Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet 2019

Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet 2019 Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet

Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet

Bir motosiklet sadece bir araç değil, amaen sadık ve vazgeçilmez "demir" arkadaşı. Metal Atın Kaybı - Bir insanın hayatındaki gerçekleşebilir böylece bunu önlemek için en keyifli şey korumanın farklı yöntemleri kullanmak arzu edilir, çalınması değil.

En iyi ve en popüler seçenek, aracı hırsızlığa karşı koruyan geribeslemeli motorlu sinyaldir.

geribeslemeli motorlu sinyal

Geri bildirimli bir motosiklet için sinyal verme

Otomotiv sistemleri arasındaki ana farkve iki tekerlekli araçlara kurulan sistemler, saniyenin kompakt ve küçük boyutudur. Bu, motosikletin alarm kurması için çok az alana sahip olduğundan, bu tamamen haklıdır.

Bir sonraki fark, yerleşik eğim sensörünü özel bir kontrol paneli ile ayarlama kabiliyetidir.

Ayrıca, bisikletle karşılaştırıldığında bisikletin korunmasıOtomotiv çok daha karmaşıktır ve örneğin elektronik sistemler ve mekanik kilitler gibi çeşitli araçların bir arada kullanılmasını gerektirir. Aslında, alarm sistemi tek başına% 100 araç güvenliği garantisi vermemektedir.

Böyle bir sisteme eklemek için en uygun seçenek, arka tekerleğin hareketini engelleyen özel bir kablodır ki bu da kaçırmayı imkansız kılar.

geribildirim ve autorun ile motosiklet alarmı

Buna ek olarak, bir demir atı çalma teşebbüsüne bildirecek özel bir çağrı cihazı satın almak istenebilir.

Geribildirim ile motosiklet alarmı: ekipman

Bu tür hırsızlık önleme sistemleridört telin geçtiği bir hoparlör ile bir blok. Tellerden biri, aygıtın başlatma / durdurma düğmesine, ikincisine ve diğer ikisi de sırasıyla "artı" ve "eksi" ye bağlanır. Alarm sistemi ile komple sette, kural olarak, uzaktan kumandanın anahtar zinciri verilir. Tüm sistemi çalıştırmak için 12 V'luk bir pil yeterlidir.

Niteliksel ve güvenilir bir güvenlik sistemi oluşurçeşitli unsurlardan. Elektronik, mekanik korumanın yanı sıra, ön frene kilit veya büyük bir zincir olarak sunulur. İdeal alarm, çarpma, hareket ve eğim sensörleri, motosiklet sahibine bilgi göndermek için bir çağrı cihazı, bir siren olmalı ve gerekirse motoru bloke etmelidir.

geri bildirim ve uzaktan start ile motosiklet alarmı kawasaki x men

Daha az önemli olan kontak sensörleri değilKoltuk ve eldiven kutularına monte edilmiştir. Alternatifleri olarak, dairelerin korunmasını bildirmek için tasarlanan saz anahtarları kullanabilirsiniz.

Klasik limit anahtarları gerektirdiğindenmetal braketlerle sabitleme, bunları bir motosiklete yerleştirmek imkansızdır. Reed anahtarları, sensör etkinleştirildiğinde tüm kontakların bir kerede kapanması göz önünde bulundurularak satın alınır. Elbette, standart modeller satın alabilirsiniz, ancak bu durumda, dekuplaj için 20 kΩ ve birkaç diyotluk bir direnç takmanız gerekecektir.

Motor sinyal sisteminin çalışması prensibi

Yukarıda belirtildiği gibi, standart setBisikletin güvenlik sistemi, cihazın kendisini, harekete duyarlı sensörleri, şokları, anahtar seçimi ve eğimi ve uyarıların geldiği uzaktan kumanda anahtarlığını içerir.

Sinyal verme ilkesi oldukça basittir: En az bir sensör tetiklenirse, tüm devre kapatılır, motosikletin motoru engellenir ve araç sahibinin konsoluna sesli bir uyarı gönderilir.

Yeterince yüksek verime rağmenGüvenlik sistemleri, her zaman kaçırma önlemek mümkün değildir. Kesinlikle hırsızlığı önlemek için, en iyi seçenek geri bildirim ile bir motosiklet alarmı olacaktır.

İki taraflı güvenlik sistemlerinin avantajları

Geri bildirim olmadan sinyalleme modellerinin aksineBu cihazlar daha verimli ve güvenilirdir. Etkilerinin kapsamı biraz daha büyüktür ve sadece mekanik etki faktörlerine tepki vermezler.

