Hamilelerin saçlarını boyaması veya ilginç bir pozisyonda nasıl görünmesi mümkün müdür 2019

Hamilelerin saçlarını boyaması veya ilginç bir pozisyonda nasıl görünmesi mümkün müdür 2019


Hamilelerin saçlarını boyaması veya ilginç bir pozisyonda nasıl görünmesi mümkün müdür 58 31.01.2019, 16:35

Hamilelerin saçlarını boyaması veya ilginç bir pozisyonda nasıl görünmesi mümkün müdür?

Yeni bir saat açmadan önce - bekleme süresiçocuk Bu zaman çok heyecan verici, çünkü gelecek anne yaşam tarzı, beslenme ve elbette kendiniz için bakım konusunda birçok soruyu aşıyor. En sık karşılaşılan sorulardan biri: "Hamile kadınlar saçlarını boyayabilir mi?" Hamilelikten önce çoğu kadın saçlarını boyayarak, görüntüleriyle deney yapıyor. Saçınızın rengini, örneğin karanlıktan ışığa radikal olarak değiştirirseniz, birkaç haftada bir kez aşırı büyümüş saç köklerini hafifletmeniz gerekir. Ve şimdi, yaşamın tüm alışkanlığı sona erdiğinde, hamile kadınların saçlarını boyamasının mümkün olup olmadığına kendimiz karar vermeliyiz. Neden saçlarını hamile tutmuyorsun? Neden böyle bir soru ortaya çıkıyor? Gerçekten de hamile kadınların saçlarını boyaması zararlı mıdır? Bu sorulara beklenmedik bir cevap bulmak olası değil ama denemeye değer. Anlayalım.

Yani, hamile kadınların saçlarını boyamak zararlı mı? Bazı "uzmanlar" kafa mürekkep kan damarları yoluyla annenin vücuduna nüfuz edebilir ve onu ve çocuğunu zarar inanıyoruz. Bu altından bile en ufak bir bilimsel dayanağı olmaması, tamamen saçmalık. önemli ölçüde bekleyen anne ve bebeği için saç boyasının zararlarını teyit edecek hiçbir araştırma ve deney, yürütülmüştür. Ancak, aslında, boya, örneğin, amonyak ve hidrojen peroksit, hiç kimse şüphesiz gibi çeşitli kimyasal bir madde. Ve bu maddeler sağlığımız da şüphesiz üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olması. Hemen hemen tüm renkler, doğal hariç koku kadar belirli bir keskin sahiptir. boyama sırasında solunması, bebeğe zarar edebilirsiniz. Keskin koku da mide bulantısına neden olabilir. Buna ek olarak, gebelik sırasında kadın hormonlarının değiştirmek ve sadece hiç bu boyayı boyadım ve aleergicheskih reaksiyonlar olsa bile boyama, alerjiye neden olabilir. Ve boya basitçe beklediğiniz çok farklı olacak "hamile" ya da saç rengine alamaz. Yani neden olmasın saçını hamile boya? Evet, neden olmasın? Ama ne doğal boyalar hakkında - kına ve Basma ve çeşitli renk tonu balms? Bu kalıcı saç boyayan olanlar için dışarı gerçek yoludur. saç rengi olduğunu ve hatta podlechivat hariç Kına ve Basma. örneğin "Iris" ve "tonik" olarak Ottenochnye Balsam, geniş bir alanda mağazalarında sunulmaktadır. Şüphesiz tanıdık onlarla beyazlatma sonrasında saç tonlama yapmak o kızlar. Bunlar daha ziyade geçirmez boya yerine, onların sağlığı için daha az hasara yol saç rengi. renklendirme kremleri tek dezavantajı - kısa vadeli sonuçlarına 6-8 pomyvok rengi önemli ölçüde kaybolur ve güncellenmesi gerekir. tonu Balsam kesinlikle zararsız olarak Ama, bebek için boya tehlikesi hakkında sinir düşünme alamayacak. Hamile kadınlar saçını boyamak için mümkün mü? Bunun mümkün olduğunu düşünüyorum. Sadece tüm güvenlik önlemi dahil ölçü uyması gerektiğini unutmayın.

Tüm hamilelik istemiyorsanızRenk tonu, o zaman bu kolayca önlenebilir ve aynı zamanda harika görünebilir. Bunu nasıl yapmalı? Boyanmış saçlarınız doğal gölgenizden çok farklıysa, onları doğal renge mümkün olan en yakın saç renginde boyayın. Böylece köklerin sürekli renklendirilmesini önleyeceksiniz ve her zaman güzel bir saç tonuna sahip olacaksınız.

Hamilelerin saçlarını boyayabilmesinin mümkün olup olmadığı sorusu,Bir çocuğun beklediği her kadının kendi kendine cevap vermesi gerekir. Herşeyi tartın ("yüze" ve "karşıt" a bakacağım (çocuğuma zarar verebilir) ve saçınızın boyanmasına veya bebeğin iyiliği için biraz beklemenize karar verin.

Hamilelerin saçlarını boyaması veya ilginç bir pozisyonda nasıl görünmesi mümkün müdür 2019

Hamilelerin saçlarını boyaması veya ilginç bir pozisyonda nasıl görünmesi mümkün müdür 2019

Related news

 • Uzmanlar Açıkladı Kadınların Orgazm Olamamasının Arkasında Yatan Birbirinden Şaşırtıcı Sebepler
 • Barcelonada şampiyon Nadal
 • Çok İzlenen Videolar
 • Fırında Etli Güveç Yapımı Videosu

 • Hamilelerin saçlarını boyaması veya ilginç bir pozisyonda nasıl görünmesi mümkün müdür 44

  Hamilelerin saçlarını boyaması veya ilginç bir pozisyonda nasıl görünmesi mümkün müdür


  Hamilelerin saçlarını boyaması veya ilginç bir pozisyonda nasıl görünmesi mümkün müdür 39

  Hamilelerin saçlarını boyaması veya ilginç bir pozisyonda nasıl görünmesi mümkün müdür 18

  Hamilelerin saçlarını boyaması veya ilginç bir pozisyonda nasıl görünmesi mümkün müdür 82

  Hamilelerin saçlarını boyaması veya ilginç bir pozisyonda nasıl görünmesi mümkün müdür 54

  Hamilelerin saçlarını boyaması veya ilginç bir pozisyonda nasıl görünmesi mümkün müdür 85

  Hamilelerin saçlarını boyaması veya ilginç bir pozisyonda nasıl görünmesi mümkün müdür 88

  Hamilelerin saçlarını boyaması veya ilginç bir pozisyonda nasıl görünmesi mümkün müdür 52