Golden Palacedaki Kamedi Kulübü nün atışına nasıl gidilir 2019

Golden Palacedaki Kamedi Kulübü nün atışına nasıl gidilir 2019

Golden Palacedaki Kamedi Kulübü nün atışına nasıl gidilir 45 19.02.2019, 17:35

Golden Palace'daki "Kamedi Kulübü" nün atışına nasıl gidilir?

2003 yılında ünlü KVN ekibinin katılımcıları"Yeni Ermeniler", Moskova'daki restoranlarda ve kulüplerde düzenlenen yeni mizahi bir kulüp şovu icat etti. 2005 yılında, gösterinin ilk TV şovu, izleyicileri patlatan TNT kanalı üzerinde gösterildi. O zamandan beri ve bugüne kadar Comedy Club, yerel televizyonda en popüler komik projedir. Gösterinin ilk baskısında katılımcılar sokakta sadece ve orada davetiye ile katıldığı gibi pratik olarak imkansız oldu. Ateş etmeye devam etmek ve süreci içeriden görmek isteyen çok sayıda ortaya çıktı, ancak kimse nasıl olduğunu bilmiyordu. Günümüzde "Kamedi Kulübü" nü seyirciyle izlemek oldukça basit.

sakız kulübüne nasıl ateş edersin

Önceden seçilen kişi için randevu almak gerekiyorherhangi bir şekilde: telefonla ya da resmi web sitesinde kayıt yaptırarak ve atışlara katılmak için bir başvuru bırakarak. Uygulama, adı içermelidir. ve katılımcının telefon numarası. Uygun bir zamanda "Kamedi Kulübü" çekimine nasıl geçeceksiniz, çekim programını izleyerek sitede öğrenebilirsiniz. Genellikle 14 geçer00, 1800, 2200ve son 3 saat. Katılım şartı zorunludur - başlamadan en az bir saat önce yerinde olmanız gerekir ve çekim süresince koridoru terk edemezsiniz. "Kamedi Kulübü" nün nasıl vurulacağını öğrenmek isteyenlerin bir başka önemli şartı: Sadece iki atış için kayıt yaptırabilirsiniz, ancak bir tanesi bir gün, ikincisi - bir akşam bir tane olabilir. İki ardışık çekim kaydedilemiyor.

Ancak katılım için bir giriş çok küçük, hala varBir tür yüz kontrolü. Gösteri, "Stand-up" türünde yer aldığından, bu, sanatçının seyirci ile çalışmasını gerektirir; bu, herhangi bir katılımcının performansa dahil olabileceği anlamına gelir. Bu nedenle, misafirlerin görünümü için bazı şartlar vardır. Birincisi, katılımcıların yaşı 15-35 yıl aralığında olmalı ve ikincisi, renk düzeni için, daha kesin olarak, giysiler için şartlar vardır. Kırmızı, beyaz ve siyah renklerin yanı sıra kombinasyonları da hariç tutulur. Zarif gençlik stiline, her türlü parlak renklere (yukarıdaki listede olanlar hariç) hoş geldiniz, ancak giyim öğelerinde küçük çizimler (eşkenar dörtgenler, kafesler, çiçekler, vb.) Olması yasaktır.

sakız klubü nasıl alınır

Komedi Kulübü çekim odası düzeni,sahneye yakın masalarda ve ikinci katta ve ayakta duran - koltuksuz. çubuğu sayacı sadece sakinleri Komedi, minyatür katılan, ancak aktif olarak sahnede ne olup bittiğini yorumlarken değildir tarafından kullanılır.

Tablo rezervasyonu ile "Kamedi Club" için biletyere bağlı olarak 5 000 ila 15 000 ruble arasında değişir ve renk performansı ile işaretlenir: sarı yerler - 5 000, mavi - 7 000, yeşil - 10 000, turuncu - 15 000 ruble.

sakız kulübü için bilet

Programı filme eski kumarhanenin binasında gerçekleşir.3. caddede bulunan Golden Palace. aşağıdaki gibi diğer şehirlerden "Komedi Kulübü" setinde nasıl bilmek isteyenler için Yamskogo Alanlar 15., cevap: aynı şekilde. Oraya "Belorusskaya" istasyonuna ulaşarak metroyla ulaşabilirsiniz.

"Komedi Kulübü" ne gelmeden önce, her şeyin bir metal dedektörü üzerinde test edilmek üzere sunulması gerekiyor. Salondaki telefon ve kameraların alınmasına izin verilmez, dolapta bırakılması gerekir.

Golden Palacedaki Kamedi Kulübü nün atışına nasıl gidilir 2019

Golden Palacedaki Kamedi Kulübü nün atışına nasıl gidilir 2019

Related news

 • Cevizli karpuz salatası tarifi
 • Lirinin yöntemi - tanımı ve yorumlanması
 • Pegasusa iş başvurusu ücrete tabi
 • Meyveli Yoğurt Kabından Şeker Kutusu Yapımı
 • Kuru Soğan Dolması Videosu

 • Golden Palacedaki Kamedi Kulübü nün atışına nasıl gidilir 36

  Golden Palacedaki Kamedi Kulübü nün atışına nasıl gidilir


  Golden Palacedaki Kamedi Kulübü nün atışına nasıl gidilir 29

  Golden Palacedaki Kamedi Kulübü nün atışına nasıl gidilir 81

  Golden Palacedaki Kamedi Kulübü nün atışına nasıl gidilir 67

  Golden Palacedaki Kamedi Kulübü nün atışına nasıl gidilir 93

  Golden Palacedaki Kamedi Kulübü nün atışına nasıl gidilir 3

  Golden Palacedaki Kamedi Kulübü nün atışına nasıl gidilir 77

  Golden Palacedaki Kamedi Kulübü nün atışına nasıl gidilir 60

  Golden Palacedaki Kamedi Kulübü nün atışına nasıl gidilir 27

  Golden Palacedaki Kamedi Kulübü nün atışına nasıl gidilir 11

  Golden Palacedaki Kamedi Kulübü nün atışına nasıl gidilir 55

  Golden Palacedaki Kamedi Kulübü nün atışına nasıl gidilir 58

  Golden Palacedaki Kamedi Kulübü nün atışına nasıl gidilir 14

  Golden Palacedaki Kamedi Kulübü nün atışına nasıl gidilir 59