Geniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklamaGeniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklama


Geniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklama 35 20.02.2019, 00:22

Geniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklama

Basit nasıl oluşturulacağını zaten biliyorsanızçok renkli "Fanny Lum" 'dan yapılmış süs eşyaları, o zaman dünyanın dört bir yanındaki ergenler arasında inanılmaz bir popülerlik kazanan kauçuk bantlardan yapılmış güzel geniş bileziklerin nasıl örgüteceğini merak ediyorsunuzdur. Aşağıda açıklanan feragatçılardan birini yapmaya çalışın; "Fanny Lum" 'dan yeni dokuma becerilerine hakim olursunuz.

elastik bantların güzel geniş bileziklerini nasıl örgüteceğim

Gökkuşağı Bilezik

Çok sayıda minyatürde kaybolmamak içindetaylar ve değil, plastik incirbazlar ve mini rakamlar her türlü ekleyerek gençlik takı üretimini zorlaştırmak, en basit dekorasyon başında yapmak. Gökkuşağındaki yedi renkteki lastik bantlardan yapılmış geniş bir bileziği nasıl örgüteceğinizi önceden okuyun ve işinize gelebilirsin.

Karışık bir gökkuşağı süslemesi yaratmak içinihtiyaç sakız ilgili renkler (gökkuşağı: kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, mavi, mor) "Gökkuşağı Tezgah", hem de bir kanca, bilezik ve klasik makineyi için, dört S-şekilli klip

İlk aşama

 • İlk olarak, orta sırayı makineden çıkarınsütunlar. şema, aşağıdaki tabloda yararlanarak, sekiz sütun üzerinde renkli kauçuk bantlarında atmak ve dört sırayla bir temas (nakil) "Fanny Lum" Bunların son ile atmak.
 • Makinenin açık yanlarını kendinize çevirin. Taşıma sakızının altındaki kancayı girin, alt kısmı kaldırın ve bir sonraki kolona atın. Kalan "Fanny Lum" ile bu eylemleri tekrarlayın.
 • Önerilen şemanın ilk renk serisini izleyerek, bir kauçuğun birinci ve ikinci sırasının sekiz sütununu atın.
 • Makinenin ortasındaki alt lastik bantlarını atın.

lastik bant geniş bir bilezik örgü nasıl

İkinci aşama

Eğer sadece bir metin talimatına göre, lastik bantlardan yapılmış geniş bir bileziğin nasıl örgüleneceğini tam olarak anlayamazsanız, tablo şeması ton kombinasyonlarının hilelerini anlamanıza yardımcı olacaktır.

 • Şemayı takip etmenin doğruluğunu kontrol edin ve elastik bant mastarı üzerine atın: bir kırmızı renk ilk önce dört ila dört çubuk, daha sonra beş, daha önce atılan "Fanny Lum" sütununu yakalayın.
 • Grafik tablosunun reçetelerini gözlemleyerek yeni renkli lastik bantları atın. Bu ikinci renk dizisi olacak.
 • Makinenin ortasındaki lastik bantları atın.
 • Alt sıradaki "Fanny Lum" 'u tüm mesajlardan merkeze bırakın. İhtiyacınız olan ürünü alabilene kadar, ikinci adımı tekrarlayın, renkli bantları desene göre çizin.
 • Belirli bir desen için lastik bantlardan geniş bir bileziğin nasıl örgüleneceğini öğrendikten sonra, dekorasyonu tamamlayın ve bezi dört S şekilli klipsle sabitleyin.

geniş bir elastik bant nasıl örgü

Şema

Tablodaki sayılara dikkat edin. Yatay olarak bulunanlar, "gökkuşağı" bilezik yapımında kullanılan makinenin "Rainbow Loom" kolon sayısını gösterir. Dikey sayılar satır sayısını gösterir. Tablodaki hücrelerdeki harfler kullanılan kauçuk bantların renklerine karşılık gelir (K - kırmızı, O - turuncu, M - sarı, Z - yeşil, G - mavi, C - mavi, F - mor).

1 2 3 4 5 6 7 8
1 K aman F W D C F K
2 aman F W D C F K aman
3 F W D C F K aman F
4 W D C F K aman F W
5 D C F K aman F W D
6 C F K aman F W D C
7 F K aman F W D C F
8 K aman F W D C F K
9 aman F W D C F K aman
10 F W D C F K aman F
11 W D C F K aman F W
12 D C F K aman F W D
13 C F K aman F W D C
14 F K aman F W D C F

Isimle bilezik

Eğer sadece geniş bir örgüyü nasıl giyeceğinizi bilmiyorsanızlastik bantlardan yapılmış bir bilezik, ama aynı zamanda bir dekorasyon ya da sevgilinin adını çok renkli "Fanny Lum" da okuyacak şekilde nasıl dekorasyon yapacağınızı da biliyorsunuz, o zaman kendinizi makinede geniş bir dokuma ustası olarak düşünebilirsiniz.

