Harley Davidson ve Kovboy Marlborough, kahramanlarından görüntü aktörleri 2019

Harley Davidson ve Kovboy Marlborough, kahramanlarından görüntü aktörleri 2019

Harley Davidson ve Kovboy Marlborough, kahramanlarından görüntü aktörleri 8 29.01.2019, 17:49

Harley Davidson ve Kovboy Marlborough, kahramanlarından görüntü aktörleri

"Harley Davidson ve Marlboro Cowboy" - renklidaha az renkli aktörlerin katıldığı bir film. Resmin özgün çizimi, iyi aktör ve ünlü aktörlerin ustalıkla oynaması son derece olumlu eleştirileri hak ediyor.

Harley Davidson ve Cowboy Marlborough oyuncuları

"Harley Davidson ve Cowboy Marlborough": karakterlerinin kesin görüntüsündeki aktörler

Harley ve Marlborough özgürlüğünü seven iki kişidir,bugün yaşama alışık ve hayattan maksimum zevk almak isteyenler. Çoğu kişi endişeleniyorsa, kahramanlarımız hiçbir şey için endişelenmezler.

Harley - bir çeşit hisse sahip kaygısız bisikletçininmizah. Motosikletini Amerikan yollarında sürüyor. Kinogeroy'un tabancadan ateş etme becerileri yok, fakat kavgayla bedenini ustalıkla kullanıyor.

Marlborough tanınmış bir kovboy,Sechas, çiftlik ve atı olmaksızın. ve beceri (bunun özel bir değer telafi) efsanevi botlar bir bayan olmadan ateş, opredolennoe yılında yanlış şekilde seçti ve şimdi bir geçmiş yaşamdan o bir kovboy şapkası kalmıştır. Marlborough bilardo sever, yaşamak için yaptığı şey.

"Harley Davidson ve Marlboro Cowboy" filmindeoyuncular karizmatik rol oynadılar. Her birinin kendine özgü bir cazibesi olduğu gerçeği göz önüne alındığında, ikisi de kahramanlarının karakterini ve stilini ustaca vurgulamışlardır.

Mickey Rourke Harley Davidon

Filmin kısa çizimi

Ebedi gezginler Harley ve Marlborough bunu öğrenirler.Eski dostlarının belası. Belli bir banka kira oranını hatalı bir şekilde artırmak istiyor. Bu nedenle eski bir arkadaşa yardım etmeye ve nakit toplama makinesine saldırmaya karar veriyorlar. Fakat beklenmedik bir şekilde kendileri için banknotlar yerine, son neslin bir narkotik bulgusu buluyorlar.

Bu noktadan sonra, bir grup haydut bankacı arkadaş peşinde koşmaya başlar. Üstelik çete arkadaşlarını öldürüyor.

“Şimdi intikam şeref meselesi!” Dedi. Kahramanlar Harley Davidson ve Marlboro kovboyu. Aktörler hemen hemen bütün film, oyunlarını, resmin çizimine mükemmel şekilde uyan ifadelerle tamamlıyor.

Harley Davidson ve Marlboro Kovboy Don Jones

Film ve kahramanları hakkında ilginç gerçekler

Mickey Rourke (Harley Davidson) - onun görüntüdekikahraman mümkün olduğunca organik. Bu pek çok "dokuz buçuk hafta" filmi için hatırlatan şekerli donjuan değil. Vücudu pompalandı, bu da ona bir kahramanlık görüntüsü verdi, bu olmadan kahraman çok farklı görünecekti. Şimdi Mickey Rourke gerçek bir Harley Davidson. Ve Marlboro kovboy (Don Johnson), oyunuyla resmine vurgu yapan bir aktör. Onun hesabında, çeşitli filmlerde birçok rol vardı, ancak bir görüntüde değil, Marlboro kovboyunda "aç" labiliyordu.

Simon Winser'ın yönettiği filmde,1991 yılının Ağustos ayında yürürlüğe giren devasa fonlara yatırım yapıldı, ancak bazı nedenlerle, gişe ücretleri çok haksızdı. Ünlü aktörlerin orijinal senaryosuna ve virtüöz performanslarına rağmen, resim hala dünya çapında tanınmadığı için gölgelerde kaldı.

Film, "Harley Davidson ve Marlboro Cowboy" ismiyle dikkat çekiyor, karakterlerinin imajındaki aktörler çok organik, bu yüzden resmi izlemek size çok fazla yeni duygu katıyor.

Harley Davidson ve Kovboy Marlborough, kahramanlarından görüntü aktörleri 2019

Harley Davidson ve Kovboy Marlborough, kahramanlarından görüntü aktörleri 2019

Related news

 • Ankara Valisi: 46 hedef vardı, önemli kısmı alındı
 • Çok İzlenen Videolar
 • YILBAŞI GECESİ İÇİN BEYAZ FARLI GECE GÖZ MAKYAJI NASIL YAPILIR
 • Okulların ne zaman açılacağı belli oldu

 • Harley Davidson ve Kovboy Marlborough, kahramanlarından görüntü aktörleri 52

  Harley Davidson ve Kovboy Marlborough, kahramanlarından görüntü aktörleri


  Harley Davidson ve Kovboy Marlborough, kahramanlarından görüntü aktörleri 49

  Harley Davidson ve Kovboy Marlborough, kahramanlarından görüntü aktörleri 21

  Harley Davidson ve Kovboy Marlborough, kahramanlarından görüntü aktörleri 61

  Harley Davidson ve Kovboy Marlborough, kahramanlarından görüntü aktörleri 84

  Harley Davidson ve Kovboy Marlborough, kahramanlarından görüntü aktörleri 40

  Harley Davidson ve Kovboy Marlborough, kahramanlarından görüntü aktörleri 16