Gmini MagicBook T6LHD: incelemeler. Gmini MagicBook T6LHD: özellikler, kullanım kılavuzu 2019

Gmini MagicBook T6LHD: incelemeler. Gmini MagicBook T6LHD: özellikler, kullanım kılavuzu 2019
24.08.2019

Gmini MagicBook T6LHD: incelemeler. Gmini MagicBook T6LHD: özellikler, kullanım kılavuzu 36

Gmini MagicBook T6LHD: incelemeler. Gmini MagicBook T6LHD: özellikler, kullanım kılavuzu

E-kitap Gmini MagicBook T6LHD olduğunubir altı-inç arkadan aydınlatmalı okuyucu, 2013'ün sonunda mobil pazarda tanıtıldı. Cihazın ekranı, nispeten yeni ve ilginç bir teknoloji olan E-Ink Pearl HD FrontLight'da çalışıyor ve bu da kullanıcılardan çok fazla olumlu geri bildirim alıyordu.

yorumlar gmini magicbook t6hd

Bu nedenle, bugünkü makalenin konusu Gmini okuyucusudurMagicBook T6LHD. özellikleri, avantajları ve modelin dezavantajları yanı sıra bu alandaki uzmanların görüşleri ve değerlendirmeleri cihazın sahipleri genel bakış - Bu ve diğer ilginç bilgileri dikkatinize sunulacaktır.

Paket İçeriği

Gadget, yoğun küçük bir kutu içinde paketlenmiştirKarton, okuyucunun görüntüsünü ve en "lezzetli" özelliklerini görebilirsiniz. Paketin arkasında detaylı bir şartname var, en gurur verici incelemelere ayrı bir birim veriliyor. Gmini MagicBook T6LHD alanın aslan payını kaplar ve beraberindeki aksesuarlar çevre çevresinde doğru bir şekilde düzenlenir. Her şey kompakttır, fazla gereksiz insertler veya köpük parçaları yoktur.

e-kitap gmini sihirbazı t6hd

Paket İçeriği:

 • okuyucu kendisi Gmini MagicBook T6LHD;
 • Rusça operasyon için el kitabı;
 • PC senkronizasyonu ve şarjı için evrensel mikro USB kablosu;
 • bir kapak kitabı;
 • garanti merkezinin bulunduğu servis merkezleri listesi.

Paket mütevazı, gereksiz birşey yok,Hatta bir şey eksik. Herhangi bir yazılım veya sürücü diskini mevcut değildir, ancak stok güncellemesi gadget kategorisini ve modelini, yani Gmini MagicBook T6LHD seçmeniz gerekir markası, resmi web sitesinden indirilebilir. devaysa mütevazı için talimatlar fakat cihazın kendisi anısına tam sürüm kılavuzunda vshil geliştirici, böylece kullanılabilirlik sorunları olmamalıdır.

İncelemelerindeki birçok kullanıcı şikayet ediyorşarj cihazı olmaması. Üretici kutudaki elektronik kitap için bir dava açtı, ancak bir sebepten ağ belleği ile donatmayı unuttum. Bu nedenle, ayrı olarak satın alın veya bir akıllı telefon veya tablet herhangi bir şarj cihazı kullanmak, USB arayüzleri yararları titiz değildir.

E-kitap için kapak mütevazı görünüyor, amaGadget'ın evrensel boyutları, temiz cilt veya esnek plastikten bile istediğiniz herhangi birini seçmenize izin verir. Korumada belirli bir delik yoktur, bu nedenle kapağın herhangi bir yönü (yatay veya dikey) yapacaktır.

görünüm

E-kitap Gmini MagicBook T6LHD tamamlandıhoş bir dokunuştan plastikleştirilmiş plastiğe. Ön tarafın parlak bir yüzeyi vardır ve arka tarafı mattır. Dokunuş kadife hatırlatıyor. Gadget'ın köşeleri belirgin şekilde yuvarlanır ve dikdörtgenden ziyade oval gibi görünür.

