Gece saçları maskelemek - sorunları çözmenin basit ve etkili bir yolu 63 29.01.2019, 08:57

Gece saçları maskelemek - sorunları çözmenin basit ve etkili bir yolu

Şık saç kesimi ve şık tasarım -% 80 başarılıgörüntüsü. Fakat bu numaralar bazen meraklı gözlerden tüylerle çok belirgin problemleri gizleyemezler. Sık stres, olumsuz bir ekolojik durum, uygun olmayan bakım, uygun olmayan şekilde seçilmiş şampuan ve şekillendirme ürünleri kepek, kesit alanı ve saç dökülmesine neden olur. Soruna basit ve uygun bir çözüm, gece saçları için bir maske olacaktır.

Uyku esnasında maske kullanmanın faydaları

gece saçları için maskeDüzenli ve önlemeyi engelleyen ana faktörkarmaşık saç bakımı - tembellik bile değil, ama sıradan bir zaman eksikliği. Buna ek olarak, hızlı uygulama için pahalı kozmetik her zaman sorunlarla baş etmemektedir. Geceleri saç için kullanılan bir maske, doğal malzemelerden bağımsız olarak bir dizi bariz avantaja sahiptir:

 1. Saç maskelerinin pişirilmesi için en etkili tarifler çok basittir.
 2. Olumlu bir sonuç için, haftada 1 işlem yeterlidir.
 3. Uyku sadece 5-6 saat kalsa bile, maskenin etkin etkisi için yeterli olacaktır.
 4. Saçın sağlığını düzeltme işlemi uyku esnasında gerçekleştiğinden, gün boyunca SPA prosedürleri için zaman bulmaya gerek yoktur.

saç maskeleri için tariflerBesin veya nemlendirme formülü ne kadar uzun sürersebaş tarafında yer alıyorsa, daha kullanışlı maddeler ve eser elementler saçların yapısına girerek ip uçlarından köklere geri döndürürler. Etken maddeler arasında maskeler en sık olarak bukleler üzerinde görünmez bir koruyucu film oluşturan çeşitli yağlardan oluşur. Bu etkiden dolayı, şampuanlardaki agresif maddeler saçlara fazla zarar vermez. Gece saç maskesi sizin için düzenli bir prosedür haline gelirse, olumlu etki bir ay sonra fark edilir.

Bal temelli maske

Saç için maske nasıl yapılırBallı gece maskesi, saç dökülmesi için idealyağ içeriği ve parlaklık eksikliği. Hazırlamak için sıcak balın (50 ml) kırmızımsı sarısı (2 parça) ile karıştırılması gerekir. Karışımı saçınıza uygulayın, üstten duş başlığına koyun ve başınızı bir mendil veya havlu ile örtün.

Çavdar ekmeği maskesi

Hasarlı ve zayıf olanları düzeltinçiviler çavdar ekmeği içeren geceleri saçlara maske yardımı yapar. Ekmek (100 g) sıcak süt dökün ve karışım soğuduktan sonra dulavratotu yağını (1 çay kaşığı) ekleyin. Maskeyi şeridin tüm uzunluğu boyunca dikkatlice dağıtın, yukarıdan sayfayı kapatın ve sıcak bir mendil bağlayın.

Bitkisel Maske

Şifalı bitkilerin şifa özellikleri uzun zamandır bilinmektedir.Buklelerin sağlık ve güzelliğini geliştirmek için kullanın. Bitkiler kullanarak saç maskesi nasıl yapılır? Rowan, karahindiba yaprakları ve nane biraz püre olmalı ve kaynar su dökün. Ortaya çıkan et suyu karanlık bir yerde 2-3 saat demlendirir. Bundan sonra, çim, lapa kadar bir çatalla iyice yoğrulur. Elde edilen bileşim saça uygulanır, polietilen ile sarılır ve üstüne bir fular asılır.

Saç için Zencefil Maskesi

Tame yaramaz iplikçikler, enine kesiti önlerve uçların kırılganlığı, zencefil temelli maskeye yardımcı olacaktır. Toprak zencefilini (1 çorba kaşığı) ve susam yağını (30 mi) karıştırın, saç derisine sürün ve saçın tüm uzunluğu boyunca uygulayın. Duş kapağını takın ve bir mendille tutturun. Maske şampuanla kolayca yıkanır ve işlemden sonra saçlar taranması daha kolay olur.

Gece saçları maskelemek - sorunları çözmenin basit ve etkili bir yolugaleriler Goruntuler Fotograf fotograflar

Related news

 • Künye, Oyuncuları, Fotoğraf Galerisi, Fragmanlar, Özet, Haberler, Müzikler, Yazılar, Sosyal Ağlar
 • Saç Dökülmesini Durduran Saç Maskesi
 • Tek taşlar Örgü Modeli Videosu
 • Boris Sokolov: seçkin bir tarihçi ve edebiyat eleştirmeni veya vasıflı kızı

 • Gece saçları maskelemek - sorunları çözmenin basit ve etkili bir yolu 92

  Gece saçları maskelemek - sorunları çözmenin basit ve etkili bir yolu


  Gece saçları maskelemek - sorunları çözmenin basit ve etkili bir yolu 76

  Gece saçları maskelemek - sorunları çözmenin basit ve etkili bir yolu 99

  Gece saçları maskelemek - sorunları çözmenin basit ve etkili bir yolu 97

  Gece saçları maskelemek - sorunları çözmenin basit ve etkili bir yolu 78

  Gece saçları maskelemek - sorunları çözmenin basit ve etkili bir yolu 36

  Gece saçları maskelemek - sorunları çözmenin basit ve etkili bir yolu 72

  Gece saçları maskelemek - sorunları çözmenin basit ve etkili bir yolu 58