Hamurdan Hayaller Yarışması BaşlıyorHamurdan Hayaller Yarışması Başlıyor


Hamurdan Hayaller Yarışması Başlıyor 77 13.01.2019, 19:48

Hamurdan Hayaller Yarışması Başlıyor

Oyun hamurları üreten Play-Doh'un  bu yıl dokuzuncusunu düzenlediği Hamurdan Hayaller Yarışması, 4-7 yaş arası çocukların oyun hamuruyla yaptıkları yaratıcı şekilleri bekliyor.

Play-Doh’nun rengarenk oyun hamurları ve birbirinden eğlenceli setleriyle hayal güçlerini ifade eden çocukların heyecanla beklediği yarışmaya katılımlar17 Mart 2013tarihine kadar devam edecek. 

Yarışmanın jüri üyeleri arasında, moda tasarımcısıArzu Kaprol, ressamBedri Baykam, tasarımcıDerin Sarıyer, ünlü fotoğrafçıNihat Odabaşıve Mimar Sinan Üniversitesi Heykel Bölüm BaşkanıVedat Somayyer alıyor.

Yarışmaya başvurmak isteyen çocukların, Play-Doh oyun hamurlarıyla yaptıkları şekillerin fotoğrafını çekip yarışma sitesine yüklemeleri ya da ’ye e-mail olarak göndermeleri gerekiyor.

Çocuklar ayrıca Şubat ve Mart aylarında İzmir, Ankara ve İstanbul’daki alışveriş merkezlerinde gerçekleşecek eğlenceliPlay-Doh etkinliklerinekatılarak da yarışmaya başvuruda bulunabilecekler.

Etkinlikler 9-10 Şubat günlerinde İstanbul Carrefour İçerenköy ve İstanbul Metrocity’de, 16-17 Şubat tarihlerinde İstanbul Buyaka ve İzmir Ege Park Mavişehir’de, 23-24 Şubat’ta İstanbul Beylikdüzü Migros AVM ve İzmir Optimum Outlet’te, 2-3 Mart tarihlerinde İstanbul İstinye Park ve Ankara ANKAmall’da ve son olarak 9-10 Mart tarihlerinde İstanbul Capitol ve Ankara Cepa’da yapılacak.

Kazananların 29 Mart 2013’te açıklanacağı Hamurdan Hayaller Yarışması’nda her yaş kategorisinde birinci olanları"Boylarınca Oyuncak Ödülü",2.ve 3.leri ise Play-Doh’dan sürpriz hediyeler bekliyor. Yarışmadaki en yaratıcı çocuk ise iPad Mini sahibi olacak.

Hamurdan Hayaller Yarışması BaşlıyorHamurdan Hayaller Yarışması Başlıyor

Related news

 • Tolga Sarıtaş Kimdir , Tolga Sarıtaş Resimleri
 • Zaharova: İngiltere Dışişleri Bakanlığı, delik deşik bir kayık gibi
 • Oyuncu Anna Popova: biyografi, filmler, kişisel yaşam
 • Mide Kokusu Adım Adım Nasıl Giderilir

 • Hamurdan Hayaller Yarışması Başlıyor 70

  Hamurdan Hayaller Yarışması Başlıyor


  Hamurdan Hayaller Yarışması Başlıyor 39

  Hamurdan Hayaller Yarışması Başlıyor 16

  Hamurdan Hayaller Yarışması Başlıyor 15

  Hamurdan Hayaller Yarışması Başlıyor 65

  Hamurdan Hayaller Yarışması Başlıyor 48

  Hamurdan Hayaller Yarışması Başlıyor 29

  Hamurdan Hayaller Yarışması Başlıyor 65