Glasperlene sterilizatör - güvenli manikür prosedürlerinin garantisiGlasperlene sterilizatör - güvenli manikür prosedürlerinin garantisi

24.05.2019

Glasperlene sterilizatör - güvenli manikür prosedürlerinin garantisi 73

Glasperlene sterilizatör - güvenli manikür prosedürlerinin garantisi

Güvenli manikürün garantisi sterildiraraçları. Günümüzde iki tip sterilizasyon cihazı kullanılmaktadır: glasperilen ve ultraviyole. Glasperlene sterilizatörü, çok sayıda küçük boyuttaki aletlerin hassas ve hızlı bir şekilde işlenmesi için kullanılır. Bu ekipman piyasada son zamanlarda göründüğünden, büyük modellerin maliyeti çok önemlidir, bu nedenle sadece elit güzellik salonları bunları karşılayabilir. Ancak kompakt sterilizatörler oldukça ekonomiktir ve sıradan ustalar arasında zaten popülerlik kazanmıştır.


Manikür aletleri için Glasperlene sterilizatörü: avantajları

glasperene sterilizatörManikür aletlerin sterilizasyonu için aygıtlaroldukça hızlı pazar fethetti ve onlar tedavi ve tırnak için kullanılan tüm cihazları daha meydana gelmeden, ustaları uzun bir emmek veya kaynatın dezenfektan vardı çünkü bu, tesadüf değil. Bu sterilizasyon yöntemi, alete olumsuz yansıyarak korozyona, künt kenarlara ve deformasyona neden olur. Ve eski tip ısı sterilizatörleri oldukça hantal ve etkileyici miktarda elektrik tüketiyorlardı.
Glasperlene sterilizatör çokKompakt boyutlar - en büyük model sıradan bir mikrodalga fırından daha fazla değildir. Ayrıca makas, cımbız, kesiciler, iğneler ve diğer aletlerin kalitatif dezenfeksiyonu saniyeler içinde tam anlamıyla gerçekleştirilebilir.

Glasperene Sterilizatör Cihazı

Aletlerin boyutları ve tasarımı farklılık gösterebilir, ancak herhangi bir glasperlenium topu sterilizatörü, bir dezenfekte edici şişeler aynı yapıya sahip olduğundan, bir prensibe göre çalışır.

manikür aletleri için glasperilen sterilizatörBir şişenin üretimi için, ısıya dayanıklımetal ve vücut plastikten yapılmıştır. Şişe oldukça yüksek bir erime noktası ile karakterize edilen küçük kuvars cam boncuklar ile doldurulur. Bu kuartz özelliği, sterilizatörü doldurmak için kullanılmasına izin verdi.
Metal şişe güçlü tarafından çevrilidiraçıldığında, kuvvetle ısıtılan ısıtma elemanları. Ampulle birlikte, kuvars topları 240 ° C'nin üzerinde bir sıcaklığa kadar ısıtılır. Bu koşullar altında, tüm bakteriler, mantarlar, karmaşık virüsler ve diğer mikroorganizmalar hızla ölür.

Sterilizasyon süreci

Bir glasperlane sterilizatörü kullanarak gerçekleştirinAraç takımını sterilize etmeden önce herhangi bir hazırlık çalışması yapmaya gerek yoktur. Sadece cihazı açmak ve topları maksimum sıcaklığa ısıtılırken yaklaşık yarım saat beklemek yeterlidir. Bundan sonra, bir dezenfeksiyon aracı bir kuartz kabına batırılır. Maksimum işlem süresi 30-40 saniyedir. Glasperilen sterilizatörün sadece metal manikür aletlerini temizlemek için kullanılabileceğine dikkat edilmelidir, çünkü plastik veya diğer yüksek sıcaklık malzemeleri duramaz.

Ek gereksinimler

 glasperine topu sterilizatörCihazın kullanım kolaylığı rağmen,Sterilizasyon kalitesini iyileştirmek için bazı şartlara uymak gerekir. Küçük bir cihazın gücü 75 watt. Içinde ısı topları 30 dakikadır, ama zamanla, topları ısı iletimi azalır, bu yüzden onlar º warm warm warm warm warm warm can can can can can can is is is why. Bu bağlamda, her yıl kuvars dolgusunun tamamen değiştirilmesi tavsiye edilir.
Sterilizasyon işleminden önce, aletleriyice temizlenmeli, daha sonra dezenfektan solüsyonunda yıkanmalıdır. Manikür nesnelerinin hasar görmesini önlemek için sterilizatöre kuru bir şekilde yerleştirin. Termik dezenfeksiyonun aletleri kullanmadan hemen önce yapılması önerilir.

Glasperlene sterilizatörleri - bu, her türlü tehlikeli hastalıklarla enfeksiyona karşı güvenilir bir koruma ve aynı zamanda master'ın kaliteli çalışmasını garanti eder.

Glasperlene sterilizatör - güvenli manikür prosedürlerinin garantisiGlasperlene sterilizatör - güvenli manikür prosedürlerinin garantisi

Related news

 • LLCnin borçları için direktörün yan kuruluşu. Yönetmenin iştirak sorumluluğu
 • İş sözleşmesinin feshi ciddi bir konudur
 • Evde tereyağ nasıl yapılır
 • İsteme Adetleri (Tuzlu Kahve)
 • Ahlakın işlevleri ve yapısı

 • Glasperlene sterilizatör - güvenli manikür prosedürlerinin garantisi 19

  Glasperlene sterilizatör - güvenli manikür prosedürlerinin garantisi


  Glasperlene sterilizatör - güvenli manikür prosedürlerinin garantisi 80

  Glasperlene sterilizatör - güvenli manikür prosedürlerinin garantisi 90

  Glasperlene sterilizatör - güvenli manikür prosedürlerinin garantisi 76

  Glasperlene sterilizatör - güvenli manikür prosedürlerinin garantisi 99

  Glasperlene sterilizatör - güvenli manikür prosedürlerinin garantisi 87

  Glasperlene sterilizatör - güvenli manikür prosedürlerinin garantisi 93

  Glasperlene sterilizatör - güvenli manikür prosedürlerinin garantisi 84

  Glasperlene sterilizatör - güvenli manikür prosedürlerinin garantisi 88

  Glasperlene sterilizatör - güvenli manikür prosedürlerinin garantisi 11

  Glasperlene sterilizatör - güvenli manikür prosedürlerinin garantisi 69

  Glasperlene sterilizatör - güvenli manikür prosedürlerinin garantisi 90