Glucometer Kontur TS - incelemeler. Glucometer Kontur TS: talimat 41 17.02.2019, 21:16

Glucometer "Kontur TS" - incelemeler. Glucometer "Kontur TS": talimat

"Contour TS" glucometer olduğunuAlman ilaç endüstrisi Bayer tarafından geliştirilen kandaki şeker seviyesinin ölçülmesi için bir cihaz. Cihaz, otomatik yüksek teknoloji işletmelerinde İsviçre ve Japonya'da üretilmekte ve ev kullanımı için tasarlanmıştır.

Ana Özellikler

Şeker Ölçüm "Contour TS", tüketici değerlendirmeleri hakkındaSadece pozitif bir içeriğe sahip olan bu test, kan şekerini ölçmenize ve testin başlamasından 8 saniye sonra kesin sonuç almanızı sağlar. Diğer benzer cihazların aksine, bu cihaz kullanıcının özel bir dijital kod girmesini veya her yeni test bandı seti için şifrelenmiş bir çip yüklemesini gerektirmez. Bu, teknik cihazın çalışmasını büyük ölçüde basitleştirir ve yanlış kullanımla ilişkili birtakım hatalardan kaçınılmasını sağlar.

Glucometer kontur tc yorumlar

Cihaz ayrıca, ölçüm tarihi ile 250 kayıt için bir belleğe sahiptir ve bu da uzun bir süre boyunca kan şekeri düzeylerinin istatistiklerini izlemenizi sağlar.

Glucometer "Bayer Contour TS", tüketici yorumlarıSadece pozitif olan eski nesil, büyük bir ekrana ve büyük bir yazı tipine sahiptir. Bu, görme kalitesini değiştirmeyle ilgili yaş sorunları olan kişiler tarafından kullanılmasını vazgeçilmez kılmaktadır. Buna ek olarak, sonucu elde etmek için çok az kan ihtiyacı vardır, bu da çocukların ve sağlık durumunun kötü olduğu kişilerin test edilmesini kolaylaştırır.

Glucometer kontur talimatı

Glucometer "Contour TS", hangi değerlendirmeleri güzelsayısız, farklı kan türlerini test etmek için de kullanılır: kılcal damar, venöz ve arteryel. Herhangi bir versiyonda, cihaz analiz edilen malzemenin spesifik özelliklerine bağlı olarak doğru verileri gösterir.

Ayırt edici özellikleri ve avantajları

Glukometr "Contour TS", tüketicilerin genellikle olumlu olan değerlendirmeleri, teknik cihazın diğer benzer cihazlara üstünlük sağlamasına olanak veren birçok avantajı vardır:

 • endikasyonların yüksek doğruluğu;
 • Cihazın kandaki oksijen yüzdesine tepki vermemesini sağlayan biyosensör teknolojisini kullanır;
 • Analiz için doku hasarına olan ihtiyacı ortadan kaldıran sadece 0.6 µl kan gereklidir;
 • birkaç kişinin test edilmesi olasılığı;
 • operasyonda sadelik ve kolaylık.

Ek Özellikler

Yukarıdaki özelliklere ek olarak, teknik aparat ek göstergelere sahiptir:

 • otomatik mod açık ve kapalı;
 • düşük pil uyarısı;
 • Özel bir kablo ve yazılım kullanarak test verilerini kişisel bir bilgisayara aktarabilme;
 • Bir test şeridi takıldığında cihazın otomatik başlatılması;
 • kullanışlı ve sezgisel tasarım.

Bu olumlu niteliklerin tam listesi değil,Bir glikometre "Contour TS" olan. kullanım kılavuzunun, 10, iğneler, neşterler ve taşıma ve teknik cihaz depolama için uygun durumda bir dizi mutlaka aygıt içerir.

