Hint yağı. uygulama 2019

Hint yağı. uygulama 2019 Hint yağı. uygulama

Hint yağı. uygulama

Hint yağı modern kullanılırilaç ve kozmetoloji. Ek olarak, bazen doğumun uyarılmasında kullanıldığı bilinmektedir. Bilim adamları bugüne kadar bunun nedeninin hint yağının müshil özelliği olduğunu ileri sürüyorlar. Örneğin, hamile bir kadın, güçlü bir müshil etkisi olan bu ilacın belirli bir miktarını aldı. Bu da bağırsakta bir azalmaya neden oldu ve uterusu uyardı. Bununla birlikte, günümüzde, doktorlar bu tür eylemleri olumsuz olarak değerlendirmektedir. Gelecekte annenin vücudunun susuz kalmasına neden olacak çok güçlü kusma ve ishal başlatabileceğini iddia ediyorlar. Bu kullanımın bir sonucu olarak jenerik aktivite için zorlamaz sadece kalmaz. Bu nedenle, anneler hamilelik sırasında hint yağı içmeye gerek duymazlar.

Genel olarak, hint yağı bir ilaçtan yapılır.bitkiler. Onun adı "castor böceği" dir. Bu bitkinin çok zehirli olduğunu belirtmek gerekir. İnsanlar zehiri ortadan kaldırmayı ve risinoleik asit açısından zengin yağ almayı öğrendi. Yukarıda daha önce bahsedildiği gibi, tıbbi uygulamayı ve kozmetolojide doğumu uyarmak için hint yağı kullanıldı.

Hint yağı iki şekilde yapılır. Soğuk ve sıcak bir yöntem. İlk yöntemle elde edilen yağ, yüksek kalitededir. Bu güvenli bir üründür. Çok iyi emer ve kuruduktan sonra bir film oluşturmaz

Hint yağı. uygulama

Bu ajan zehirlenme ile alınır. Ancak, fosfor, benzen ve fenol zehirlenme durumunda hint yağı kullanamaz. Hemoroid ile mükemmel bir etki bu ilaç tarafından verilir. Soğuk algınlığı veya başlangıçta öksürük sırasında uygulanması erken iyileşmeyi destekler. soğuk gerekli bir ve iki kaşık karışımını öğütülmesi için, örneğin, terebentin kaşık yağ insan hastanın göğsünü hint. Yağın mutlaka ısıtılması gerektiğine dikkat edilmelidir.

Castor yağı, bilinen tüm bileşime dahildir.Vishnevsky denilen merhem. Ülser, yanıklar, yaraların tedavisinde kullanılır. Ayrıca, ciddi yanıkların tedavisinde yağın yeterince yüksek bir verimliliğe sahip olduğu düşünülmektedir. Genellikle bir kuş tüyü ile herhangi bir alana bir alet uygulayarak kesim ve küçük sıyrıkların tedavisinde kullanılır. Yeni doğmuş bir bebeğin göbeği uzun bir süre iyileşmezse, günde iki kez hint yağı uygulanır. Bu ürünün kullanımı bu örneklerle sınırlı değildir.

Hint yağı. Kontrendikasyonlar.

Bu yağın kullanımı için pratik olarak hiçbir kontrendikasyon yoktur. Ancak, çocukluk döneminde yıldan önce ve hamilelik sırasında kullanılmamalıdır.

Içeren Ricinoleik asit,büyük miktarda hint yağı, yumuşatıcı bir etkiye sahiptir. Bu yüzden yüz ve tüm vücudun kuru ve çok hassas ciltlerinin bakımında kullanılması önerilir. Hemen hemen her kadın kastor yağının güçlü bir gençleştirici etkiye sahip olduğunu biliyor. Yüzünde ve göz çevresindeki birçok ünlü krem ​​ve kırışıklık karşıtı kremlerde bulunur. Çoğu zaman dudakların cildi buzda veya sıcak mevsimde patlar. Benzer bir problemden kurtulmak için hint yağı yardımı ile mümkündür. Bunu yapmak için, üç parça ortak petrol jeli ve bu maddenin bir parçasını karıştırın. Karışım hafifçe ısıtılmalı ve daha sonra dudaklara tatbik edilmelidir.

Hint yağı çiller ve yaşlılık lekelerinin arıtılmasına yardımcı olur. Bu alanlara günde iki veya beş kez uygulanması tavsiye edilir. Daha iyi bir etki için, hint yağı deniz topalakla karıştırabilirsiniz.

Herkes özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirbu harika ürün. Kastor yağının nasıl elde edileceğini, bu maddenin tıpta ve kozmetolojide nasıl kullanılacağını da içeren özel bir literatür var. Buna ek olarak, tarayıcının arama kutusuna "Castor Oil, Application" yazdığınızda çok yararlı bilgiler bulabilirsiniz.

Hint yağı. uygulama 2019

Hint yağı. uygulama 2019

Related news

 • Mesleki güvenlik standartları sistemi
 • Banyo dekorasyonu. Onarım aşamaları
 • Rusça konuşma stilleri
 • Suç türleri: özellikler, türleri
 • Yezidi düğün gelenekleri bir haraç

 • Hint yağı. uygulama

  Hint yağı. uygulama


  Hint yağı. uygulama

  Hint yağı. uygulama

  Hint yağı. uygulama

  Hint yağı. uygulama

  Hint yağı. uygulama

  Hint yağı. uygulama

  Hint yağı. uygulama

  Hint yağı. uygulama

  Hint yağı. uygulama

  Hint yağı. uygulama

  Hint yağı. uygulama

  Hint yağı. uygulama

  Hint yağı. uygulama

  Hint yağı. uygulama

  Hint yağı. uygulama

  Hint yağı. uygulama

  Hint yağı. uygulama