Halk hekimliğinde arı podmor nasıl kullanılır 2019

Halk hekimliğinde arı podmor nasıl kullanılır 2019

Halk hekimliğinde arı podmor nasıl kullanılır 69 15.02.2019, 09:45

Halk hekimliğinde arı podmor nasıl kullanılır?

Şaşırtıcı bir şekilde, arılar insanlar için yararlıdırölümünden sonra bile. Kovanların dibinden kışı geçirdikten sonra, bütünüyle ölü böcekleri temizleyin - sözde "arı pollocku". Halk hekimliğinde, bu kitle çeşitli hastalıklar için paha biçilmez bir iyileştirici ilaç olarak kullanılır. Bu ilaç eski Mısır'da biliniyordu, ortaçağ İngiliz doktorlarının kayıtlarında bahsediliyor.Halk hekimliğinde beespin

Çöp ve pislik olmadan temiz bir kepçe almak içinDeneyimli arıcılar, iniş panosunun altındaki kovanın içine küçük bir metal ağ yerleştirir. Fakat hepsi aynı zamanda, ilaç ve infüzyonları hazırlamadan önce, toplanan hammaddeler dikkatle incelenmelidir: küflü veya ayrışmamış böcekler olmamalıdır. Bütün kütle bir kevgir yoluyla elenmelidir - bu enkazın temizlenmesi için bir başka aşamadır.

Bu kullanımı hafifçe kullanan birçok kişi şok oldukonuşma, orijinal hammaddeler. arıların bu kurumuş cesetlerin değeri nedir? Biz özellikle konuşursanız en değerli madde kitosan olduğunu .. Gümüş, çinko, potasyum, magnezyum, vb - böceğin vücut minerallerin yirmi yedi çeşit içerdiğini söylemek yeterli. Bu da, ulusal olarak değil, aynı zamanda geleneksel tıpta sadece bilinen her hangi bir madde, bir dizi kompleks: arı zehiri melanin, heparin, asetik asit, glukozamin. Halk hekimliğinde karmaşık, arı Podmore özelliklerine göreeklem hastalıkları, t. d, damar hastalığı, varisli damar ve venöz yetmezlik ile mücadele için metabolizmasını uyarmak için kullanılır.

Halk tıbbı arı

Bu vazgeçilmez bir ilaçtır ve mide hastalıkları içinBağırsak. Mukozanın mikroflorasını normalleştirir, ülserleri, yaraları ve yanıkları başarılı bir şekilde iyileştirir. Vücutta metabolik süreçleri düzenleme yeteneği nedeniyle, halk hekimliğinde arı podmoru genellikle endokrinolojik problemler için tavsiye edilir. Aşırı kilo ile yağların yanmasını olumlu yönde etkileyebilir, şeker hastalarının kanındaki şekeri normalleştirir. Ve önleme için, bu ilaç kan arındırıcı ve gençleştirici etkisi ile bilinir, zevkle alınır. Bu eklem ve omurga hastalıkları durumunda, karaciğer lamblia hasarı ile etkilidir.

Geleneksel tıp nasıl kullanılırarı poleli. Her şeyden önce, tıbbi bileşiklerin nasıl ve ne şekilde hazırlandığını söylemeniz gerekir. Fazla miktarda ham maddeden toplanmış ve saflaştırılmış, fırında az miktarda kurutulmuş ve bir kahve öğütücüde veya bir harçta öğütülmelidir. Alınan tozdan hem alkol hem de su infüzyonu yapın. İlk durumda, bir yemek kaşığı bir kadeh votka içine dökülür, iyice karıştırılır, sıkı bir kapak ile koyu bir cam kaba dökülür. Tüm bunlar, zaman zaman titreyen bir yerde üç haftada ısrar ediyor. Ve gelecekteki tentür buzdolabında saklanır. Su infüzyonu aşağıdaki gibi hazırlanır: iki yemek kaşığı toz iki bardak soğuk suya dökülür. Yavaş bir ısıtma ile, kompozisyon en az iki saat boyunca ateşte tutulur, soğutulur ve buzdolabına yerleştirilir. Bu infüzyon bir süre için saklanır. İlaç - yağ çözümünü hazırlamanın üçüncü bir yolu vardır. Bir çorba kaşığı balmumu bir bardak ısınmış zeytinyağı ile dökülür. Bu hasta eklemlerini ovalamak anlamına gelir.

Yani arılar şifa arısı hazırdır. Boşaltma günlerinden ve temizlik prosedürlerinden sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Podmore arılar: uygulama

Karaciğerin saflaştırılması için, kan, damarlar almaken az bir ay 20-30 damla tentür için günde üç kez. Hipertansiyon için biraz daha az - on beş ila yirmi damla - önerilir. Günde iki kez, gastrointestinal hastalıkları, genitoüriner sistem hastalıklarını tedavi etmek için bir ay içinde de bir çorba kaşığı alınabilir. Daha sonra iki hafta ara verin ve tekrar bir ders alın.

Su et suyu olmadan küçük dozlarda sarhoş olabilirkorkusu. Kontrendikasyonlar pratikte arı balsamına sahip değildir. Halk hekimliğinde kullanımı o kadar geniştir ki, tüm bilgileri bir makaleye sığdırmak zordur. Tıbbi tedavi alın.

Halk hekimliğinde arı podmor nasıl kullanılır 2019

Halk hekimliğinde arı podmor nasıl kullanılır 2019

Related news

 • Aksesuar ve Soğutma Ürünleri Uğur Soğutma’da
 • Rozetin amacı ve boyutu
 • Tezgahta bir lavabo nasıl kesilir Mutfak tezgahı
 • Kestane, Çam, Çiçek Ve Anzer Balı Fiyatı Nedir Nasıl Yapılır Üretilir
 • SpaceX uzaya ilk askeri uydusunu gönderdi

 • Halk hekimliğinde arı podmor nasıl kullanılır 77

  Halk hekimliğinde arı podmor nasıl kullanılır


  Halk hekimliğinde arı podmor nasıl kullanılır 92

  Halk hekimliğinde arı podmor nasıl kullanılır 79

  Halk hekimliğinde arı podmor nasıl kullanılır 1

  Halk hekimliğinde arı podmor nasıl kullanılır 23

  Halk hekimliğinde arı podmor nasıl kullanılır 90

  Halk hekimliğinde arı podmor nasıl kullanılır 15

  Halk hekimliğinde arı podmor nasıl kullanılır 84

  Halk hekimliğinde arı podmor nasıl kullanılır 61

  Halk hekimliğinde arı podmor nasıl kullanılır 42

  Halk hekimliğinde arı podmor nasıl kullanılır 68

  Halk hekimliğinde arı podmor nasıl kullanılır 31

  Halk hekimliğinde arı podmor nasıl kullanılır 35