Gelendzhike trenle ulaşmak mümkün müdür 2019

Gelendzhike trenle ulaşmak mümkün müdür 2019
14.05.2019

Gelendzhike trenle ulaşmak mümkün müdür 81

Gelendzhik'e trenle ulaşmak mümkün müdür?

Gelendzhik şehri dağın eteğinde bulunur.Markotkh sırtı (batı kısmı), Karadeniz'de (Gelendzhik koyunun kıyısında). defne genişliğine girişidir yaklaşık bir deniz mili, iki tarafta iki pelerinler: kuzey - İnce ve güney - Kalın.

Sadece yirmi beş kilometre bulunur.Novorossiysk, yani Gelendzik'e trenle gitmeye karar verdiyseniz, önce Novorossiysk tren istasyonuna gitmeniz daha iyi. Gezi büyüleyici ve ilginç gözüküyor. Yeşil ormanlarda boğulan dağların görüşlerine kimse kayıtsız kalmaz.

Gelendzhik trenle nasıl ulaşılır?

Dinlenmek için daha kullanışlı ve konforlu bir yere gittrenle, pek çok gezgin düşünün. Tek dezavantajı, biletleri tatil sezonunda almak çok zor olmasıdır. Bu, en başta, boş koltukların duyurulduğu ilk günde (seyahate çıkmadan kırk beş gün önce) dikkatli olunmalıdır. Gelendzhik'e trenle nasıl gideceğimizi daha ayrıntılı olarak düşünelim.

Gelendzhik'a tren ile

Gelendzhik şehri henüz kendi demirine sahip değildiryollar ve demiryolu istasyonları, raylar henüz atılmadı. Novorossiysk'ten Gelendzihik'e kadar yollar inşa etmek için bir proje var, ancak bunun ne zaman gerçekleşeceği henüz bilinmiyor. Tesis şehirlerinden en yakın istasyon Novorossiysk'tedir. Gelendzhik'te olabildiğince çabuk olmak istiyorsanız buraya gelmeniz gerekiyor. Bu, Novorossiysk'e ulaşmanın en kolay yoludur. Moskova'dan ayrılırsan, bu yöndeki trenler her gün Paveletsky, Kursk, Kazan istasyonlarından gider.

Gelendzhik'e gidin: tren biletleri, fiyatlar

Novorossiysk'ten Gelendzihik'e gidiş,Biletlere önceden dikkat et. Yolculuk masrafları koşullara bağlı olarak önemli ölçüde değişir. Örneğin, Paveletsky tren istasyonundan ayrılan bir trenin ayrılmış bir koltuğuna yapılan bir bilet, bin altı yüz ruble maliyeti ile. Kazan istasyonundan "prim" tren kalkıyor, CB'nin arabasındaki yer buradan sekiz bin ve bir buçuk bin rubledir.

St. Petersburg'dan da alabilirsiniz.Novorossiysk üzerinden Gelendzhik tren, o her gün Ladoga istasyonundan yola çıkıyor. Burada biletlerin maliyeti, bir arabada iki bin yarım bin araba için sekiz bin yedi yüz ruble arasında değişiyor.

Gelendzhik tren kullanarak nasıl gidilir?

Gelendzhik'e giden yol

Novorossiysk demiryolu ulaşanistasyon, Gelendzhik'e gitmek oldukça kolay olacak. Taksiye binebilir veya her yirmi dakikada bir otobüs durağından kalkan otobüsle gidebilirsiniz. Gelendzhik'teki istasyon meydanından servis taksileri gönderilir.

Bilet almak için en uygun bilet olmasaydıNovorossiysk, Gelendzhik'e Soçi, Anapa'dan trenle ulaşabilirsiniz. Burada tren istasyonları var. Buradan herhangi bir motorlu ulağa ulaşmak mümkündür, ancak yol Novorossiysk'ten daha uzun sürecektir.

Gelendzhik ne çekiyor

Tatilciler için uygun bir sezon burada devam ediyorMayıs ayının başından ekim ayının başına kadar, deniz suyu 18 ila 24 derece arasında ısıtılır. Gelendzhik sahil şeridinde, hemen hemen hepsi çakıl tipi olan 114 sahil bölgesi vardır. Toplamda, plajların uzunluğu 20423 metredir. Gelendzhik körfezinin tam ortasında, kumlu bir plaj özel olarak yapay olarak oluşturulmuştur, uzunluğu 1000 metredir ve alan 5.5 hektardır.

