Her şey kötüyse kendinizi ne kadar tazeleyin Kendinizi evinizde nasıl tezahütteceksinizHer şey kötüyse kendinizi ne kadar tazeleyin Kendinizi evinizde nasıl tezahütteceksiniz

12.05.2019

Her şey kötüyse kendinizi ne kadar tazeleyin Kendinizi evinizde nasıl tezahütteceksiniz 67

Her şey kötüyse kendinizi ne kadar tazeleyin? Kendinizi evinizde nasıl tezahütteceksiniz?

Sabahtan bu yana işlerin doğru gitmediği ya daBir seferlik haliyle ruh hali bozuluyor. Ve akşam hala çok uzun zamana kadar. Günün geri kalanını boşa harcamayın, bu yüzden durumu düzeltmeye çalışmak daha iyi. Oyunu tekrar oynamak meselesi değilse ruh haliyle çalışmalısın. Sonuçta, nedenlerin kendisinde değil, insan algılamasında. Her şey kötüyse ya da öyleyse kendinizi nasıl tezahütteceksiniz?

her şeyin kötüyse nasıl kendinizi neşelendirmek

Sorun bakalım

Birincisi, anı durdurmak ve anlamak gerekirilgisizliğin nedeni. Belki gerçekten kötüyseniz, dikkat çekmek istiyorsanız farklıdır, böylece birisi üzgün ve rahat hissedecektir. Her durumda, yaşamın çok kısa bir süre olduğunu açıkça belirtmeliyiz. Umutsuzluk yerine, zamanı en azından keyifli olana ayırmak daha iyidir. Sızlanmayı bırakırsanız, göze ne kadar çok yararlı davanız var. Bununla birlikte, yine de kıpırdama kararı verilirse, en azından bir tadla yapılmalıdır. Örneğin müzikle, özellikle de en sevdiğinle üzülmek güzel. Aniden, ilham gelecek, umutsuzluğun yerini yaratıcılık ilham alacak mısınız?

Doğru yönden seç

evde kendinizi nasıl tezahütteceksiniz

İkincisi, kendini kötülerden ayırmanız gerekiyor.ruh hali. Evet, mümkün. Başarılı insanlar hareket ederler. Sadece cesaretten düştüğünüzde kendinizi kötü düşüncelerinizi uzaklaştıracak bir şey yapmanızdır. Şımarık bir ortamda her defasında bir kitap tutup okursanız, ya daha az ya da daha fazla hüzün gelecektir ya da çok iyi okunan bir kişi olursunuz. Öfkeyi hissetmek, kızgınlıkla savaşmak fiziksel egzersiz olabilir. Vücudun ne kadar sıkı olacağını hayal etmek güzel. Her neyse, iyi - bir gerçek.

iletişim

Kendini evde neşelendirirkenyalnız kaldı mı ya da sevdikleriyle kavga mı etti? Anlayın ki o zaman geçecek ve her şey mutlaka gelişecektir. Yalnızlaştığı zaman, arkadaşlarınızı veya ebeveynlerinizi arayabilirsiniz. Zihinsel iletişim zor anlarda yeri doldurulamayan bir destek sağlar. Konukları konferansa katabilir ve keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Ya da en çok sevdiklerinden birini ziyaret etmek için. Size faydalıdır, bu - hoştur. Belirli seçenekler duruma bağlıdır. Bununla birlikte, kusurlu bir ruhsal durumu nasıl artıracağının kanıtlanmış yöntemleri halen mevcuttur. Şimdi onları değerlendireceğiz.

kötü bir havayı nasıl yükseltebilirim

Sevdiğiniz şarkıları seçerek müzik sesini açın

En sevdiğiniz şarkının altında, aynı zamanda çok şey yapabilirsinyararlı davalar. Kendinize vakit ayırın, görünümünüze dikkat edin. Yüzünüze bir maske koyabilir, gözlerinizi kapayabilir ve keyifli müziği açabilirsiniz, işlemden sonra bir fincan kokulu çay veya kahve içebilirsiniz. Bu arada, bu içkiler tonik bir etkiye sahiptir, bu da havayı geliştirmeye yardımcı olur.

