Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim 2019

Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim 2019
19.08.2019

Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim 64

Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim

Hamamböcekleri, belki de en tatsız komşular. Herhangi bir odada aniden göründükleri ve tam teşekküllü kiracılar olduğunu hissediyorlar. Bu böcekleri beklenmedik bir yerde bulabilirsin, ancak çoğu zaman bir banyoda ve mutfaktalar. Peki hamamböceği sonsuza kadar nasıl atabilirim?hamamböceğinden dezenfekte etme

Hamamböceği savaşında borik asit

Borik asit tozu gerçek bir zehirböcekler. Bununla birlikte, evin veya dairenin diğer sakinleri için bu madde kesinlikle güvenlidir. Bu tozu almak çok zor değil. Borik asit eczanede özgürce satılmaktadır. Ucuzdur ve küçük bir daire işlemek için sadece 50 ila 150 gram fon gerektirir.

Bunu kullanarak hamamböceklerinin dezenfeksiyonuTozun diğer yöntemlerden çok daha etkili olduğu düşünülmektedir. Buna ek olarak, borik asit hem hayvanlar hem de insanlar için tamamen zararsızdır. Ürünün kokusu yoktur ve hamamböceği için gerçek bir zehirdir.

Hamamböceklerin yok edilmesi: yöntem 1

Herkes, hamamböceğinin suyunu çok sevdiğini bilir. Nemsiz böcekler uzun sürmez. Dolayısıyla doğru yerlere borik asit dökerek suya olan tüm yaklaşımları kesebilirsiniz. Hamamböceği pudra bulaştırmaya yetecek kadar uzun ve uzun süre yaşayamayacak. Borik asidin etkisi altındaki böcek, her durumda, diğer bireylerle temasa geçecektir. Sonuçta, bu, her şeyin öleceği gerçeğine yol açacaktır.

Hamamböceklerinden böyle bir dezenfeksiyon kendieksiklikler. Sonuçta, bu böcekler çok kurnazdır. Zehir hissedebilirler. Bu nedenle, böceklere lezzetli bir yemi pişirmek daha iyidir, bu da yalın reddedemezler.sonsuza dek hamamböceğinden nasıl kurtulursun

Hamamböceği kurtulmak için nasıl: yöntem 2

Hamamböceği için yem hazırlamak çok değilZor. Bunu yapmak için tavuk yumurtası ve borik asit bazı çiğ sarısı gerekir. Her iki bileşen de karıştırılmalıdır. Sonunda çok kalın bir yulaf ezmesi almalısınız. Böyle bir kompozisyondan, küçük parçaları kamaştırmak mümkün olacaktır.

Alınan toplu rulo topları ve kuruOnları biraz. Hepsi bu - hamamböceği gelen zehir hazırdır. Topları böceklerin en sık göründüğü yerlere yay. Zehir, yemek kokusu, kesinlikle hamamböceği dikkat çekecek.

Davetsiz misafirlerden hızlı bir şekilde kurtulmak istiyorsanız, bu yöntem sizin için çalışmayacaktır. Böceklerin bu şekilde yok edilmesi 3 ila 4 hafta sürer.

Zehirli Jeller

Bugün birçok dükkan özel ürünler satıyorhamamböceği ve diğer böceklerden dezenfekte edilmesine izin vermek anlamına gelir. Çok popüler, şırıngalarda satılan özel jeller. Bu aracı kullanmak çok uygun. Süpürgeye şırıngadan sıkarak az miktarda jel sürmek yeterlidir. Damlalar arasında 10 cm mesafe gözlenmelidir. Odanın işlenmesi çevre etrafında gereklidir. Böcekler 3-7 gün sonra tedaviden sonra ölür.hamamböceği zehiri

Ama hamamböceği arasından hangi jel seçilir? İncelemeler, en etkili olanın Globol, Liquidator, Dohloks, Killer, Raptor gibi fonlar olduğunu gösteriyor. Tüketiciler, hızlı bir şekilde hamamböceğinden kurtulabilecek toksik jellerin olduğunu iddia ediyorlar. Kullanımı kolaydır ve başkalarına zarar vermezler. Bu araçların en popüler olanı, Alman üretici Globol'un jeli. Değerlendirmelerden yola çıkarak, bu ilaç hızlı ve etkili bir şekilde davranır. Böcekler, oda tedavisinden 3-5 gün sonra kaybolur. Esas olan, tüm kuralları gözlemlemektir.

