Gepatrombin G. Ilaç hakkında yorum 2019

Gepatrombin G. Ilaç hakkında yorum 2019

Gepatrombin G. Ilaç hakkında yorum 65 03.02.2019, 21:27

"Gepatrombin G". Ilaç hakkında yorum

"Gepatrombin G" bir aradaantihemorrhoidal ajan. İlacın etkisiyle lokal antitrombotik, antiexudatif ve anti-inflamatuar etkinin elde edilmesine katkıda bulunur, bağ dokusunun rejenerasyonunu iyileştirir. Bu aracın kullanılmasıyla iyileşme süreci hızlanır ve hastalığın tekrarlanma olasılığı azalır. Hemoroidlerde kan pıhtılaşmasını önler.

"Hemofarm" tarafından üretilen tıbbi ürün(Yugoslavya) "Gepatrombin F 'yorumları ezici, bu teyit hemoroid tedavisi için en iyi ilaçlardan biri olarak kabul edilir. doğrudan antikoagülan heparin anestezi ve glukokortikoid prednisolon polidokanol: Mükemmel tedavi edici etkisi nedeniyle hazırlık bileşenleri dahil kombinasyona elde edilir.

Ajanı, merhem şeklinde serbest bırakırlar.rektal olarak uygulanan fitiller şeklinde olduğu gibi dıştan uygulanır. Eczane ağındaki merhem, 20 gram halinde paketlenmiş alüminyum tüplerde gelir. Rektal fitiller, her biri 10 parça içeren karton ambalajlarda satılmaktadır.

"Gepatrombin G" ilacı aşağıdaki durumlarda kullanım için endikedir:

 • dış ve iç hemoroidler;
 • tromboz ve iltihap ile birlikte hemoroid;
 • anusun venlerinin tromboflebitisi;
 • anorektal fistüller;
 • anüste egzama ve kaşıntı;
 • Anal fissürler.

Dış hemoroid tedavisi sırasında merhem kullanılır"Gepatrombin G", günde birkaç kez tedavi gerektiren alanlarda ince bir tabaka uygular. Acı verici duygular geçtikten sonra, günde bir kez bir hafta boyunca merhem kullanımını sürdürmek için tavsiye edilir. Bu, tedavinin maksimum etkinliğini sağlamak için gereklidir.

Tedavi gören insanlar"Gepatrombin G" merhem, bu konuda olumlu yorumlar bırakın. Birçok hasta, bu sorunu ortadan kaldırmak için kullandıkları tüm ilaçların arasında, hem merhem formunda hem de mum şeklinde yardımcı olan bu araçtı. Bu nedenle, "Gepatrombin G" mumlarının kullanımı hiçbir şekilde kötü değildir.

İç hemoroid tedavisi içinilacı herhangi bir biçimde kullanın. Bu amaçla, anüs içine merhem sokulurken, özel bir ipucu kullanılmalıdır. Mumlar "Gepatrombin G" rektal olarak uygulanır. Süpozituvarlar, hastalığın şiddetine bağlı olarak günde bir ya da iki kez uygulanır.

Tedavi süresi bir veya iki haftadır.

Genel olarak, ilaç "Gepatrombin G" yorumları alırHemoroid tedavisinde bir numaralı araç olarak. Onu kullanan hastalar ilacın hızı ve yüksek etkinliği hakkında konuşur ve ayrıca kişisel deneyim temelinde kullanımını önerir.

Terapötik bir etki sağlamanın yanı sıra "Gepatrombin G" ilacı ve diğer ilaçlar, yan etkilere ve kontrendikasyonlara sahiptir.

Aşağıdaki durumlarda kullanımı kontrendikedir:

 • eğer kanamaya yatkınlık varsa;
 • mantar, viral ve bakteriyel deri lezyonları ile;
 • frengi ile;
 • tüberkülozlu;
 • deri tümörü ile bağlantılı olarak;
 • aşılamaya bir tepki varsa.

Yan etkiler sadece alerjik olarak ifade edilirreaksiyonları. Her ne kadar "Gepatrombin G" ilacını kullanırken, yapılan incelemeler bunu doğruladığına dair kanıtlar olsa da, ishal meydana gelebilir. Bununla birlikte, bunlar sadece izole vakalardır.

Yine de, bu ilaç, hepsi arasındaanlamına gelir protivogemorroidalnyh İlaç ilaç tarafından manifoldu en çok bu biridir. Bu nedenle, bir merhem ve fitiller gibi "tedavi edici etkisinin Gepatrombin F 'yorumları hak ettiği o sadece iyi elde edilir ve ağrılı problemden hızlı rahatlama vasıtasıyla ilacını aldı minnettar hastalardan aldı.

Gepatrombin G. Ilaç hakkında yorum 2019

Gepatrombin G. Ilaç hakkında yorum 2019

Related news

 • İç uyluk gibi vücudun böyle bir bölgesinden yağ nasıl alınır
 • Tahinli Cevizli Çörek Nasıl Yapılır
 • Tek yatak odalı bir dairenin nasıl donatılacağına dair birkaç ipucu
 • Çiğ Köfte Cıvık Olursa Ne Yapılır
 • Güzelliğiyle Göz Kamaştıran Boncuklu Yazma ve Havlu Kenarı

 • Gepatrombin G. Ilaç hakkında yorum 1

  Gepatrombin G. Ilaç hakkında yorum


  Gepatrombin G. Ilaç hakkında yorum 44

  Gepatrombin G. Ilaç hakkında yorum 21

  Gepatrombin G. Ilaç hakkında yorum 49

  Gepatrombin G. Ilaç hakkında yorum 77

  Gepatrombin G. Ilaç hakkında yorum 82

  Gepatrombin G. Ilaç hakkında yorum 8

  Gepatrombin G. Ilaç hakkında yorum 43

  Gepatrombin G. Ilaç hakkında yorum 86

  Gepatrombin G. Ilaç hakkında yorum 84

  Gepatrombin G. Ilaç hakkında yorum 87

  Gepatrombin G. Ilaç hakkında yorum 99

  Gepatrombin G. Ilaç hakkında yorum 95

  Gepatrombin G. Ilaç hakkında yorum 36

  Gepatrombin G. Ilaç hakkında yorum 28