Çekinmeden çiz

Sadece bir kağıt yaprağı, bir kurşun kalem ve araba kullan.eli. Rahatlatır, sinir sistemini sakinleştirmeye yardımcı olur. Çok renkli kalemler veya kalemler kullanırsanız renk terapisi eklenecektir. Sorunları unutun, bir çocuk gibi kendinizi sürece daldırın. Çocukluğu hatırlayın ve anı tadın.

dans

Dans, kendinizi evde veya dışarıda neşelendirmek için kazan-kazan versiyonu.

sonbaharda neşelendirmek için nasıl

Vücudunuzun harekete geçmesini sağlayın, değildışarıdan nasıl göründüğünü düşünmek - sadece dans etmek. Pozitif enerjinin sorumluluğu kesinlikle kötü ruh halini ve kasvetli düşünceleri değiştirecektir. İyi bir karar arkadaşlarla dansa gitmek. Disko ya da salsa akşamı olabilir. Beceri ve beceri önemli değil. Amacınız, süreçten pozitif ücret almaktır.

Sırası

Her şeyin kötü göründüğü zaman, başlayacak ilk şeysinir bozucu - bunlar evde dağınık şeyler veya masaüstündeki belgelerdir. Müziği açın, kararlı bir şekilde ayarlayın ve temizlemeye başlayın. Aynı zamanda fazlalıklardan kurtulun, evdeki yeni şeylerin ve pozitif enerjinin alanını temizleyin. Kendinizi nasıl neşelendirirsiniz? Müzik, muhtemelen, oldukça uygun olmayacaktır, ancak bir yığın kâğıdın parçalarına ayrılması ve belge kutularının temizlenmesi zarar görmeyecektir. Sonuç olarak, siparişi izlerken, ruh halinin gerçekten iyileştiğini hissedeceksiniz, ruhta daha kolay oldu.

gülümseme

Her şey yolundaysa, kendinizi neşelendirin, amaüzüntüyü paylaşamayacağınız insanlarla dolu? Ne olursa olsun, sadece gülmeyi öğren. Bu mucize yöntemi, öncelikle insanları çekiyor. İletişimde üzgün düşünceler kaybolur, ilginç konular vardır. İkincisi, gülümsüyoruz, kendi beynimize her şeyin iyi olduğuna dair bir işaret veriyoruz ve bedeni kontrol ederek durumu düzeltir. Bu alışkanlık stresli durumlara tepki vermemeye yardımcı olur, onları deneyimlemek daha kolaydır, olumsuz şeylere asılmaktan kaçınır. Gülümseyin, pozitif gözlükler gibi, hayatın parlaklıklarının çok daha basit veya daha az anlamlı olduğu gibi.

tur

fotoğraflarını neşelendirmek nasıl

Bir kişinin ruh hali de zamanla ilgilidiryıl ve hava koşulları. Yağmuru pencereden dışarı dökerken, sonbaharda kendinizi neşelendirmek, ve yapraklar ağaçlardan ne yazık ki düşüyor? Lastik çizmeler giyin, bir şemsiye, çay ile bir termos alın ve yürüyüşe çıkın. Doğanın yılın bu zamanında ne kadar güzel olduğuna, doygun renklere ve havaya, taze, nemli, baharatlı olduğuna dikkat edin. Tam olarak nefes alın, duygularınıza konsantre olun, hoş olmayan bir günü veya olayı unutun. Şimdi anı, etraftaki doğayı, yağmurun sesini dinlemeyi öğretmek önemlidir. Hayatın ne kadar güzel olduğuna bakın, içindeki kötü ruh hali yok.

Solaryum ve sağlıklı ürünler

Sık sık sonbahar-kış döneminde insanlar eziyet edilirkronik apati ya da depresif bir durum. Bu güneşli günlerin çok daha az olduğu gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Depresyonda olsan nasıl kendini neşelendirirsin? Solaryuma gidebilir - bu size ruh halinizi yükseltmek için yeterli miktarda ultraviyole verir. Açık havada, hatta daha da iyi - jogging yaparken daha sık yürümeniz gerekir.

sabaha kadar neşelendirmek için nasıl

Ürünlerden depresyon için kanıtlanmış bir ilaçsiyah çikolata olarak kabul edilir. Bununla birlikte, turunçgillerin aynı özelliği vardır. En azından bir bardak taze portakal içmesi için, sadece ruh halini yükseltmekle kalmaz, aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendirir. Hormon mutluluk muzlarının içeriğini arttırın. Her gün bir tane yemek için yeterli - vitaminlere ek olarak, vücuda ve iyi bir ruh halini sağlayacaktır.

Kış eğlence

Kışın, ruh halinizi çok iyi yükseltmek mümkündür.olasılıklara bağlı olarak paten ya da kayak. Ve belki bir kızak? Buzlu tepeyi yuvarlamak için çocuklukta ne kadar eğlenceli olduğunu hatırlayın. Neden aynı yöntemleri yetişkinlikte kullanmıyorsunuz? Çocuklarla, arkadaşlarla, akrabalarla birlikte, piste gidin. Eğlenceli ve günlük sorunların ciddiyetini unutmak için harika bir fırsat. Ayaz allık ve size olumlu.

