Hamilelikte Kolostrum 2019

Hamilelikte Kolostrum 2019 Hamilelikte Kolostrum

Hamilelikte Kolostrum

Bir kadının vücudundaki bir çocuğun kavrayışından bu yanabazı değişiklikler meydana gelir. Fetusun gelişimiyle vücut doğum için hazırlık yapmaya ve daha fazla yaşam sürmeye başlar. Her şeyden önce, bebeğin meme bezlerini üreten beslenmeye ihtiyacı vardır.

Kolostrum, sütün ilk kısmını ifade eder;annesinin annesini doğumdan sonra besler. Sonraki beslemeler, pek çok faydalı madde sağlayamıyor. Bağışıklık sisteminin temelini attığı bu, bebeğin en güçlü koruması olan bu ilk bölümdür ve bu nedenle virüs hiçbir kırılgan organizmayı yenemez. Buna ek olarak, sindirim sistemi üzerinde yararlı bir etkiye sahiptir. Yapısı benzersiz ve benzersiz olduğu için, hiçbir uzman yapay bir şekilde kolostrum almayı başaramamıştır. Ve her kadının kolostrum yapısı vardır.

Çoğu zaman kolostrum deşarj olurHamilelik, yani bebek henüz doğmadığında. Birçok kadın korkuyor, bu süreç normal ve tehlikeli değil. Bu korkular boş, çünkü gebelik sırasında kolostrum tahsis edilebilir ve bu konuda korkunç bir şey yoktur. Gebeliğin başlangıç ​​aşamasında olan gelecek anneler, meme bezlerinde değişiklikler gözlemlemektedir, örneğin, herhangi bir dokunma şimdi elle tutulur, bazen de rahatsız olur.

Gebelik sırasında Kolostrum tahsis edilebilir,ikinci trimestreden başlayarak. Dışkı görülen süre her kadın için bireydir. Bazılarında gebeliğin son haftasına kadar göze çarpmayabilir. Kural olarak, gebelik sırasında kolostrum, sarımsı bir görünüme sahip yapıda çok yoğun bir sıvıdır. Hatırlanması gereken en önemli şey, görünümünde korkunç bir şey olmadığıdır, bu doğal bir süreçtir. Kadın meme bezlerinin kanalları yeterince güçlü ise, süt sızıntı yapmaz.

Bazen hamile kadınlarda kolostrum tahsis edilebiliroldukça bol ve dışa bakıldığında çok estetik görünmüyor. Bir rahatlık hissi korumak için, çizgileri güvenilir şekilde emen özel göğüs pedleri bulunur. Ve tabii ki, hijyen hakkında unutamam, sabahları ve akşam göğüslerini yıkamalısın. Bol kolostrum göğüste ağrı kaşıntı eşlik ediyorsa, o zaman, bu nasıl rahatsızlık ile başa çıkmak için size söyleyecektir bir uzmana danışmak fetüse zarar vermemeyi mantıklı.

Kendi deneyemezlerörneğin süt vermek suretiyle sarı sıvının dağılımını önlemek. Belirtme işlemi, beslenme sürecine benzemektedir, bu da oksitosin hormonunun kadının vücudunda aktif olarak gelişeceği anlamına gelmektedir. Bu hormon uterusun tonu için uyarıcı olabilir: duvarlar hızla kontrendikçe erken doğum veya düşük yaşanmaya neden olur. Bu nedenle, gelecekteki bir annenin yetkisiz davranışı olumsuz sonuçlar doğurabilir.

İlk emzirme genellikle sonraSütun görünümünü gösteren şişer. Bu nedenle, sonraki beslenme bölümlerinde, bebek sütle seyreltilmiş kolostrum alır. Memede çok az süt olduğunda durumlar vardır, bu nedenle kadınlar bebeği bile giymez. Bu yanlıştır, ilk önce bebeğin meme üzerine, talep üzerine ve günde en az 8 kez ulaşması gerekir. İkincisi, meme emmesi rahmin duvarlarının azaltılmasını ve sonuç olarak süt üretimini sağlar.

Hamilelik sırasında kolostrum mevcut değilse,Daha sonra bazı kadınlar gelecekte süt eksikliği hakkında endişe duyuyorlar, ancak bu yaygın bir yanlış anlamadır. Her kadının organizması bireyseldir ve yapısının özelliklerine göre çalışır.

Hamilelikte Kolostrum 2019

Hamilelikte Kolostrum 2019

Related news

 • Frambuazlı güllaç tarifi
 • Ekonomi Araştırmaları Yöntemleri
 • İskandinav tarzında salon: Sırları açığa çıkarma
 • Pedagojide öğretim ilkeleri
 • Çatıda bir çatlak nasıl tamir edilir Slate onarımı

 • Hamilelikte Kolostrum

  Hamilelikte Kolostrum


  Hamilelikte Kolostrum

  Hamilelikte Kolostrum

  Hamilelikte Kolostrum

  Hamilelikte Kolostrum

  Hamilelikte Kolostrum

  Hamilelikte Kolostrum

  Hamilelikte Kolostrum

  Hamilelikte Kolostrum

  Hamilelikte Kolostrum

  Hamilelikte Kolostrum

  Hamilelikte Kolostrum

  Hamilelikte Kolostrum

  Hamilelikte Kolostrum

  Hamilelikte Kolostrum