Özel tuzaklar

Eşit derecede etkili olan özelhamamböceği için tuzaklar. Genellikle yuvarlak kutular şeklinde yapılırlar. Birkaç böcek girişi yaparlar. Böylesi bir tuzağın merkezinde zehir yer alır. Zehirle temas ettikten sonra hamamböceği enfeksiyonu taşır. Sonuç olarak, diğer bireyler ölmeye başlar.

Tuzaklar genellikle böceklerin bulunduğu yerlere bağlanır.daha sıklıkla vardır. Kutular Velcro ile sabitlenmiştir. Tüketicilerin geri bildirimleri ile değerlendirildiğinde, en etkili olanı "Reid", "Combat", "Raptor" gibi araçlardır.hamamböceği dairenin dezenfeksiyonu

Yapışkan tuzaklar

Böceklerin yok edilmesi için uygulanabilirTuzaklar biraz farklı tiptedir. Onlar karton kutu, içi yapışkan. Merkez genellikle hamamböceği tarafından geçemeyeceği bir yem koydu. Böcekler, tuzağa düşüyor, bundan kurtulamıyorlar. Sadece duvarlara sıkıca yapışıyorlar.

Değerlendirmelere göre değerlendirmek, bu tür tüm tuzaklarher zaman çalış. Bu nedenle, bu ürünü herhangi bir üreticiden hamamböceğinden güvenle satın alabilirsiniz. Tüm tuzaklar yeterince etkilidir ve hayvanlara ve insanlara zarar vermez.

Hamamböceği karşı aerosoller

Son zamanlarda popüler olduözel spreyler ve aerosoller ile hamamböceği dairelerin dezenfeksiyonu gibi prosedür. Tüketicilere göre, böyle bir planın en iyi yolu "Reid" ve "Baigon". Bu aerosoller sadece kırmızı değil, aynı zamanda siyah hamamböceğini de yok etmenizi sağlar. Bu spreyler, böceklerin en çok bulunduğu yerlere püskürtülmelidir. Süpürgelikler ve duvarlar, kapı söveleri ve diğerleri arasında çatlaklar olabilir.

Bu ilaçların uygulanması, hamamböceği türlerinin aerosollere kolayca uyum sağladığını hatırlamaya değer. Yavaş yavaş, böcekler sadece alışırlar ve bu tür ilaçların etkinliği büyük ölçüde azalır.

Hamamböceğinden tamamen kurtulabilir miyim

hamamböceği yorumlar

Bir apartman dairesinde yaşıyorsanızTamamen sorunu çözmek için olası bir çözüm değildir. Hamamböceklerinden gelen zehir, böceklerden kurtulmak için o zaman yardımcı olacaktır. Ancak bir süre sonra hala görünecekler.

Bu durumda, en etkili yolhamamböceği dezenfeksiyon bir anda tüm apartmanlarda. Bu, daha fazla başarı şansı verir. Komşular reddederse, odanın bir anti-böcek ajanla işlendikten sonra, tüm deliklerin kapatılması gerekir, buralarda hamamböceği evinize girebilir. Sadece bu şekilde uzun bir süre parazitlerden kurtulabilirsiniz.

Sonuç olarak

Hamamböceklerinden nasıl kurtulacağınızı bilmiyorsanızSonsuza kadar, ellerini düşürmek için acele etmeyin. Gerekirse hamamböceği dezenfeksiyonu yapılan özel bir servise başvurabilirsiniz. Zaman açısından sadece birkaç saat sürer. Bu prosedür, hızlı ve kalıcı olarak hamamböceği kurtulmanızı sağlar.

Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim 2019

Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim 2019

Related news

 • Şifon Elbise Modelleri
 • Bronzlaşmayı Kalıcı Hale Getirmek için Altın Kurallar
 • Çoklu Kişilik Bozukluğundan Muzdarip Karakterleri İncelikle Anlatan 18 Sayko Film
 • Sevda Bahçesi – İzmir Çocuk Etkinlikleri
 • Süper bilgisayar Bayern Münih-Beşiktaş maçının skorunu verdi

 • Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim 64

  Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim


  Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim 47

  Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim 55

  Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim 4

  Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim 68

  Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim 17

  Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim 72

  Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim 77

  Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim 89

  Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim 94

  Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim 39

  Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim 43

  Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim 37

  Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim 20

  Hamamböceklerinden dezenfeksiyon. Sonsuza kadar hamamböceği nasıl ortadan kaldırabilirim 93