Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği 2019

Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği 2019
16.05.2019

Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği 4

Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği.

Kesinlikle herkes krep pişirmeyi bilmiyor. Sonuçta, onlar kalın üretmek için, yırtılmış olabilir, - genel olarak, ilk defa birçok krep pişirmek için çalışıyor ve bu durumda acı, sadece bu girişim atmak başarısız ve başlatmadım. Ve boşuna, iyi tarifi bulmak çünkü eğer, havyar krep yemek pişirmek hiçbir beceri olsa bile, sadece büyük dışarı dönecek.

Başlamak için sana bir sır vereceğim: krep yırtılmış ve iyi tavada devretti değildi için, iyice tava ısınmak emin olun ve sadece ayçiçek yağı dökün, henüz bir çatal üzerine sinirli tava domuz pastırması, yağlamak değil. Soğanın bir başka yarısı da yağ yerine kullanılabilir. Şimdi pankeklerin hazırlanmasına geçelim.

Büyük bir kase içine bir litre süt dökün (eğersüt ev yapımı, yarım litre su ve sütte seyreltilebilir). Bunun yerine bir litre peynir altı suyu kullanabilirsiniz. Üç tane çırpılmış yumurta ekleyin, iyice karıştırın, yarım çay kaşığı tuzdan biraz daha fazlasını tadın ve şekerinize tadın. Yine, her şey karışık. 2.5 bardak un dökün. Hamurda bir rafine yağ içeren bir yemek kaşığı eklemeyi unutmayın. Bütün bunları bir karıştırıcıyla karıştırıyoruz. Hamur hazır.

Şimdi kızartma tavasını ısıtıyoruz, yağla yağlarız.ve pastırın ve kızartma tavası bükülürken biraz hamur dökün, böylece eşit şekilde yayılır. Bir tarafta özel bir spatula ile gözleme rulo tost.

Hazır kreplerde kırmızı veya siyah havyar yayılır ve rulo haline getirilir.

Başka bir benzer tarifi: Bu versiyonda havyar ile krep sadece muhteşem. Büyük bir kapta, 75 gram çavdar ve buğday unu dökün. Sonra bir çorba kaşığı toz şeker, çırpılmış yumurta ve yüz mililitre süt ekleyin. Her şeyi düzgünce karıştırın, yavaş yavaş ilave olarak iki yüz mililitre süt ilave edin. Hamuru bir karıştırıcıyla çırpın ve yüz gram eritilmiş tereyağı ekleyin.

Şimdi sıcak bir tavada kızartmaya başlabir tava. Kızartma sırasında ateş en iyi ortada yapılır. Krepleriniz ince ve delikli olmalıdır. Bir tabağa sürün ve tereyağı ile yağlayın. Yukarıda, havyarı kırmızı veya siyah koyun ve krepleri zarflara sarın. Bu tarifi kullanırken havyarlı krepler yumuşak ve kokulu. Bir dökme demir tavada veya özel bir gözleme tavada krep pişirmek daha iyidir. Dökme demirde hızlı ve kolay bir şekilde pişirilirler, sadece bir dakika içinde gözleme hazır olur.

Krep için bir sürü tarif var. Bu nedenle yemek pişirmeyi deneyebilirsiniz. Örneğin, aşağıdaki tarifi kullanarak bu yemeği pişirmeye çalışın - mayalı havyarlı krepler. Biraz uğraşmak zorunda kalacaklar ama buna değer. İnce, kokulu, yumuşak ve deliklidirler.

Önceden 750 mililitrelik bir sıcaklığasüt. 25 gram taze maya ve bir çorba kaşığı şeker ilave edin. Hepsi sütte çözüldüğünde, yavaş yavaş 200 gram un dökün ve her şeyi karıştırın. Sonra, kaşığı ılık bir yere koyun, böylece hamur iyice yükselir. Bu yaklaşık yirmi dakika sürecek. Sıcak su ile bir kapta bir kaşık ile bir kap koymak en iyisidir, bu yüzden hamur daha hızlı yükselir.

Üç tane tavuk yumurtası alırız, sincaplarıBuzdolabı ve grind sarısı ile tereyağı, yüz gram gerekir. Yığını, öğütülmüş yağı kaşıkla ekleyin ve karıştırın. Sonra tada tuz ekleyin ve 200 gram daha un ekleyin. Hamuru sıcak bir yerde bir saatliğine koyarız. Bazen karıştırın.

Bu arada, soğutulmuş proteinleri çırpın ve ekleyinhamurda, sonra her şeyi karıştırın. Kalın bir hamurunuz olması durumunda, biraz ılık süt ekleyin. Krep için hamur hazır. Havyarlı krep yapmadan önce, sabrınız olduğundan emin olun. Sonuçta, bu süreç acele etmez. Burada dikkatli olmanız ve tarifi yazarken herşeyi yapmanız gerekir.

Şimdi hamuru bir tavaya gönderiyoruz. Sıcak ve yağlanmış olmalıdır. Gözlemenin alt kısmı altınlaşınca, ters çevirin ve diğer tarafta kızartın.

Biraz önceden soğutulmuş havyarı hazırlayıp sardığı her hazır gözleme için.

Şimdi tam olarak havyar ile krep yapmak için nasıl biliyoruz.

Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği 2019

Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği 2019

Related news

 • Bebeklerde Kulak İltihabı Neden Olur
 • Vücut Pompa. Pompa nedir
 • Abajur Nasıl Temizlenir
 • Çikolata ve Vişne Aşkını Tek Bir Lokmada Birleştiren Vişneli Islak Kek Nasıl Yapılır
 • Nohutlu Ve Köfteli Patlıcan Tarifi

 • Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği 73

  Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği


  Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği 58

  Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği 51

  Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği 33

  Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği 81

  Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği 4

  Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği 41

  Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği 10

  Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği 48

  Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği 12

  Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği 54

  Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği 73

  Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği 49

  Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği 39

  Havyarlı krep tarifi, masanızdaki gerçekten Rus yemeği 45