Gerilim dengeleyici 380V - mükemmel bir defans oyuncusu 2019

Gerilim dengeleyici 380V - mükemmel bir defans oyuncusu 2019
23.09.2019

Gerilim dengeleyici 380V - mükemmel bir defans oyuncusu 43

Gerilim dengeleyici 380V - mükemmel bir defans oyuncusu

Modern daireler ve evler aşırı doymuşelektrikli aletler. Fazlalıkları bir eksikliğe ve gerilim dalgalanmalarına neden olur. Tüm ev aletlerinin başka bir düşmeden sonra hayatta kalabilmesi için tüketicilerin voltaj regülatörleri satın almaları gerekir. Pazar farklı fiyat ve müşteri ihtiyaçlarına göre çeşitli ürünler sunmaktadır.

görünüm

Genellikle 380V gerilim regülatörü formundadırGiriş ve çıkış kablolarını bağlamak için terminallerin bulunduğu bir metal kutu. Ayrıca ön panelde, şebekedeki yük tarafından tüketilen voltajı ve akımı izlemek için cihazlar yerleştirilebilir. Gövde üzerinde, iç dolguyu soğutmak için genellikle çok sayıda delik ve yuva bulunur, çünkü yük altında çok fazla ısı yayabilir.

İçinde bir otomatik transformatör ve bir elektronikblok halinde, çift olarak giriş voltajındaki değişime tepki verirler ve anında değişirler; bu da çıktıda farklı ekipmana güç sağlamak için dengeli, yüksek kaliteli bir akım verir.

voltaj regülatörü 380V

Neden ihtiyacımız var

Çoğu zaman, muhtemelen, Sovyet zamanlarını,her tüp TV, uğultu bir ağır kutu ile bağlandı. Bu, çoğunlukla televizyon alıcıları için tasarlanmış, 200-250 watt'lık küçük bir güç dengeleyiciydi. Önemli şehirlerde bunları kullanamadı olmasıydı, ama ağ 180 V ve tv çalışmıyor çünkü köylerde 380V voltaj sabitleyici, vazgeçilmez oldu. Bu neden oldu? Aslında kırsal alanlarda 1-2 trafo oldu ve hatlarının uzunluğu çok uzun, ve bu nedenle gerilim düşümü ev trafosu yakın olandan, dahası, meydana gelir ve yani, gerilim üstünde olduğunu ve geçmişte bu binalar oldu kritik olarak küçük. Ardından 380V 15 kW'lık gerekli gerilim regülatörü kurtarıldı.

ev için gerilim regülatörü 380v

Gerilim dengeleyicileri şimdi

O zamanlar çoktan beri hiçbir şey değişmedi. Transformatörler ve hatlar temelde aynı kaldı ve ekipman ve teçhizat çok daha fazla oldu. Mülklerin büyük oranda bozulmasına ve etkilenen sakinlere hizmetlerin verdiği zararın geri gelmemesine neden olan 400V evlerin çıkışları hakkında haberleri tekrarlamak ya da okumak mümkün oldu. Bu, elektrik şebekelerinin aşırı yüklenmesinden ve çalışma sıfırının yakılmasından elde edildi. Ve birçok cihaz yerleşik stabilizatörlere sahip olmasına rağmen, gerçekten yüksek kaliteli ekipman koruması sağlamayabilir.

Burada, bu işlev için özel olarak tasarlanmış bir endüstriyel voltaj sabitleyici 380V kurtarılmaya geliyor. Bir ev veya modern bir daire için gereklidir.

voltaj regülatörü 380V 15kW

Hangisini seçeceğim

Modern bir mağazada bir sabitleyici seçebilirsinizvoltaj 380V ve 220V. Düz bir apartman veya ev için bir tek fazlı 220V'ya ihtiyaç duyduğunuzu tahmin etmek kolaydır. Bazen üç fazın bulunduğu evler var, bu durumda 380 V'luk bir voltaj regülatörüne ihtiyaç vardır. Aynı şey, üç fazlı motorların bulunduğu makinelerin bulunduğu küçük işletmeler, firmalar ve atölyeler için de geçerlidir.

Pahalı ekipmanı bozmamak için voltaj regülatörü de yardımcı olacaktır.