Şeker Ölçüm kontur şeritleri

talimat

Testten önce dikkatli olmalısınız.Görünür bir hasar veya son kullanma tarihini aşmamak için "Devre TC" sayacı şeritlerini kontrol edin. Ardından belirli bir işlem sırası yapmanız gerekir:

 1. Şeridi flakondan çıkarın ve turuncu renkle gösterilen cihazdaki ilgili deliğe sokun.
 2. Ölçüm cihazı açılıncaya ve cihazın kullanıma hazır olduğu uyarı sinyalini bekleyin. Bu, monitördeki görüntü tarafından bir damla kan şeklinde kanıtlanmıştır.
 3. Ardından, parmağınızı bir iğne ile delin, hafifçe bastırın ve bir damla kan oluşmasını bekleyin. Sonra hemen test çubuğuna uygulayın.
 4. Şerit cihaza takılıdır ve orada bulunurBir uyarı sinyali görünene kadar. Bundan sonra, 8 saniyelik zamanlayıcı açılır. Bu sürenin sonunda, test sonucu cihaz monitöründe görüntülenir.
 5. Bilgi analizi bilgileri teknik cihazın hafızasında otomatik olarak saklanır.

Test değerleri

Analizlerin yorumlanması parametrelere bağlıdırkullanıcının sağlık durumu, test zamanı ve diğer özel durumlar. Gebelik yokluğunda diabetes mellitus olan bir kişi aşağıdaki verileri bekleyebilir:

 • Bir yemekten önce kan şekeri seviyesi 5,0 ila 7,2 mmol / litredir.
 • Yemekten birkaç saat sonra kandaki şeker seviyesi 10.0 mmol / litreden fazla değildir.

Özellikle çok tehlikeli olan tehlikeliGlikoz (0.6 mmol / 1'den az) ve yüksek (33.3 mmol / l'den fazla). Bu, sırasıyla Low ve Hi metre sinyalleriyle gösterilir. Böyle bir uyarı bilgisi çıkarsa, kan testi tekrar yapılmalıdır. Sonuçlar değişmemişse, hemen doktorunuza danışmalısınız, çünkü bu göstergeler yaşam için ciddi bir tehdit oluşturmaktadır.

Cihazın dezavantajları

Glukometr "Contour TS", hangi konuda değerlendirmeleriÇoğunlukla olumlu, ancak, bazı küçük kusurları vardır. Bu, cihazın kendisinin maliyetine yakın olan bir dizi test şeridinin nispeten yüksek bir maliyeti ve bu analizlerin bir bilgisayara aktarılması için zahmetli bir işlemdir.

glikometre kontur tc yorumları fiyat

Yaklaşık maliyet

Bu cihazın fiyatı, tedarikçiye ve satıcıya bağlıdır ve ortalama olarak 900 ruble seviyesindedir. 10 test şeridi seti için, yaklaşık 800-900 rubleye mal oluyor.

Bu konuda ve cihaz diyabet "Contour TS" yorumları hakkında belirsiz vardır. Cihazın fiyatı ve işlevselliği en uygunudur.

Şeker Ölçüm bayer kontur tc yorumlar

Alman şirketi "Bayer" un Glucometer "Contour TC"kullanım kolaylığı, sonuçların doğruluğu, kodlama sisteminin olmaması ve şifreli çiplerin varlığı gibi birçok avantajı vardır. Fiyat ve kalite oranının en uygun parametreleri, bu cihazı benzer cihazlar arasında en popüler ve talepten biri haline getirir.Related news

 • Köy Kadnikovo, Beyaz At (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir
 • Kıvırcık Saçlara Nasıl Bakılır: Kıvırcık Saçlar İçin Maske
 • Aydın Haberleri: Besici, av tüfeğiyle intihar etti
 • Çok İzlenen Videolar

 • Glucometer Kontur TS - incelemeler. Glucometer Kontur TS: talimat 86

  Glucometer Kontur TS - incelemeler. Glucometer Kontur TS: talimat


  Glucometer Kontur TS - incelemeler. Glucometer Kontur TS: talimat 21

  Glucometer Kontur TS - incelemeler. Glucometer Kontur TS: talimat 28

  Glucometer Kontur TS - incelemeler. Glucometer Kontur TS: talimat 66

  Glucometer Kontur TS - incelemeler. Glucometer Kontur TS: talimat 82

  Glucometer Kontur TS - incelemeler. Glucometer Kontur TS: talimat 39

  Glucometer Kontur TS - incelemeler. Glucometer Kontur TS: talimat 28

  Glucometer Kontur TS - incelemeler. Glucometer Kontur TS: talimat 58