e-kitap için kapak

Yapı kalitesi açısından, buradaKullanıcılar son derece olumlu eleştiriler bırakırlar. Gmini MagicBook T6LHD, kasaya güçlü bir itme ile bile gıcırdatmaz, fırlama yapmaz ve sıkılmaz ve tüm yapısal parçalar birbiriyle yoğun ve doğru şekilde ayarlanır. Cihaz monolitik ve ciddi görünüyor ve eğer elinize çevirirseniz, ucuzluktan vazgeçmeyen sağlam bir cihaz tuttuğunuzu hissedersiniz.

Ön panelin çoğu Gmini MagicBookT6LHD (6 inç) ekranı kaplar. Üstünde marka logosunu sergiliyor. düğmeleri ile navigasyon joystick "Tamam", "Geri", "İçerik menüsü", "Ev" ve / gadget arka ışığını kapatmak: Alt çerçeve fonksiyon tuşları için ayrılmıştır.

Cihazın her iki tarafında bulunurBirbirlerinin kağıt sallanan pedlerini kopyalamak. Kullanıcılar defalarca böyle düşünceli bir hareket için üretici teşekkür ve bu vesileyle tamamen olumlu eleştiriler yaptı. Gmini MagicBook T6LHD sol elini kullananlar için ve sağ elini kullananlar için ve aynı kapakta olduğu gibi koruyucu aksesuarlar kolayca alınabiliyor.

arayüzleri

Cihazın arkasında bir dizi okuyucu var.ekran matrisi ve konveyör numarası tipi. Sağ tarafta, bir saplama ile korunan SD kartların arayüzünü görebilirsiniz. İkincisi vücuda karşı durur, bu yüzden kartı çıkarmak için uygun gücü uygulamanız gerekir. Bu konudaki kullanıcılar karışık yorumlar bırakıyor. Gmini MagicBook T6LHD bir yandan daha fazla toz ve kir nedeniyle konut boşluklar yokluğu korunmaktadır, çıktı ve bir eklenti içeren ancak diğer taraftan, güçlü çivisiz kişi kartı çıkarmak / gerekmektedir tornavida ve benzeri bir aleti kullanarak başvurmak zorunda Bu çok uygun değil.

 gmini magicbook t6lhd fiyatı

Cihazın üst kısmında bir mikro USB arayüzü, bir ses jakı "minijak" (3,5 mm), bir sıcak önyükleme düğmesi ve bir şarj göstergesine sahip bir güç düğmesi bulunmaktadır.

Kullanıcıların tasarımdan genel izlenimleri vegörünüm genellikle olumludur. Genel stilleri kesen veya sahibi rahatsız eden hiçbir unsur yoktur. Her şey sakin ve evrensel renklerde yapılır.

ergonomi

Boyutları nedeniyle (179 x 123 x 11 mm)Gadget, bir yandan bile tutmak için rahattır ve köşelerin belirgin yuvarlaklığından dolayı neredeyse tamamen avuç içine sığar. Yukarıda belirtildiği gibi, kasanın arka kısmı mat bir kaplamaya sahiptir, bu nedenle cihaz kaymaz ve elden çıkmaya çalışmaz.

Tüm fonksiyon tuşları kolayca basılır, ancakuygun elastikiyet ve karakteristik tıklama. İlk başta, çift sayfa çevirme düğümlerinden dolayı düğmelerin algılanması zor olabilir, ancak kullanıcılar buna hızla alıştığınızı söylüyorlar, bu nedenle rahatsızlık bir iki saat içinde kayboluyor.

fonksiyonel

Kullanıcıların yorumları ayrı ayrı teşekkür ederiztasarımcılar, genel olarak kullanılabilirliği büyük ölçüde kolaylaştıran "Geri Dönüş" düğmesinin okuyucusundaki varlığı için. Bu cihaz bu tür cihazlar için kabul edilemezse, Gmini MagicBook T6LHD için başka bir işleve atayabilirsiniz.