Basitçe, bir motosikletin onu kaçırmaya veya onunla herhangi bir eylem yapmaya çalışırsa, sensörler açılır ve sistem, sahibinden anahtarlığa bir alarm sinyali gönderir.

geri bildirim ile motosiklet alarmı

Tüm güvenlik sistemleri arasında"Demir atlar" en etkili ve güvenilir geri bildirim ile bir motosiklet alarmıdır. Bu tür cihazlar kullanan motosiklet sahiplerinin Değerlendirme kendileri için konuşmak: gerçekten uyanık ve kolay montaj - - yaklaşık 2-5 bin ruble bisiklet garajda ve bahçesinde bırakılmaması özellikle onlar, çok uygun olan, örneğin, düşük maliyet bakımından farklılık Bir aracı çalmaya ve hırsızlık riskini en aza indirmeye çalışır.

Motosikletler için alarm türleri

Bisikletleri hırsızlıktan korumak için tasarlanmış çeşitli ana güvenlik sistemi türleri vardır:

 • Geribesleme ile motosiklet. Büyük bir etki alanı vardır. Kit, motosikletin durumundaki değişiklikler hakkında bilgi veren bir ekranlı taşınabilir bir anahtarlık ile birlikte gelir.
 • Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosikletKawasaki X-Men. Özellikle soğuk mevsimde önemli olan taşıt motorunun ısınma süresini önemli ölçüde azaltmanızı sağlayan kullanışlı ve güvenilir bir sistem.
 • GSM sinyalizasyonu. En modern ve etkili koruma araçlarından biri olarak kabul edilir. Motosikletin durumuyla ilgili tüm bilgiler, sahibinin cep telefonuna aktarılır. Geniş bir işlevselliğe sahiptir. Kullanımı çok basittir - sadece cihazı şarj edin ve motosiklete yerleştirin, önceden işaretlenmiş.

Kendinden alarmlı kurulum

Güvenlik sisteminin kurulumundan önceBatarya şarj seviyesini ve bisikletin elektrik şebekesindeki voltajı kontrol edin. Tüm kabloların sürekliliğinden sonra akü bağlantısı kesilir ve merkezi ünite bir yalıtım bandı ile kapatılır.

Alarmı ayarlamak için gerekliMotosikletin tenha bir yerine koyun ve telleri "artı" ve "eksi" ye bağlayın. Cihazın birimini, koltuğu kaldırmadan veya yan panelleri açmadan erişilemeyecek şekilde yerleştirmek tavsiye edilir. Bundan sonra, sistem kablolamadan kablolanır.

geribildirim starline ile motosiklet alarmı

Ulaşılması zor alanlarda kilitler yapılır. Her iki zincire de konabilirler - hem benzin pompasında hem de kontakta.

Bir sonraki adım özerk bir siren kurmaktır. Tüm sistem dönüş sinyallerine bağlanır, anten yerleştirilir, kapağın arkasında çağrı cihazı gizlenir.

Bataryayı bağlar. Motosiklet uzun süre kullanılmazsa, aküsünü önlemek için akünün "eksi" kısmından tel atılmalıdır.

Geri bildirim StarLine ile motosiklet alarmı

geribildirim starline v62 ile motosiklet alarmı

Bu markanın güvenlik sistemleri arasında sayılıyor.Bisikletleri korumak için etkileşimli kod kullanan en güvenilir ve etkili hırsızlık önleme cihazları. Servis fonksiyonlarının tamamı hariç tutulduğunda, StarLine V62 geri bildirimi olan motosiklet alarmı:

 • Diyalog yetkisi. Korsanlığa karşı korumak için, 128 bit şifreleme anahtarları ve atlamalı frekanslar ile yenilikçi ve sofistike kodlar kullanılır. Bu sistem ilk kez kullanıldı ve korsanlık sürecini oldukça karmaşık hale getirdi. Geribeslemeli ve otomatik startlı motosiklet, bu kodu hem ana hem de ikincil anahtarlıklarda kullanır.
 • Megapolis modu. Çalışma ve uyarı sisteminin menzilini birkaç kez artırır. Ayrıca, bu modda, radyo girişiminden korkulmaz.
 • Standart şok sensörü. Geribeslemeli ve otomatik startlı motosiklet, bisiklet üzerindeki harici darbeyi anında düzeltip, sahibine bilgi göndererek iki seviyeli bir şok sensörüne sahiptir.

Özel bir immobilizer Starline ile bir sette, motosikletin hırsızlıktan korunması için uygun ve güvenilir bir sistem yaratabilirsiniz.

Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet 2019

Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet 2019

Related news

 • Yararlı besinler faydalı bitkiler en faydalı besinler tablo halinde mutlaka okuyun
 • Vladislav Galkin: Ölüm nedeni. Aktörün biyografisi ve filmografisi Vladislav Galkin
 • Yumurta kaç dakikada pişer ( Katı, Rafadan, kayısı ve tava)
 • Lipoik asit kilo vermek için yararlı mıdır
 • Arjantinin resmi dili. Arjantinde hangi dil var

 • Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet

  Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet


  Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet

  Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet

  Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet

  Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet

  Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet

  Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet

  Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet

  Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet

  Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet

  Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet

  Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet

  Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet

  Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet

  Geribesleme ve otomatik çalıştırma ile motosiklet