Giysilerdeki haki renk ne renk 2019

Giysilerdeki haki renk ne renk 2019 Giysilerdeki haki renk ne renk

Giysilerdeki haki renk ne renk?

Son zamanlarda, stil tekrar modaya dönüyorHaki renk yelpazesine sıkıca bağlı "Askeri". Sözde "askeri" renklerin sadece karakteristik ve parlak genç bayanlar için uygun olduğunu düşünmek bir hatadır. Çünkü kesinlikle her kız ya da kadın bu stili kullanarak kendi eşsiz imajını yaratabilir. Çoğunlukla, bayanlar, haki renginin birleştirildiği renk tarafından istenir. Her şey saç rengi, gözler, cilt ve çok daha fazlası dahil olmak üzere birçok faktöre bağlıdır.

Haki'nin Tarihi

Haki'nin renk yelpazesi,yeşilimsi-kahverengi için "kir" küçük bir katkı ile sarımsı. Genel olarak, Rusça'ya “haki” tercüme etmek “tozlu” anlamına gelir, bu yüzden bir kerede çok çeşitli tonları kapsadığı şaşırtıcı değildir.

hangi renk ile haki renk birleştirilir

Modern bir kadın gardırobunda ve moda şovlarındahaki düz ordudan geldi. Tamamen haki renklerin giyildiği ilk şey İngiliz askerleriydi. 19. yüzyılın sonlarında - 20. yüzyılın başlarında, İngiliz ordusunun bütün üniformaları bu tonlarda üretilmeye başlandı. Günümüzde, haki renkleri birçok ülkedeki askeri üniformaların çevreye olan benzerliğinden dolayı kullanılmakta, bu da düşmanın görünmez olmasını imkânsız hale getirmektedir.

Kadın giyiminde Haki

Bugüne kadar, hakilerin tüm tonlarıtrendy ve gerçekten bayanlar gibi. Askeri bir imaj oluşturmak için kaba kumaşlar (örneğin denim) ve yumuşak, kadınsı (saten, triko, ipek vb.) Kullanılabilir. Şüphesiz, moda kadın kıyafetlerinde, askeri üniformaya benzeyen bir askeri üslup izlenebilir. Ancak tasarımcıların hayal gücü o kadar zengindir ki haki renginde elbiseler, sarafanlar, etek, takım elbise ve hatta iç çamaşırları da dahil olmak üzere kadın gardırobunun neredeyse tüm elemanları yaratılmıştır.

Haki rengi hangi renkle eşleşiyorsa, bu eğerdış giyim? Şimdi moda kadınları omuzlarında apoletlerle askeri tarzda bir ceket giymeyi severler. Büyük düğmeler (altın veya gümüş), perçinler, karabinalar da olabilir.

Raflarda ayrıca haki tonlarda diğer kıyafetleri görebilirsiniz: hem basit tarzda hem de romantik olarak yapılmış gömlekler, ceketler.

hangi renklerle haki renk birleştirilir

Kimi giyebilirim?

Moda uzmanları genellikle hangi renkle sorulur?Bir görünüm meselesi ise hakilerin rengi birleştirilir. Adil seksin kızıl saçlı temsilcilerinden en avantajlı askeri göründüğü ortaya çıkıyor. Kötü olmayan kamuflaj renkleri açık saçın sahipleri için uygundur, sadece altın rengi ve cildin de sıcak bir rengi olmalıdır. Aynı kural esmerlere uygun olmalıdır - haki tenli tenli güzellikleri seçmek için daha iyidir ve kırmızı (veya konyak) bir gölge olan saçlarla daha iyidir. Aynı zamanda herkes, ağrılı bir görünüm, şişmiş bir yüz ya da gözlerin altında çürükler olan insanlar için kesilmemenin kesinlikle tavsiye edildiği gerçeğiyle ilgilidir. Ordunun rengi, sergiye olan tüm eksiklikleri ortaya çıkaracak ve hatta farklı bir renk şeması altında fark edilmeyecek olan kırışıklıkları vurgulayacaktır.

Doğru kombinasyonlar

Askerlik tarzında bir elbise seçimiHaki renginin hangi renklerle birleştirildiğini öğrenmeye değer. Burada, deneyimli moda tasarımcıları, tasarımcıları, kadın dergileri ve moda şovları ile ilgili ipuçları, doğru kombinasyon sanatını gösterdikleri yerlere yardımcı olabilir. Ana nokta - haki parlak renkler, baskılar ve nötr tonlarla birleştirmek için uygundur. En başarılı kombinasyonlara kısaca gidelim:

 • Siyahın tüm tonları. Kumaşlarda haki renklerin ne olduğu hakkında bir sorunuz varsa, o zaman güvenle siyahı seçebilirsiniz. Nötr anlamına gelir ve neredeyse herşeye uyar. Moda kadınları siyah pantolon veya beyaz bluz (üst) ve askeri ceket ile bir etek birleştirir. Bu bileşimde, ceket büyük ve parlak perçinlerle haki renkte bir ceket ile değiştirilebilir.
 • Beyaz tonu. Beyaz bluz, askeri tarzda bir kalem etekle harika görünecek. Aynı zamanda bej rengi ayakkabılar, örneğin topuklu ayakkabılar eklemek de önemlidir. Ve topluluk, kaba bir formda veya metal bir dekorla küçük bir siyah debriyajı tamamlayacak.

hangi renkler kombine ile haki

Kalın Denemeler

Beyaz hariç haki renk ne renk uyuyorve siyah? Cevap basit: sarı ile. Modern moda tasarımcıları, hacklerin renkli bir görüntü elde etmek için güçlü gölgelerle birleştirilmesi gereken görüşü paylaşıyor. Bu durumda, limon eteği haki renkli bir gömlek veya bluz için mükemmel bir ektir. Her ne kadar bayanlar deneylerle taşınamazlarsa ve bir yayda bir hardal topunu askeri renk pantolonlarla birleştirmeye çalışamazlar. Ayrıca, bir görüntü oluştururken, bir giysi parçası yerine sarı bir gölgenin bazı aksesuarlarını kullanabilirsiniz.