Voltajı anladıkça, şimdi hangi akımabir cihaz almak için mi? Ne kadar çok olursa o kadar iyi olduğunu düşünebilirsiniz; ancak cihazın maliyetini de hesaba katmanız gerekir: Kapasite arttıkça, fiyat da önemli ölçüde artar. Bu nedenle, fazla ödeme yaparsanız dengeleyici potansiyelinin yarısını kullanamazsınız, ancak adil bir miktarda para harcarsınız. Genellikle bir ev ve bir daire için 5-10 kW yeterlidir. Bu, evdeki olası tüm cihazları sayarak ve toplam gücü öğrenerek belirlenebilir.

Küçük bir şirket için bir dengeleyiciGerilim 380 V. Tüketim çok daha yüksekse buna göre seçin. Neyse ki, 80 kW ve üstü olabilirler. Her biri için farklı ihtiyaçlar için vardır.

Kaliteye özel dikkat gösterilmelidirsatın alınan dengeleyici. Sonuçta, çok sayıda üretici var ve aralarında seçim yapmak her zaman kolay değil. Parayı harcamaktan ve ilk voltaj atlamasında ekipmanı koruyamayacak ve başarısız olacak düşük kaliteli bir ürün elde etmek istemiyorum. Dikkatinizi "Resanta" şirketinin cihazlarına çekmek istedim. Bu dengeleyiciler oldukça düşük bir fiyatı vardır, ancak iyi bir stabilizasyon kalitesi sağlarlar.

Gerilim dengeleyici 380V

Örneğin, üç fazlı bir sabitleyiciİzin verilen maksimum yük akımı 6 kW ve gerilim 380 V ±% 2 olan 380V "Resant" voltaj gerilimi. Mekanik anahtarlar, cihazın giriş ve çıkışındaki voltajı ve yükün mevcut tüketimini izleyebilme olanağı sağlar. Aşırı yüke karşı koruma ve çıkışta kısa devre var. Ayrıca, doğal soğutma (vantilatör olmadan) düşük gürültü seviyesi sağlar ve bu bazen iç mekanlarda kurulumda önemlidir. Metal kutu, bir tasarımın sertliğini ve mekanik hasarlara karşı koruma sağlar. Ek olarak stabilizatörün kendisi oldukça modern ve estetik bir görünüme sahip ve 29 kg'lık bir ağırlık cihazın zorlanmadan taşınmasını mümkün kılmaktadır. Stabilizör etkinliği beyan edilen verimlilik ile de gösterilir -% 97.

Sonuç

Elbette, sabitleyici olmadan da yapabilirsinizBu riske değer mi? Bir TV, buzdolabı, bilgisayar ve iş ekipmanı gibi diğer bir cihazın maliyetini hesaplayarak, maliyetin çok daha yüksek olacağını öğreneceksiniz. Ve büyük atlamalar olmasa da, 380V gerilim dengeleyicisi elektrikli ekipmanınızın ömrünü uzatacaktır.

Gerilim dengeleyici 380V - mükemmel bir defans oyuncusu 2019

Gerilim dengeleyici 380V - mükemmel bir defans oyuncusu 2019

Related news

 • Çürümüş sarı yapraklar
 • Erdoğan Kaporayı Ödedik Dedi: Türkiye ve Rusya S-400 Füze Anlaşmasını İmzaladı
 • Oyuncu Mahershala: Irkçı davranışa maruz kaldım
 • EL ELE ÇİÇEKLİ İPLİK OYASI TARİFİ
 • Şalgamlı Bulgur Salatası

 • Gerilim dengeleyici 380V - mükemmel bir defans oyuncusu 21

  Gerilim dengeleyici 380V - mükemmel bir defans oyuncusu


  Gerilim dengeleyici 380V - mükemmel bir defans oyuncusu 51

  Gerilim dengeleyici 380V - mükemmel bir defans oyuncusu 63

  Gerilim dengeleyici 380V - mükemmel bir defans oyuncusu 25

  Gerilim dengeleyici 380V - mükemmel bir defans oyuncusu 10

  Gerilim dengeleyici 380V - mükemmel bir defans oyuncusu 47

  Gerilim dengeleyici 380V - mükemmel bir defans oyuncusu 26

  Gerilim dengeleyici 380V - mükemmel bir defans oyuncusu 83

  Gerilim dengeleyici 380V - mükemmel bir defans oyuncusu 13

  Gerilim dengeleyici 380V - mükemmel bir defans oyuncusu 66

  Gerilim dengeleyici 380V - mükemmel bir defans oyuncusu 60

  Gerilim dengeleyici 380V - mükemmel bir defans oyuncusu 89