Gizemi Yöntemi: Bu ne hakkında 2019

Gizemi Yöntemi: Bu ne hakkında 2019 Gizemi Yöntemi: Bu ne hakkında

Gizemi Yöntemi: Bu ne hakkında?

"Gizem Metodu" herkesin gerçek İncilidirKızlarla tanışmak isteyen insanlar, ya da şimdi "çağırıldığı gibi" onları topluyorlar. Bu, daha az başarılı uzun vadeli ilişkiler için bir ihtimal olarak, başkaldırılmış kızları düşünen erkeğin birçoğunun olmasıdır.

Kitabın kendisi için, hangisininEric von Markovik'i yazdı, o zaman bugünün toplama sanatçıları arasında en popüler olanı. "Gizem Yöntemi", kadınların gerçek bir başkaldırısı olmak istiyor olsaydı herkesin bilmesi gereken şeydi.

Ne oldu

Şimdi, ne olduğunu anlamanın zamanı geldi."Gizem Yöntemi". Bildiğiniz gibi, şimdi geniş bir topluluğun ana ürünüdür bu kitap Erich von Markovika, sanatçı pick up - genellikle gecede, etkili ve hızlı bir kız ile tanışmış insanlar.

gizemi yöntemi

Özü nedir? "Gizemi Yöntemi" ni kısaca açıklarsak, o zaman von Markovik, bir kadını cezbetebilecek erkekler için iki tür değer belirlediğini söyleyebiliriz. Birinci tür reprodüksiyon için değerdir. Cazip görünüşü, sağlıklı olması, ailenin başarılı bir şekilde devam etmesini sağlayacak olan insanlara sahip.

İkinci tip hayatta kalma değeridir. Mali araçların, fiziksel gücün, liderin kalitesinin ve daha fazlasının bulunması ile karakterizedir.

Ve von Markovic izlemek için çok zaman harcadıGenç çiftlerin barlarda, kulüplerde ve benzeri diğer kurumlarda davranış biçimi. Çok miktarda bilgi analiz ettikten sonra, bir kadının, üreme için değerli olanlardan ziyade hayatta kalma değeri yüksek bir erkeğe daha fazla dikkat etmesi daha muhtemel olduğunu öğrendi.

Bununla birlikte,değer de mümkün olmalıdır - eğer bir insan onun mali güvenliğinden övünürse, bir kadını etkilemek pek olası değildir. Bu nedenle, bir erkeğin bir kadınla davranması gerekiyor ve kitap, yazara göre cazibe merkezi olan bir kadını içeriyor sayısız tekniği anlatıyor. Bu teknikler neler?

Doğrusal model

"Metod Gizem" kitabı okuyucuya bir diziherhangi bir kadını nasıl baştan çıkaracağınızı ve çekeceğinizi öğrenmenizi sağlayan teknikler. Ve ana model lineerdir. Markovik, bir kadının dikkatini çekmesi için, bir dizi belli duygudan ötürü onu yönlendirmek için iyi bilinen bir düşüncenin yazarı oldu.

gizemli yöntem

Tabii ki, bu teori ondan önce de dile getirildi,ama tüm bu duyguların her zaman değişmediğine işaret eden bu yazardı. Markovik, bir erkeğin toplumsal değerinin gösterilmesinin birkaç saniyeden birkaç dakikaya kadar sürdüğünü yazıyor, ama bu anahtar aşama.

Bundan sonra, bir kadın için bir yakınlık ve rahatlık hissi uyandırmak gerekir. Bunu yapmak için, dört ila on saat arasında uzun bir uğraşmaya ihtiyacınız olacak.

Ancak, "Gizem Metodu" - baştan çıkarma doğrusal modelle sınırlı olmayan bir kitap.

Bağımsız Konuşmacılar

Bir erkeği, bir kadını baştan çıkarmaya çalıştıklarında, ilgilerini açıkça belirten tanıtım cümleleri kullanırlar. Ancak bu, von Markowitz'in eleştirdiği bir yaklaşım.

gizemli kitap metodu

"Gizem Yöntemi" durumunda,açıcıların açılması, yani kadının ilgisini uyandıran giriş cümleleri, ilk birkaç dakika boyunca insanın gerçek niyetlerini açığa vurmaz.

oyun

Bir pick-up oyunu, bir arka planı tanıtan bir terimdirMarkovik adlı kitabında Gizem Metodu. Bu alım hakkında geri bildirim son derece olumludur. Ve bu şaşırtıcı değil, çünkü çoğu durumda gerçekten işe yarıyor.

Öyleyse oyunun özü nedir? Mesele şu ki, yazar, erkeklerin ve erkeklerin, bir bilgisayar oyunu olarak, bir zarar görmeden, anında kaybedebileceğiniz ve anında başlayabileceğiniz bir bilgisayar oyunu olarak ele almaları gerektiğini önermektedir. Bu, "otoshyut" olacağından korkan insanlardan gelen gerginliği ciddi şekilde ortadan kaldırıyor.

Eğer oyun yaklaşımını kullanırsanız, reddedilmeniz nedeniyle acı çekmeden bir akşam birkaç girişimi sessizce yapabilirsiniz.

gizem yöntemi yorumlar

yorumlar

Kitaptaki incelemelere gelince, burada her şeyoldukça şeffaf. İnsanlar, von Markovik'in çalışmaları hakkında coşku duyuyor, çünkü kızlarla tanışma ve onları baştan çıkarmada becerilerini geliştirmelerine izin veriyor. Pek çok okuyucu "Gizem Yönteminin" kelimenin tam anlamıyla dünyalarını değiştirdiğini yazıyor. Çoğu değerlendirme "Gizem Yöntemi" nin, karşı cinsle başarıya ulaşmak isteyen herkesin bilmesi gereken bir kitap olduğunu bildirmektedir. Ve eğer von Markoviç'in sunduğu yöntemleri bilmezseniz, alfabedeki hangi sırayla harflerin geçtiğini bilmemekle eşdeğerdir.

Yani eğer pickup ile ilgileniyorsanız, o zamanBu kitabı okuyun ve aynı zamanda tam teşekküllü bir baştan çıkarıcı olarak tam olarak nasıl olabileceğiniz gibi çeşitli eğitimlere katılabilirsiniz. Ancak, sadece kız arkadaşına daha güvende olmak istiyor olsanız bile, bu çalışmada ilginç bilgiler bulacaksınız.

Gizemi Yöntemi: Bu ne hakkında 2019

Gizemi Yöntemi: Bu ne hakkında 2019

Related news

 • Evleneceksen Gel Caner Tülin
 • Beton zemin ve faydaları
 • Saç rengi ile yüz hatlarını belirginleştirme Eclipting
 • Karpuzlar serada: doğru büyüme
 • En Moda Takılar

 • Gizemi Yöntemi: Bu ne hakkında

  Gizemi Yöntemi: Bu ne hakkında


  Gizemi Yöntemi: Bu ne hakkında

  Gizemi Yöntemi: Bu ne hakkında

  Gizemi Yöntemi: Bu ne hakkında

  Gizemi Yöntemi: Bu ne hakkında

  Gizemi Yöntemi: Bu ne hakkında

  Gizemi Yöntemi: Bu ne hakkında

  Gizemi Yöntemi: Bu ne hakkında

  Gizemi Yöntemi: Bu ne hakkında

  Gizemi Yöntemi: Bu ne hakkında

  Gizemi Yöntemi: Bu ne hakkında

  Gizemi Yöntemi: Bu ne hakkında

  Gizemi Yöntemi: Bu ne hakkında

  Gizemi Yöntemi: Bu ne hakkında