gmini magicbook t6hd açılmıyor

Firmanın resmi sitesinden (stok)Faydası yok, ama sizin gibi birçok amatör montaj hatta baş aşağı neredeyse tüm özellikleri değiştirebilir. etmediğini açıkça değer tek şey kendi sorumluluğunuzdadır bunları yüklemeniz gerekecektir. Çoğu zaman, düşük kaliteli amatör firmware bazı veya dahili Gmini MagicBook T6LHD sisteminin tüm zarar verebilir: gadget açılmıyor, frizler, günlükleri ve diğer sorunlar var. Evet, ayrıca garanti kaybedersiniz böylelikle gadget için resmi bir yazılım kullanmak en iyisidir.

yönetim

Tam dokunma kontrolüne rağmen,tüm işlevler, modern muslukların ya da geleneksel "klavyecilerin" hayranlarının haklarını ihlal etmeyen mekanik düğmelerle çoğaltılır. Yorum sahipleri, tekrar tekrar böyle bir yapıcı yaklaşım için geliştiriciye teşekkür etti.

Cihazın ağırlığı 230 gramdır.benzer cihazlardan biraz daha fazla, ancak okuyucu neredeyse ellerinde ağır ve sıkıcı bir şey olarak hissedilmiyor, bu nedenle kullanıcılara göre operasyon sırasında rahatsızlık yok. Kapak, gadget'ı gözle görünür bir şekilde güçlendirir, ancak her yönden koruma ve daha çekici bir görünüm bariz bir artıdır.

ekran

Doğal olarak, ana ve belirleyici faktörBu tür ekipmanların satın alınması, ekran ve görüntü kalitesi olarak kalır. Teknoloji E-Mürekkep İnci HD, 2011'in sonundan beri okuyucularda kullanıldı ve kendini böyle bir planın aletlerinde kanıtladı.

gmini magicbook t6hd kılavuzu

Ana özelliklerden biri aslındatasarımın kendi ışığını yaymadığı ve özellikle cihazın uzun süreli kullanımıyla vizyon üzerinde çok olumlu bir etkiye sahip olan titreşim de yoktur. Ayrıca çıktı resmi, okuyucu tarafından da rahatça algılanan bir kağıt tabakasına benziyor.

Kontrast seviyesi daha fazla kabul edilebilirBu segmentteki nadir rakipler böyle bir oranla övünebilir (en yaygın - 7'den 1'e kadar). Bu seviye, neredeyse tüm yazı tiplerini 1024 x 768 piksel çözünürlükte güvenle okumanızı sağlar.

arka ışık

Karanlıkta okumak isterseniz tıklayınÖzel bir tuş aydınlatmayı açabilir. Elektronik mürekkep üzerinde çalışan daha mütevazi okuyucular bu fonksiyondan mahrumdurlar, fakat aynı zamanda merhemde de bir sinek vardır: cihaz, arka ışık açıkken çok daha hızlı boşalır.

Bu mod ekrana belirgin bir mavi verirçabucak alıştığınız gölge. Arka ışık eşit olarak dağıtılır, böylece aydınlatılmamış alanlar veya şeritler yoktur. Seviye, 1'den 8'e kadar olan bir ölçekte ayarlanabilir. İlk adım, günün karanlık zamanlarında bile neredeyse algılanmaz ve gözlerini kör etmeden, dağınık ve yumuşak bir ışıltı iletir. İkincisi telaffuz edilir ve belki de bir el feneri olarak kullanabilir ve okumak için bir maiyet olarak kullanamazsınız. Beşinci ve hatta dördüncü adımda yeterince karanlıkta rahat bir eğlence için.

Kullanıcı yorumlarını okuyorsanız, bunu öğrenebilirsiniz.yorgun arka ışıklı çoğu insanın floresan lambalardan çok daha hızlı yorulduğundan, bu işlev bir çadırda veya elektrik kesintisi sırasında faydalı olacaktır.

