Havalimanı (Komsomolsk-on-Amur): Nasıl Gidilir 2019

Havalimanı (Komsomolsk-on-Amur): Nasıl Gidilir 2019

Havalimanı (Komsomolsk-on-Amur): Nasıl Gidilir 32 22.02.2019, 23:39

Havalimanı (Komsomolsk-on-Amur): Nasıl Gidilir?

Komsomolsk-on-Amur, Uzakdoğu'da bir şehirdir. Askeri uçaklar, denizaltılar, gemiler, petrol ürünleri üretilen ülke için ekonomik açıdan önemli bir çözüm. Khurba havaalanından Komsomolsk-on-Amur'a olan mesafe ufak, ancak 17 kilometredir, ancak bunun üstesinden gelmek kolay değildir.

Komsomolsk-on-Amur Airport

Hurba Havaalanı

Kalkış / iniş için savaş sırasında yaratılmıştır.askeri uçak. İlk şerit 810 m kadardı - küçük askeri uçaklarda yeterliydi. Buna rağmen, yolcular ve uçbirim için bir önlük inşa edildi.

Sovyet döneminde pek çok kişiçoğunlukla Uzak Doğu şehirlerine gönderilen uçaklar. Sovyetler Birliği'nin çöküşünden bu yana ve 20. yüzyılın sonuna kadar, yolcu uçakları pratik olarak Yunost şehrine uçmadı. Çok nadiren başkente nakliye gönderildi.

2009 yılında yolcuların taşınması yeniden başlatıldı. Hemen hemen tüm uçuşlar Vladivostok Air tarafından Tu-204 uçaklarında yolcuları yola getirdi.

2012 yılında, "Yakutistan'daki" ile bir anlaşma "Boeing" için ülkenin başkentinde komsomolchan ve misafirler sunmak için, hangi imzalandı.

Komsomolsk-on-Amur havaalanı, 2015 yılına kadar "Wim Avia" şirketi vasıtasıyla yolcuları Moskova'ya taşıdı. Bununla birlikte, yılın sonunda, uçuşun kârsız doğası nedeniyle emirleri reddetti.

Şu anda, şirket St. Petersburg'tanhavaalanını satın aldı. Komsomolsk-on-Amur şimdi hava göbeği düzgün biçimde sunulacak ve uçaklar düzenli seferler yapacak ve gelir elde umuyor. Buna ek olarak, vatandaşlar teslimat toplu taşıma araçları ile şehir kurulacak ve çıkış yapan yolcular uçakla inanıyoruz.

Havaalanı taşıyıcılarla popüler değil, bu yüzden kendi topraklarında neredeyse hiç altyapı tesisi yok. Yine de, terminal yolcular sunabilir:

 • geliştirilmiş konfor için oda;
 • alışveriş;
 • kafe.

En yakın oteller havalimanına 15 km uzaklıktadır. En yakın oteller:

 • "Uzay";
 • "Sunrise";
 • "Şehir";
 • "Trucker".

Şehirden havalimanına üç şekilde ulaşabilirsiniz, şimdi tartışılacak.

cupid üzerinde havaalanı khurba komsomolsk

Otobüs

Bugün için, Gençlik kentinin sakinleri öyle değil.sadece havaalanına git. numara eskimiş modellerin bu rotanın 102. Makineleri, sallayarak ve rahatsız - - bu yönde gider sadece bir otobüs güzergahı vardır Amur on-Komsomolsk-onlar bahçe toplumların birçok yaz sakinleri hakkında taşırlar. Havaalanı rotanın son noktasıdır.

"Khurba" dan çıkmak için, şehir otobüsünü bekleyebilir ya da Amursk’tan sonraki 220 numaralı otobüste durmayı deneyebilirsiniz.

Araba

Hızlı ve rahatça kişisel olarak alabilirsinizhavaalanına araba. Komsomolsk-on-Amur Khurba'ya çok yakındır - iyi havalarda bu mesafe 15-20 dakika içinde aşılabilir. Kışın, yoğun kar yağışı sonrasında, yol daha uzun sürecek, ancak yine de bu değer otobüste harcayacağınız miktardan daha az olacaktır.

Ancak, bu yöntem kimseye sahip olmayanlara uygun değildir.Davranış ve kendi arabasını kim yürütüyor. Gerçek şu ki, havaalanına yakın korunan park yeri yoktur. Aracın terminale doğru park edilmesi gerekiyor ve geri dönüşünüzü bekleyeceği garantisi yok.

kupideki havaalanı komsomolsk nasıl alınır

taksi

Havaalanına taksi takmadan sorunsuz ulaşır. Çok sayıda Komsomol taksi şirketi yolcuyu herhangi bir zamanda ve herhangi bir zamanda bagajla seve seve alacaklar. Ancak, özellikle kış aylarında böyle bir seyahatin maliyeti oldukça yüksek olacaktır.

Komsomolsk-on-Amur havaalanına gitmeniz gerekiyorsa, oraya nasıl ulaşacağınız büyük bir sorun değil. Her durumda, birçok seçenek var.

Havalimanı (Komsomolsk-on-Amur): Nasıl Gidilir 2019

Havalimanı (Komsomolsk-on-Amur): Nasıl Gidilir 2019

Related news

 • Rusya: ABDye rağmen İranla ilişkileri geliştirmeye devam edeceğiz
 • Kamu hizmetinin kavramı, çeşitleri ve ilkeleri
 • Senatonun Rusyada kurulması ve özellikleri
 • Tracksuits Nike - her zaman şık ve kullanışlı
 • Kız Çocuğu Elbise Ve Bolerosu Yapılışı Türkçe Videolu

 • Havalimanı (Komsomolsk-on-Amur): Nasıl Gidilir 3

  Havalimanı (Komsomolsk-on-Amur): Nasıl Gidilir


  Havalimanı (Komsomolsk-on-Amur): Nasıl Gidilir 27

  Havalimanı (Komsomolsk-on-Amur): Nasıl Gidilir 13

  Havalimanı (Komsomolsk-on-Amur): Nasıl Gidilir 22

  Havalimanı (Komsomolsk-on-Amur): Nasıl Gidilir 20

  Havalimanı (Komsomolsk-on-Amur): Nasıl Gidilir 61

  Havalimanı (Komsomolsk-on-Amur): Nasıl Gidilir 45

  Havalimanı (Komsomolsk-on-Amur): Nasıl Gidilir 29

  Havalimanı (Komsomolsk-on-Amur): Nasıl Gidilir 14

  Havalimanı (Komsomolsk-on-Amur): Nasıl Gidilir 2

  Havalimanı (Komsomolsk-on-Amur): Nasıl Gidilir 3

  Havalimanı (Komsomolsk-on-Amur): Nasıl Gidilir 39

  Havalimanı (Komsomolsk-on-Amur): Nasıl Gidilir 49

  Havalimanı (Komsomolsk-on-Amur): Nasıl Gidilir 55