Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün 2019

Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün 2019

Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün 79 25.02.2019, 22:23

Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün

Düğün! İki kalbin birleşmesini simgeleyen ve yaşam için hafızasında kalan güzel bir kutlama. Kaç tane sıkıntı, umut, korku ve arzuyla ilişkilidir. Çoktan gitti bütün düğünlerin birbirine benzediği günler. Artık başka bir zaman ve düğüne adanmış bir kutlama olduğunda, herkes arzularına ve beğenilerine göre kendi yollarını düzenlemeye çabalıyor.

cheby şık tarzında düğünBugün düğün tarzlarıçok çeşitli ve sayısız. Tercih ettiğiniz şey size bağlı. Ancak unutulmamalıdır ki, belirli bir stil seçtikten sonra, her şeyde kendine uyması gerekir: odanın tasarımında, elbiselerde, gelin ve masa ayarlarının buketlerinde. Aksi takdirde, kutlamayı ayrı unsurlara dönüştürebilecek birbirinden farklı ayrıntıların bir karışımını elde edersiniz.

2013'deki düğün stilleri, yaratıcılıklarıyla şaşırtıcıdır.özgünlük. Bu sıradan bir şölen değil, gelin ve damatın oynadığı küçük bir oyun. Bu onların başlangıcı, gelecekteki tüm yaşam buna bağlı.

Özellikle bugün popüler olan bu tarz bir düğünEski püskü şık. Rus sakinlerinin adı nazikçe İngilizlerden ödünç alındı. Bununla birlikte, bu yönden çok kurucusu İngiliz bir kadın - Rachel Ashwell. Bu stilin geliştirilmesindeki faydası budur. İngilizce'de "perişan şık" anlamına gelir. Ancak bu ismi ihmal etmek için acele etme. Eski püskü kötü ve yaşlı anlamına gelmez. Shebbi-şık tarzında düğün, modernitenin ve retromin bir sentezi, yaşamın kalıcı değerlerine bir ipucu.düğün stilleri 2013

Bu kutlamanın özelliği nedir?

Her şeyden önce, bu düğünler suluboyalara benziyor - son derece romantik ve zarif. Bu, bu tarzın temel kanunları tarafından açıklanmaktadır. Onlar hakkında daha ayrıntılı olarak konuşalım.

 1. Düğününüz bir shebbie-chic tarzında ise,Kutlamanın gerçekleşeceği odanın dekorasyonuna dikkatlice bakın. Pastel renklerde dekore edilmelidir. Krem, krema, soluk mavi veya pembe - tüm bu renkler diğerlerine göre daha iyi olacaktır.
 2. Dikkat ve baskılar. Bu tarz, bitki motiflerini ve aynı zamanda kurdeleler, danteller, dolgun melekler bolluğu tercih ediyor.
 3. Antik çağ etkisi ile mobilya kullanmak için tercih edilir. Masif ahşap oymalar, bükülmüş bacaklar ve süslü sırt ile sandalyeler, çekmeceler ile dekore edilmiş sıradan göğüs. Ahşap tezgahları da kullanabilirsiniz, asıl mesele bunları süslemek, örneğin verniklemek ya da çiçek süslemeli pastel boya ile boyamaktır.
 4. Masaya hizmet, antik tercih vervazolar, bronz şamdanlar, stilize retro. Tabloyu cam kavanozlarla dekore etmek bile mümkündür, ancak çok ilkel görünmemesi için, dekupaj teknikleri kullanılarak masanın süslenmesi tavsiye edilir.
 5. Shebbi-chic tarzında düğün, özel davetler gerektirir. Onları hafif bir perişan simüle eden bir kartpostal şeklinde yapmak en iyisidir.düğün stilleri

Kutlama için genel kurallarda, yapabilirsinizKendinize ait bir şey yapın - bu tatili benzersiz kılacak bir vurgu. Asıl mesele, tüm ayrıntıları bir bütün halinde birleştiren ortak güdünün korunması gerektiğidir. Ve sonra düğününüz parlak, orijinal ve dolu olacak.

Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün 2019

Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün 2019

Related news

 • Ton Balıklı Salatalık Sarma
 • İrmikli Tatlı
 • Ruh için perdeler seç
 • Kaş doldururken nelere dikkat edilmeli
 • Etiket: maldivler

 • Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün 14

  Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün


  Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün 29

  Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün 62

  Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün 25

  Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün 25

  Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün 65

  Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün 70

  Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün 100

  Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün 47

  Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün 47

  Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün 18

  Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün 61

  Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün 59

  Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün 91

  Gizemli bir retro cazibesi:-şık Shabby tarzı düğün 52