Arayüz çalışması

Ekrandaki resmin değiştirilmesi anlık değil,Örneğin akıllı telefonlarda ve tabletlerde düzenlenmiştir. Fakat bu sadece okumaya müdahale etmiyor, aksine, gözlerini sakinleştirmeye yardımcı oluyor. Gadget arayüzü yavaşlamıyor ve neredeyse büyük kütüphaneleri açıyor. Doğal olarak, "Les Miserables" Hugo (5 cilt) veya "Goodwill İnsanları" Farigulya (27 cilt) üzerinde, cihaz bir süre yanacak ve yansıtacak.

Dokunma kontrolü böyle olmayabilirhassas, ancak hassas ve tapa güçlü bir dokunuş gerektirmez. Bazen böyle bir yönetim işlemi büyük ölçüde kolaylaştırır, ancak mekanik bileşenle çalışmak için çoğunlukla çok daha ilginç ve daha pratiktir (ekran parmaklarla kirlenmez).

Kullanıcılar yorumlarında şöyle diyor:Ekranın özelliklerinden tamamen memnun. Okuyucu için matrisin önerilen yetenekleri ve çıktıdaki resim en fazladır. Gadget, kağıt taşıyıcılara hiç zarar vermez: görüntünün yüksek tanımı, “sayfa tuvalinin” altındaki görünüm ve arka ışığın varlığı hoştur.

İşten izlenimler

Bir gadget, kitapları yüksek sesle okuyabilir, ancak biriyleyerli tüketici nüansı için tatsız - sadece İngilizce ve Çince. Aynı amatör ürün yazılımı bu kusuru düzeltebilir, ancak ses asistanı her zaman düzgün çalışmaz ve kesinlikle belirli yazı tiplerini okur.

Kodeklerin bolluğu ile memnun oldum. Alışılmış TXT, FB2 ve RTF formatlarına ek olarak, cihaz MOBI ve EPUB'un yanı sıra nadir PRC, TRC, SNM ve OIE gibi mobil uzantıları da tanıyabiliyor. Dahası, "ağır" PDF formatı ile ilgili herhangi bir sorun ortaya çıkmaz. Okuyucunun "yediği" her şey düzgün bir şekilde ve herhangi bir sorun olmadan, dosyanın kendisinde hiç bulunmuyorsa görüntülenir.

Ek Özellikler

Herhangi bir ek olarak gelinceİncelemelerle yargılanmak için neredeyse hiç fırsat yok. Evet ve okuyucudan bir video ya da radyo gibi bir şey beklemesine gerek yok. Bir müzik dosyası yüksek bir bit hızında bulunursa, küçük bir çekim meydana gelse de, araç müziği oldukça toleranslı bir şekilde kaybeder. Fotoğraflar gibi resimler, herhangi bir ton ve doygunluk olmadan siyah beyaz olarak görüntülenir.

Genel olarak, amacı ile, cihaz% 100 ve diğer lezzetler için, tabletler ve akıllı telefonlar ile rafa bakın.

Özerk çalışma

Böyle bir planın matriksleri, teknoloji üzerinde çalışmakElektronik mürekkep, son derece ekonomik bir güç tüketimidir, çünkü ana enerji tüketimi sayfaları çevirirken ve navigasyonla çalışırken oluşur.gmini magicbook t6hd incelemesi

Pil ömrü, eğer değil ise hesaplanabiliraylar, sonra haftalar - kesin. Yanıtlayanımız bir istisna değildi ve saha testleri, günde beş saate kadar okuma yapıldığında bile cihazın üç haftada bir kereden fazla çıkış yapamayacağını gösterdi. Orta adımda arka ışığı sürekli kullanırsanız, pil ömrü yaklaşık yarıya kadar azalır.