Tatlı içecekler

işte neşelenmek nasıl

"Yanlışlıkla ayakta duran insanlar" kategorisi var.ayaklar ". Ve neredeyse her gün. Kötü ruh halinin ve hatta sabah refahının nedeni glikoz eksikliği. İlk adım mutfağa gitmek. Ruhlarınızı sabahları yükseltmenin harika bir yolu, bir fincan taze demlenmiş tatlı kahve içmek. Ayrıca bir bardak meyve suyu çok yardımcı olur. Vücudun hemen bir bedeli ile dolu olan vücut, tüm gün için enerji besleyici bir kahvaltı verecektir. Sabahı favori ürününüzle başlamak harika.

beden eğitimi

Şarj etmek henüz nasıl kanıtlanmış bir yolher şey kötüyse ruhlarınızı yükseltin. Evde yapmak en kolay olanıdır. Ama işte, isterseniz, birkaç basit egzersiz yapabilirsiniz. Vücudun kan dolaşımını ayarlayacak, güç akışı neredeyse anında hissedilecek. Fiziksel aktivite kandaki mutluluk hormonu düzeyini arttırır, bu nedenle bu yararlı derse daha fazla zaman ayırmaya değer. İstatistiklere göre, spor salonuna haftada en az üç kez katılanlar daha fazla strese dayanıklı ve neşeli. Bunun nedeni, kasların çalışması sırasında mutluluk hormonunun gelişiminde yatmaktadır.

Kendinize kötü bir ruh hali artırma

yöntemleri

Her şey yolundaysa, neşelenmek nasıl? Gerçeği görmek için. Kötü bir ruh halinin sebebinin depresyon olduğu durumlar vardır. O zaman anlamanız gerekir - kişiyi, olayı, geçen zamanı özledin mi? İlk versiyonda, bir kişiyle görüşebilir veya tanışabilirsiniz. Öyle özlenecek olursanız ölürse, sizi bağlayan en güzel anları hatırlayın. Dünyamızdan ayrılan insanlar, mutlu olmanızdan ve iyi iş çıkarmanızdan mutlu olurlar. Bir erkeğe bir ışık ve sevgi ışını gönder, hemen daha iyi hissedeceksin. Bir kavgada iseniz, sizin için neyin önemli olduğunu belirleyin - davanızı kanıtlamak veya yanınızda bir kişi ile olmak. Buna bağlı olarak harekete geçin. Belki de ilk adımı atmanın başka şansı yoktur.

Bazen kendini neşelendirmekle ilgili soru,eğer her şey kötüyse, bir grup hata eşliğinde eşlik eden kişi ilgi çekicidir. Bu durumda, her şey sırayla düzenlenmelidir. İlk olarak, başarısızlıkların nedenlerini öğrenmelisiniz. Bunlar, kişisel tehlikeler veya koşullar altında gezinme yetersizlikleridir. Sorumluluğu üstlenin, kendinize durumu etkileyen tek kişi olduğunuzu açıklayın. O zaman yeni güçlerin akışını hissedeceksin, ve tabii ki, en görünürde çözülemeyen problemlerle baş edebileceksiniz. Ve bu arada, bu kelimeyi iyi bir şekilde lexicon'dan çıkarmak daha iyidir. Kendini başka türlü söyle - hiçbir sorun yok, görevler var.

tedavi etmek

evde her şey yolunda giderse kendini neşelendirmek

Kötü bir şekilde nasıl yükseltileceğinin iyi bir yoluSevilenin ruh hali - lezzetli yemek yemeyi. Arkanıza yaslanın, süreci belli bir süre ayırın. Bu noktada dikkat dağıtıcı olan her şeyi çitlemek daha iyidir. En sevdiğiniz dondurmanın veya tatlıların tadına bakın, belki de bir et yemeği. Tat ve renk - yoldaşlar yok. Kötü bir ruh halinden hiçbir iz olmayacak. Ve lezzetli yemeklerin bir kısmı bir yürüyüşe çıkmak için en iyisidir. Temiz hava, ritmik solunum düzeni düşünceleri, işlerin durumuna bakıldığında büyük ölçüde değişebilir.

