Havuz Laguna in Vologda: fiyatlar, yorumlar 2019

Havuz Laguna in Vologda: fiyatlar, yorumlar 2019
17.07.2019

Havuz Laguna in Vologda: fiyatlar, yorumlar 45

Havuz "Laguna" in Vologda: fiyatlar, yorumlar

Havuzda yürüyüş sadece yardımcı olamazRahatlamak için erkek, aynı zamanda doğru postür oluşumu ve kas-iskelet sistemi hastalıklarının sonuçlarının düzeltilmesi için terapötik bir etkiye sahip olmak. Buna ek olarak, havuza düzenli ziyaretler vücudun tonusa taşınmasına, kronik yorgunluğun giderilmesine ve hatta uykusuzlukla mücadeleye yardımcı olunmasına yardımcı olacaktır.

Yüzme havuzu "Laguna"

Bu tür sekiz kompleksin toplamıVologda'nın güzel şehri. "Laguna" yüzme havuzu, bu türün en popüler kuruluşlarından biridir. Organizasyonun kişisel web sitesinde ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulabilirsiniz. Elektronik kaynağın arayüzü uygun ve oldukça yeterli, hemen ziyaretçinin dikkatini çekiyor. Demokratik fiyatlardan ve sürekli indirimlerden ve promosyonlardan dolayı Vologda'nın herhangi bir mukimi için bu kurumun ziyaret edilebileceğini belirtmek gerekir.

lagünler yüzme havuzu

Yüzme havuzu "Laguna" bir grup ziyareti sunuyor vebireysel sınıflar. Ek olarak, su aerobik üzerinde dersler düzenlenir. Ayrıca Vologda'da, "Laguna" yüzme havuzunda, ziyaret etmek isteyen herkesin ulaşabileceği bir su parkı bulunmaktadır. Emekliler için fiyat saatte sadece 190 ruble. Kurum halk arasında çok popüler. Bu sadece Vologda'daki Lagün Havzası'nın iyi bir yerine değil, aynı zamanda koçluk personelinin yüksek profesyonelliğine de bağlıdır.

Ziyaretlerin maliyeti

Vologda'nın "Laguna" havzasının resmi sitesindeİncelemeler ayrı bir öğede bulunur. Kurumu ziyaret etmeden önce, diğer ziyaretçilerin fikirleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve devamsızlık içerisinde çalışanların çalışmalarını ve hizmet kalitesini değerlendirebilirsiniz. Müşteriler, kural olarak, bu kompleks hakkında iyi yorumlar bırakın. Birçoğu uygun bir fiyata bireysel ziyaret imkanıyla memnun. Gerçek uzmanlar burada çalışırlar, kimlerle istişare yapabilir ve bireysel bir ders programı hazırlayabilirler. Havuz sıcak, hoş bir atmosfer hakimdir ve her zaman yakın olan eğitmen her zaman yardım etmeye hazırdır.

Ayrıca, maliyeti görebilirsinizhizmetler. 45 dakikalık bir yetişkin için bir grup dersinin fiyatı 260 ruble. Bireysel ziyaretin maliyeti biraz daha yüksektir - 500 ruble. Emekliler için, ziyaret fiyatı düşük ve 150 ila 190 ruble arasında değişebilir.

havuz lagün voloha yorumlar

"Laguna" havuzundaki çocuk sınıfları 200ruble. Engelli çocuklar için bir ziyaret bedeli 110 ruble. Ayrıca, yetişkin nüfus için (ziyaret sayısına bağlı olarak) 1000 ila 2300 ruble arasında değişen ve çocuklar için 1450 ila 2160 arası bir abonelik satın alma fırsatı da bulunmaktadır. Gruplardaki sınıflar daha pahalıdır: yetişkinler için 2200 ruble ve çocuklar için 1800. Ek olarak, Laguna havuzunu ziyaret etmek için bir hediye sertifikası alma fırsatı da vardır, bunun maliyeti de sınıfların sayısına bağlıdır.

Havuz Laguna in Vologda: fiyatlar, yorumlar 2019

Havuz Laguna in Vologda: fiyatlar, yorumlar 2019

Related news

 • Çocuk Tiyatro Kursları
 • 3 Nisan 2019 Perşembe
 • Başaklar Örgü Modeli Yapılışı
 • Patates Keki Yapımı Videosu
 • Tek Parça Olarak Örülen Dikişsiz Köpek Süslemeli Kolay Çocuk Süveteri Tarifi 1 .2 yaş

 • Havuz Laguna in Vologda: fiyatlar, yorumlar 75

  Havuz Laguna in Vologda: fiyatlar, yorumlar


  Havuz Laguna in Vologda: fiyatlar, yorumlar 78

  Havuz Laguna in Vologda: fiyatlar, yorumlar 37

  Havuz Laguna in Vologda: fiyatlar, yorumlar 44

  Havuz Laguna in Vologda: fiyatlar, yorumlar 60

  Havuz Laguna in Vologda: fiyatlar, yorumlar 20

  Havuz Laguna in Vologda: fiyatlar, yorumlar 37

  Havuz Laguna in Vologda: fiyatlar, yorumlar 59

  Havuz Laguna in Vologda: fiyatlar, yorumlar 97

  Havuz Laguna in Vologda: fiyatlar, yorumlar 31

  Havuz Laguna in Vologda: fiyatlar, yorumlar 83

  Havuz Laguna in Vologda: fiyatlar, yorumlar 53