Yani, menekşe rengi muhteşem olacakrekabet haki, ama herkese uygun değil. Yanan esmerler korkmazlar ve seti mor bir topla tamamlarlar. Ve çok parlak kişilikleri askeri tarzda giyinmek için mor bir kayış ile başlamalıdır. Ayrıca grubun mükemmel bir sonu mor küpeler olacak.

İronik olarak, kırmızı tonlar girmeden girecekkit içinde. Ama hangi renkler haki ile birleştirilir? Kırmızı renk paletinin kıyafetleri ve şemaları fotoğrafları, domates gölgesi, böğürtlen, bordo, kiraz ve hatta koyu mor seçmenin daha iyi olduğunu gösteriyor.

Hangi renklerde kombine haki kıyafetlerle

Sessiz kombinasyonlar

Daha huzurlu ve dahahaki - kahverengi renk ile belirgin kombinasyonu. Genellikle dekor, aksesuar, ayakkabı veya giysi olarak kullanılan kahve veya çikolata tonlarını seçin. Bir gölge takımına yakışmak için bir krem ​​gölgesi ve kahverengi bir askılı bluz yakalıyor. Kemer kahverengi bir torba ile değiştirilebilir.

Haki için bir başka düşük anahtarlı ekgri çıkabilir Bu nötr renk, kesinlikle ve kaba bir şekilde görünmek istemesi durumunda bayana her zaman yardımcı olur. Bununla birlikte, genel görünümün daha canlı aksesuarlarla seyreltilmesi, akılda kalıcı güzelliklerin ortasında göze çarpmayan bir "gri fareye" dönüşmemesi için faydalıdır.

haki fotoğraf ile hangi renkler birleştirilir

Askeri üslupların sınıflandırılması

Hangi renk hakkında herhangi bir şüphe varsahaki rengini kıyafetlerle birleştirir, model gösterilerindeki fotoğraflar onları tamamen siler. Sık sık askeri tarzda giyinmiş parlayan kızlar vardır. Fakat bu stil tasarımcıları çeşitli alanlara ayrıldı:

 • Gençlik - her şey burada şeklindeki askeri üniforma hatırlatıyor, ancak moda ve sıradışı görünüyor. Bazıları gündelik hayatta böyle şeyler koymayı başarabilir.
 • Yüksek askeri. Bu stil ayrı unsurlar içerir, ancak tamamen askeridir. Örneğin, moda pantolon-pantolon veya üniforma şeklinde omuz askıları ile bir ceket.
 • Biçimsel. Bu dalın ana özelliği, haki ile benzer şekilde benekli bir rengin giysisinde bulunmasıdır. Çoğu zaman askeri üniformalarla ilgisi olmayan elbiseler, takımlar ve etekler de dahil olmak üzere çeşitli tasarımlarda kullanılır. Mutlaka bu setin yanındaki kapı diğer renkler olacak: zeytin, siyah, beyaz, gri vb.

"Safari" tarzında haki renkleri

Bugün çok moda bir trendİlk Geçen yüzyılın 60-ler kadın giyimi göründü safari tarzı. kum çöllerinde ilişkili bu kıyafetler "pis" sesleri iken.

giysi renk haki renk birleştirmek ile

Birkaç özellik belirtilmelidir,safarileri modada ayrı bir eğilim olarak nitelendirmek. Her şeyden önce, bunlar hareketi kısıtlamayan serbest stillerdir. İkinci nokta - kıyafetler sadece doğal malzemelerden (pamuk, keten, farklı cilt) dikilir. Ayrıca, soğan, haki renk unsurlarının yanı sıra kum, gri, tuğla, hardal tonlarından oluşur. Renklendirmeye gelince, genellikle bir leopar, çita, yılan ya da timsah derisinin cildi altında ve aynı zamanda bitki motifleri altında baskılar kullandı.

Eğer hala hangi renklerin hakiyi birleştirdiği hakkında sorularınız varsa, o zaman sadece doğaya bakabilirsiniz. İçinde her şey her zaman uyumludur ve "ruh içinde yakın" olan renkler vardır.

Giysilerdeki haki renk ne renk 2019

Giysilerdeki haki renk ne renk 2019

Related news

 • Elmadan moonshine nasıl yapılır
 • Ucuz ve iyi bir dinlenme için Yeni Yılda nereye gidebilirim
 • Anne sütü nasıl saklanır
 • Ağ kartı nedir
 • Çocuklar için Nasivin - kullanım ve dozaj endikasyonları

 • Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk


  Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk

  Giysilerdeki haki renk ne renk