Dinlenmek ve ruh halimizi geliştirmek

Eğer apati tamamen oynanırsa, hiçbir şey yapmayacak bir güç yoktur, o zaman dinlenmeniz gerekir. Aynı zamanda kendinize dikkatinizi dağıtabilirsiniz:

 • favori bir kitabı okumak ya da zamanı olmayan biri okumak;
 • bir film izlemek, bir TV programı, bir TV programı izlemek;
 • bilgisayar oyunu, ama taşınmamak ve sabaha kadar oturmamak değil;
 • kendi denemelerini, şiirlerini, düzyazılarını yazmak (pek çok apati yaratıcılıkta aydınlanmaya, yeteneklerin tanımlanmasına yol açar);
 • çizim, özellikle boyalar;
 • İğne işi (çoğu zaman elde edilen eserler, eşsiz güzelliklere ve benzersizliğe sahipti, çünkü hepsi de o anda ruh derin hisler yaşadı).

depresyonda olsan nasıl kendini neşelendirirsin

Kendinizi neşelendirin? Merry anlar veya güzel manzara fotoğrafları bu konuda size yardımcı olacaktır. Onlara bakarak, bir kişi iyi bir hayal kurmaya başlayacak ya da belki de bir nüksetme sonunda bir tatile çıkacak ve bir yolculuğa çıkacak. Yeni izlenimler depresyonla baş etmenin en iyi yoludur. Bazen güzel fotoğrafların veya resimlerin basit bir şekilde görüntülenmesi, duyguları olumlu duygularla doyurarak ruh halini yükseltir.

Sonuç

Kötü bir ruh halinden kurtulmanın yollarısayısız numaralar. Hepsini listelemek için yeterli ve on cilt değildir. Bazıları gerçekten daha iyi algıyı değiştirir ve değiştirir, diğerleri daha az etkilidir, ama hiçbir şeyden daha iyi değildir. Her durumda, ana ve en doğru yol, bir kişinin kötü bir ruh halinde olmasının isteksizliğidir. Hayat kursu iyi şanslar için alınırsa, ne olursa olsun, bir deneyim olarak algılanacaktır. Kimse hatalara karşı bağışık değildir. Ama bazıları çalışıp temperli oluyor, diğerleri de haklı mücadelede güç kaybediyor.

Başarılı olmaya karar verirseniz, kötü bir ruh hali listenizden silinmesi gerekiyor. Artık sadece sevinç her canlı günü dolduracaktır.

Her şey kötüyse kendinizi ne kadar tazeleyin Kendinizi evinizde nasıl tezahütteceksinizHer şey kötüyse kendinizi ne kadar tazeleyin Kendinizi evinizde nasıl tezahütteceksiniz

Related news

 • PCde Mortal Kombat X: sistem gereksinimleri ve oyun incelemesi
 • Tırnak makaslarındaki Hepatit B tehlikesi
 • Kuş otu çayı nasıl demlenir
 • Fallout 4 deki benzersiz silah
 • Otomobili yan koltuktan kullanan sürücüye gözaltı

 • Her şey kötüyse kendinizi ne kadar tazeleyin Kendinizi evinizde nasıl tezahütteceksiniz 86

  Her şey kötüyse kendinizi ne kadar tazeleyin Kendinizi evinizde nasıl tezahütteceksiniz


  Her şey kötüyse kendinizi ne kadar tazeleyin Kendinizi evinizde nasıl tezahütteceksiniz 24

  Her şey kötüyse kendinizi ne kadar tazeleyin Kendinizi evinizde nasıl tezahütteceksiniz 59

  Her şey kötüyse kendinizi ne kadar tazeleyin Kendinizi evinizde nasıl tezahütteceksiniz 80

  Her şey kötüyse kendinizi ne kadar tazeleyin Kendinizi evinizde nasıl tezahütteceksiniz 71

  Her şey kötüyse kendinizi ne kadar tazeleyin Kendinizi evinizde nasıl tezahütteceksiniz 47

  Her şey kötüyse kendinizi ne kadar tazeleyin Kendinizi evinizde nasıl tezahütteceksiniz 43

  Her şey kötüyse kendinizi ne kadar tazeleyin Kendinizi evinizde nasıl tezahütteceksiniz 22

  Her şey kötüyse kendinizi ne kadar tazeleyin Kendinizi evinizde nasıl tezahütteceksiniz 55

  Her şey kötüyse kendinizi ne kadar tazeleyin Kendinizi evinizde nasıl tezahütteceksiniz 35

  Her şey kötüyse kendinizi ne kadar tazeleyin Kendinizi evinizde nasıl tezahütteceksiniz 91

  Her şey kötüyse kendinizi ne kadar tazeleyin Kendinizi evinizde nasıl tezahütteceksiniz 18

  Her şey kötüyse kendinizi ne kadar tazeleyin Kendinizi evinizde nasıl tezahütteceksiniz 74

  Her şey kötüyse kendinizi ne kadar tazeleyin Kendinizi evinizde nasıl tezahütteceksiniz 61