça naiftir, çünkü olumlu bir etki elde etmek ve komplikasyonları önlemek için, bir kişinin tam anatomisini bilmek, hastanın zihinsel ve fiziksel durumunu hesaba katmak, beraberindeki hastalıkları bilmek önemlidir. Sülükleri doğru uygulayabilme becerisinin, terapistin yeterliliğine bağlı olduğu unutulmamalıdır. Evde Hirudoterapi mümkündür, ancak sadece deneyimli bir sağlık çalışanı tarafından yapılabilir veya sülükleri kullanmak isteyen bir kişi bir uzman tarafından eğitilmişse.

Modern insanın sağlığı daha zayıftırHala 2-3 kuşak önceki neydi. Sentetik hormonların ve antibiyotiklerin yaygın kullanımı, çevresel toksinlerin yayılması, Homo sapiens'in biyolojik iyilik halinin hızla tahrip olmasına neden oldu. Etkili tedavi arayışında, insanlık, doğadan sülüklerden gelen unutulmuş yönteme geri döndü. Özellikle etkili jinekolojide hirudoterapi kabul edildi.

Durumda güçlü bir iyileştirici etkiDişi üreme sistemi yükteki azalma nedeniyle, genel bağışıklık güçlendirilmesi, pelvik organları tıkanıklığı ve iltihabı önlemek. Jinekolojide hirudotherapy bir ilacı değildir ve tatbik edilir olduğunu belirtmek gerekir olduğunda birkaç hastalık kronik inflamasyon (adneksit, salpıngo-ooforit, vulovaginity, colpites), viral ve bakteriyel kökenli, adet döngüsünün çeşitli ihlalleri, endometriyal hiperplazi, rahim fibroidleri, fonksiyonel kistler dahil yumurtalık. Aynı zamanda tanınan ve resmi bir tıp girudoterapiya kısırlığa benimsenmiştir.

Genital bölgede ağrı, rahatsızlık ve kaşıntıGenellikle sülük ile ilk tedavi seansından sonra, genel ders 3-4 prosedürleri içerir, ortadan kaybolur. İnfertilite en az altı ay daha uzun bir tedavi gerektirir.

Jinekolojide Hirudoterapi bir dizi vardırBu alanda geleneksel tıp yöntemlerine göre avantajlar. Genitoüriner alandaki ihlallerin bazı visseral patolojilerin (gastrointestinal sistemin, tiroid bezinin, genel metabolizmanın, nevrozun bozulması) bir arka planında meydana geldiği bilinmektedir. Her zamanki tedavide ne gözlemliyoruz? Enflamasyonlu hastalar, diğer birçok patolojiyle birlikte, doğal hormonların sentetik analogları ile birlikte, fizyoterapi ile birlikte reçete edilen antibiyotiklerdir. Bu ilaçların etkisi spesifik ve jinekolojik sorun üzerinde duruldu, tedaviden sonra, relapsların yüzdesi ve hastalığın kronik seyrinin devam etmesi yüksektir.

Hirudotherapy (özellikle birliktefitoterapi) hafifçe çalışır ve tüm vücudu bir bütün olarak iyileştirir; bu, bir kişinin tek bir bütün olarak anlaşıldığı natüropati prensiplerine karşılık gelir. Ancak, resmi bilim tarafından tanınan doğal tıbbın aksine, jinekolojideki hirudoterapi haklı olarak kadınlara gerçekten yardımcı olan oldukça etkili yöntemlerin cephaneliğine girdi.

Hirudotherapy. Jinekolojide Hirudoterapi

Hirudotherapy. Jinekolojide Hirudoterapi

Related news

 • SEVGİ HALKASI ŞAL ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU
 • Vampire Saga Twilight: sırayla kitaplar
 • Eyvah Partnerinizinde Narsistik Kişilik Bozukluğu Olabilir Mi

 • Hirudotherapy. Jinekolojide Hirudoterapi 79

  Hirudotherapy. Jinekolojide Hirudoterapi


  Hirudotherapy. Jinekolojide Hirudoterapi 8

  Hirudotherapy. Jinekolojide Hirudoterapi 49

  Hirudotherapy. Jinekolojide Hirudoterapi 28

  Hirudotherapy. Jinekolojide Hirudoterapi 66

  Hirudotherapy. Jinekolojide Hirudoterapi 39

  Hirudotherapy. Jinekolojide Hirudoterapi 10