Gomalak çivi kapağı: Renk paleti, uygulama teknolojisi, avantajları ve dezavantajları 2019

Gomalak çivi kapağı: Renk paleti, uygulama teknolojisi, avantajları ve dezavantajları 2019
21.09.2019

Gomalak çivi kapağı: Renk paleti, uygulama teknolojisi, avantajları ve dezavantajları 23

Gomalak çivi kapağı: Renk paleti, uygulama teknolojisi, avantajları ve dezavantajları

Tırnaklarında ve tırnaklarında verniksiz yürümeyi sevmeyenlerAynı zamanda, onları kalıcı olarak yeniden boyamak mümkün değildir, daha kararlı bir gomalak kaplamasından yararlanmanızı tavsiye edebiliriz. Renklerinin paleti, kabul edilebilir bir günlük seçeneği seçmenize ve kişisel tercihler ışığında parlak bir imaj oluşturmanıza olanak tanır.

En popüler tonlar

gomalak paletiBirçok ofis çalışanı yaz aylarındatatil günlerinde, parlak renkler çok talep görüyor. Büyük talep gören salonlarda, pembe, sarı, yeşil, turkuaz ve koyu kırmızı tonları. Uzun bir yolculuktan önce ya da sadece denize kadar, modayı takip eden kadınların çoğu ellerine ve bacaklarına gomala atmaya çalışır. Renk paleti, bir kural olarak, bir mayo altında veya sadece gardırop dikkate alınarak seçilir. Ancak, tatiller mevsiminde pastel renkler neredeyse kullanılmamaktadır.

İlkbahar ve sonbahar gelince, tam tersine,kıyafet kurallarına uymak zorunda kadınlar ceket ya da sadece donuk tonları uygulanır. giysi, kozmetik ve aksesuar seçiminde kısıtlama olmaksızın çalışanlar, genellikle gomalak kırmızı veya koyu tonlar kullanın. flakonun renkten genellikle farklı tırnaklar Palet (bu şeffaflık onların eksikliği nedeniyle). Yani gölge hesaba bu özelliği alarak seçilmelidir.

tırnaklarda shellac paletiteknoloji

Varsayımsal olarak, shellac uygulanabilirbağımsız olarak evde. Dikkate alınması gereken tek nüans, gerekli tüm malzemelerin yüksek maliyeti ve kaplamanın kuruduğu bir lambadır. Gerçek şu ki, gomalak sadece ultraviyole ışığın etkisi altında zorlaşır. Ve bu, özel bir lamba olmadan yapamayacağınız anlamına gelir. Kural olarak, kabindeki kaplamanın kendisinin yüksek maliyeti sayesinde hızlı bir şekilde ödeme yapar. Ama bu tüm masraflar değildir. Manikürün dayanıklı olmasını ve ayrıca hasara karşı dayanıklı olmasını sağlayan bir son katın yanı sıra bir taban satın almak gereklidir. Ve tabi ki, bir kaç gomalak şeye ihtiyacınız var. Paleti sürekli değişiyor, yeni moda renkler ortaya çıkıyor. Ancak, maliyeti her zaman ev kullanımı için yeni ürünler satın almayı mümkün kılmaz. Sonuçta, şişe, iç mekan için kabul edilebilir ve kişisel kullanım için çok karlı olmayan, oldukça fazla sayıda kaplama için tasarlanmıştır.

Teknolojinin kendisi için, o zaman her şeyoldukça basit ve mantıklı. Tırnakların başlaması için verniği çıkarmak için bir sıvı ile yağdan arındırılmalı ve peçete ile kurulayınız. Daha sonra bir taban uygular ve lambayı 2 dakika kuruturlar (her el ayrı ayrı). Kural olarak, bunun için özel bir zamanlayıcı var. Sonraki 2 katman, gomalakın renkli kapağıdır (palet, bir veya birkaç ton seçmenize izin verir). Her biri tabanla aynı şekilde kurutulmalıdır. Rengi kapatmak için çivi ucunun yanı sıra tüm plakaya uygulanması gereken manikür kaplama tabakasını tamamlar. Daha sonra eller yine lambanın altına girer. Son dokunuş - vernik ve peçeteleri çıkarmak için bir sıvı yardımıyla yapışkan tabakayı yıkayın. Dahası eller üzerinde bir krema ve kütle - tereyağı veya yağın üzerine konulması mümkündür.

gomalak renk paletiGomalak kaplamanın dezavantajları

Bu örtünün renklerinin paletinin kendi dönemindePiyasadaki görünüm oldukça azdı. Maalesef, özel bir seçenek yoktu. Jel vernik imalatçıları bu eksikliği uzun süre gidermiştir, böylece neredeyse her tonu satın alabilirsiniz. Minüslerin, belki de, kapak çıkarılması ile ilgili zorluklar (bu genellikle özel bir sıvıya batırılmış pamuk yünü ile bir parmak, deri için çok yararlı olmayan folyo sarılı) ve ayrıca monotonluk birçokları rahatsız ediyor. Çivileri çabucak büyüten, sık sık kapsama alanını değiştirme ihtiyacı olan bir problem var. Aksi takdirde, bu aracı kullananlar, mutlular.

Gomalak çivi kapağı: Renk paleti, uygulama teknolojisi, avantajları ve dezavantajları 2019

Gomalak çivi kapağı: Renk paleti, uygulama teknolojisi, avantajları ve dezavantajları 2019

Related news

 • Muhteşem Görünen 5 Etçil Bitki
 • Doğumdan Sonra Cinsel İlişki
 • Hayrünnisa Gül o soruya yanıt verdi: Oldukça zor ve yıpratıcı bir süreçti
 • Kuru Fasulyeli Börek
 • Davos mutluluğun resmini çizebilecek mi

 • Gomalak çivi kapağı: Renk paleti, uygulama teknolojisi, avantajları ve dezavantajları 7

  Gomalak çivi kapağı: Renk paleti, uygulama teknolojisi, avantajları ve dezavantajları


  Gomalak çivi kapağı: Renk paleti, uygulama teknolojisi, avantajları ve dezavantajları 52

  Gomalak çivi kapağı: Renk paleti, uygulama teknolojisi, avantajları ve dezavantajları 81

  Gomalak çivi kapağı: Renk paleti, uygulama teknolojisi, avantajları ve dezavantajları 91

  Gomalak çivi kapağı: Renk paleti, uygulama teknolojisi, avantajları ve dezavantajları 31

  Gomalak çivi kapağı: Renk paleti, uygulama teknolojisi, avantajları ve dezavantajları 34

  Gomalak çivi kapağı: Renk paleti, uygulama teknolojisi, avantajları ve dezavantajları 55

  Gomalak çivi kapağı: Renk paleti, uygulama teknolojisi, avantajları ve dezavantajları 51

  Gomalak çivi kapağı: Renk paleti, uygulama teknolojisi, avantajları ve dezavantajları 44

  Gomalak çivi kapağı: Renk paleti, uygulama teknolojisi, avantajları ve dezavantajları 99

  Gomalak çivi kapağı: Renk paleti, uygulama teknolojisi, avantajları ve dezavantajları 86

  Gomalak çivi kapağı: Renk paleti, uygulama teknolojisi, avantajları ve dezavantajları 12