Orijinal bir kişisel baubles oluşturmak içinEğer yanı sıra bir kanca, bir klip ve geleneksel makinede (örneğin, pembe ve mavi veya beyaz ve mor için) iki zıt renklerin lastik bantlar, (Önerilmemesi tabloları kullanın veya bir temel olarak götürün ve kendi zevkinize göre değiştirmeye olabilir) bir diyagram gerek "Gökkuşağı Tezgah."

Lastik bant geniş bir bilezik örgü nasıl?

lastik bantlar fotoğraf geniş bir bilezik örgü nasıl

Benzer bir dokumaya ait fotoğraf, lastik bantların yerini ve makinedeki halkaları bulmanıza yardımcı olacaktır.

 • Her şeyden önce, bükülmedensakız ( "Gökkuşağı Loom" kaldır, merkezi sayısı) beş çubuk uzun serisi pembe-kravat. Üstte, beş tane daha pembe lastik bant at ve bunları sekiz ile bükün.
 • Elastik bant şapının ortasını atın.
 • Oluşturmada önemli deneyime sahip olanlarklasik ve kişiselleştirilmiş mücevherler, büyük olasılıkla lastik bantların geniş bir bileziğini, içine kısa bir kelimeyi "sığdırmak" üzere nasıl örgüleneceğini tahmin etmişti. Bu size aşina değilse, verilen talimatları izleyin. Fırlatmadan, uzak satırın beş sütununda pembe bir elastik bant-şap atmayın. Her zamanki pozisyonda ilk beş daha pembe "Fanny Loom".
 • Elastik bant masanın ve alt pembenin merkezini atıntüm gönderilerden ürünler. Seçilen şemaya göre lastik bantların rengini değiştirerek mevcut ve önceki aşamaları tekrarlayın. Bilekliği bitirmek için, döngüleri geçerli satırın sütunlarından bir sonraki satıra çevirin. Kancadaki tüm halkaları çıkarın, pembe lastik bantı alın ve üzerindeki tüm halkaları bırakın. Bitmiş ürünü S şeklinde bir klipsle sabitleyin.

lastik bantların öğretimi geniş bir bilezik örgü nasıl

Şematik versiyonu

İmalat için önerilen şema-tablosundasoldaki kauçuk bantların "Fanny Lum" sayıları kişiselleştirilmiş baubles, dekorasyon yaratma sürecinde kullanılan sütunların sayısını ve üstteki sayıları gösterir - gelecekteki üründeki satır sayısı. Bu şema altında “Julia” adı verilen bir buket alacaksınız (boş hücreler beyaz bantları, “+” - mor).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
1 + + + + + + + +
2 + + + + + + +
3 + + + + + + + + +
4 + + + + + + +
5 + + + + + + + + +

Bir kutuda düz kağıt kullanın ve renkliKendi grafik tablonuzu geliştirmek için sevgili arkadaşınızın adıyla kalem veya kurşun kalem. Çok geniş bir lastik bant bileziğini nasıl giyeceğinizi biliyorsunuz. Talimat ve numune tablosu, iğne işi sürecinde kendinizi yönlendirmenize yardımcı olacaktır.

Geniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklamaGeniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklama

Related news

 • Teknolojik harita. Hazırlama ve kayıt genel kuralları
 • Patlıcanlı Fırın Makarna Tarifi
 • Suriyeliler TEM’den Ayrıldı
 • Acele edin bir salata hazırlamak ne kadar güzel ve lezzetli
 • Fırında Soslu Kaşarlı Köfte Tarifi Videosu
 • Hareketli masaüstü temaları windows 7

 • Geniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklama 25

  Geniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklama


  Geniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklama 93

  Geniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklama 65

  Geniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklama 28

  Geniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklama 99

  Geniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklama 6

  Geniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklama 68

  Geniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklama 34

  Geniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklama 57

  Geniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklama 53

  Geniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklama 85

  Geniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklama 67

  Geniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklama 10

  Geniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklama 32

  Geniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklama 33

  Geniş bir elastik bant bileziği nasıl örgülenir: adım adım açıklama 80