Özetlemek için

Gmini MagicBook T6LHD (6000 ruble hakkında fiyat)Parça araçlarının neredeyse tüm avantajlarına sahiptir. Model, en seçkin kullanıcılar ve karanlıkta okumayı sevenler için mükemmeldir. Resmin netliği ve mükemmel kontrast dengesi gözleri zorlamayacaktır ve arayüzün düzgün çalışması, en sevdiğiniz kitap için rahat bir eğlence ortamı sağlayacaktır.

Burada oldukça demokratik ekleyebilirsinizfiyat etiketi: benzer saygıdeğer rakipler bir veya iki bin daha fazla maliyete sahipken, benzer özelliklere sahipken ve bazen de bazı parametrelerde yanıt verenlerimize göre daha düşük.

Okuyucu Gmini MagicBook T6LHD'nin ana avantajları (değerlendirmelerle yargılanıyor):

 • nispeten düşük fiyat etiketi;
 • iyi kontrasta sahip yüksek kaliteli ekran;
 • aydınlatma;
 • codec büyük bir dizi;
 • mükemmel montaj ve kullanılan malzemeler;
 • düzenli stok güncellemesi ve mantıklı destek;
 • kullanışlı ve pratik durumda dahildir.

dezavantajları:

 • Gezinme düğmeleri bazen okurken yanlışlıkla basılır;
 • okuyucu bu tür ekipman için çok ağırdır;
 • Düşük sensör doğruluğu.
Gmini MagicBook T6LHD: incelemeler. Gmini MagicBook T6LHD: özellikler, kullanım kılavuzu 2019

Gmini MagicBook T6LHD: incelemeler. Gmini MagicBook T6LHD: özellikler, kullanım kılavuzu 2019

Related news

 • El Açması Kolay Baklava Tarifi – Şerbetli Tatlı Tarifleri
 • Fezlekenin yazım şartları nelerdir
 • Kayserisporda 2 futbolcu kampa katılmayacak
 • Ekinezya Çayı Faydaları Nelerdir Ekinezya Çayı Neye İyi Gelir
 • Kültür ve sanat tarihi üzerine düşünmek

 • Gmini MagicBook T6LHD: incelemeler. Gmini MagicBook T6LHD: özellikler, kullanım kılavuzu 83

  Gmini MagicBook T6LHD: incelemeler. Gmini MagicBook T6LHD: özellikler, kullanım kılavuzu


  Gmini MagicBook T6LHD: incelemeler. Gmini MagicBook T6LHD: özellikler, kullanım kılavuzu 12

  Gmini MagicBook T6LHD: incelemeler. Gmini MagicBook T6LHD: özellikler, kullanım kılavuzu 56

  Gmini MagicBook T6LHD: incelemeler. Gmini MagicBook T6LHD: özellikler, kullanım kılavuzu 17

  Gmini MagicBook T6LHD: incelemeler. Gmini MagicBook T6LHD: özellikler, kullanım kılavuzu 81

  Gmini MagicBook T6LHD: incelemeler. Gmini MagicBook T6LHD: özellikler, kullanım kılavuzu 10

  Gmini MagicBook T6LHD: incelemeler. Gmini MagicBook T6LHD: özellikler, kullanım kılavuzu 69

  Gmini MagicBook T6LHD: incelemeler. Gmini MagicBook T6LHD: özellikler, kullanım kılavuzu 1

  Gmini MagicBook T6LHD: incelemeler. Gmini MagicBook T6LHD: özellikler, kullanım kılavuzu 42

  Gmini MagicBook T6LHD: incelemeler. Gmini MagicBook T6LHD: özellikler, kullanım kılavuzu 23

  Gmini MagicBook T6LHD: incelemeler. Gmini MagicBook T6LHD: özellikler, kullanım kılavuzu 44

  Gmini MagicBook T6LHD: incelemeler. Gmini MagicBook T6LHD: özellikler, kullanım kılavuzu 67