Gelendzhik tren biletleri fiyatları

Gelendzhik mineraliyle ünlüdürkaynaklar. Kentin çevresinde, kendi kendine drenaj yapan 5 maden suyu ve 18 maden suyu yararlı maden suyu bulunmaktadır. Hemen hemen tüm sanatoryumlar, tatil beldeleri Solntseedarskoye alanından küçük bir bor, iyot ve brom, iyot suları içeren sodyum klorür, hidrokarbonat suları kullanır. "Gelendzhik" terapötik ve masa suyu Krasnodar Bölgesi ve ötesinde nüfusu büyük talep var, onun endüstriyel çıktı ayarlandı. Gelendzhik sanatoryumlar her yıl kardiyovasküler hastalıklar, solunum organları, endokrin, sinir sistemi, kas-iskelet sistemi hastaları alır. Sanatoryumda Taman yarımadasından terapötik çamur teslim edilir. Gelendzhik en popüler sağlık merkezleri şunlardır: "Mavi Dalga", "Gelendzhik", "Primorye", o. M. Lomonosov, "Kırmızı Talca", "Sunny Beach", "Rus", "Chernomorets". Yatılı evler "Stroitel", "Kafkasya", "Dost kıyı", "Kabardinka", "Meşale".

Gelendzhik iklimi üzerinde denizin etkisi

Binlerce turist bu cennete girmeye hevesli.ılık, ılıman iklime sahip bir köşe. Ve Moskova-Gelendzhik doğrudan tren yok bu yerlere nasıl ulaşılır, ancak öğrenmek kolaydır. Bunlardan birini seçerek, örneğin Novorossiysk'ten, Gelendzhik'e ülkenin herhangi bir yerinden ulaşacağınız birkaç seçenek var.

Oraya nasıl gidilir?

Birçok insan neden dünyanın bu bölgelerinde olduğunu merak ediyorYılın bir kısmı sıcak, elverişli havalarda. Bütün bunlar sıcak Karadeniz ve Kafkas Dağları'ndan kaynaklanıyor. Deniz derinliklerinde su sıcaklığı asla 7 derecenin altında değildir. Kış aylarında ılık su derinliklerden yükselir ve soğuyan soğuk suyun yerini alır. Böylece dolaşım gerçekleşir. Aynı zamanda, sahile hakim olan doğu musonları, kıyılardan soğutulmuş suları uzaklara götürür, onların yerine Küçük Asya'dan ılık sular getirirler. Bu fenomenler sayesinde, Karadeniz'in doğu kısmı, aynı enlemlerde olmasına rağmen, batıdakilerden 6 derece daha sıcaktır. Yaz aylarında, karşıt resim ortaya çıkar: gece esintileri, soğutulmuş alt katmanlarla değiştirilen kuvvetle ısıtılmış suları uzaklaştırır. Bu nedenle, yaz aylarında yorucu bir ısı yoktur. İklim, tüm yıl boyunca dinlenmek için elverişlidir.

Gelendzhike trenle ulaşmak mümkün müdür 2019

Gelendzhike trenle ulaşmak mümkün müdür 2019

Related news

 • Temel Sanat Eğitimi Nokta Çalışması
 • Ekşi Salça Nasıl Tatlandırılır
 • Rusyanın siyasi sistemi
 • Milli Savunma Bakanı Akar, Rus mevkidaşıyla görüştü
 • Çıtı Pıtı Bayram Şekeri İğne Oyası Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

 • Gelendzhike trenle ulaşmak mümkün müdür 80

  Gelendzhike trenle ulaşmak mümkün müdür


  Gelendzhike trenle ulaşmak mümkün müdür 68

  Gelendzhike trenle ulaşmak mümkün müdür 76

  Gelendzhike trenle ulaşmak mümkün müdür 87

  Gelendzhike trenle ulaşmak mümkün müdür 30

  Gelendzhike trenle ulaşmak mümkün müdür 29

  Gelendzhike trenle ulaşmak mümkün müdür 17

  Gelendzhike trenle ulaşmak mümkün müdür 91

  Gelendzhike trenle ulaşmak mümkün müdür 83

  Gelendzhike trenle ulaşmak mümkün müdür 64

  Gelendzhike trenle ulaşmak mümkün müdür 62

  Gelendzhike trenle ulaşmak mümkün müdür 65

  Gelendzhike trenle ulaşmak mümkün müdür 96

  Gelendzhike trenle ulaşmak mümkün müdür 25

  Gelendzhike trenle ulaşmak mümkün müdür 52