Gazelle mesajı: seçim kuralları ve kendi kendine kurulum 2019

Gazelle mesajı: seçim kuralları ve kendi kendine kurulum 2019
20.08.2019

Gazelle mesajı: seçim kuralları ve kendi kendine kurulum 49

"Gazelle" mesajı: seçim kuralları ve kendi kendine kurulum

Şu an yüklü olan alarmlararabalar, çeşitli temel tiplere ayrılır: tek yönlü, iki yönlü ve uydu GSM-sinyali. Hepsi farklı özelliklere ve işlevlere sahiptir. "Gazelle" üzerindeki en basit alarm sistemi, arabanızı anahtarlıkla açıp kapamanıza ve ayrıca bir güvenlik sistemi oluşturmanıza olanak tanır. Karmaşık sinyalleme, iki yönlü iletişim, motoru uzaktan başlatma, otomatik ısınma ve diğerleri gibi çeşitli avantajlara ve ek işlevlere sahiptir.

Araba alarm sistemi

"Gazelle-Business" sinyalinin bir temel varModifikasyonuna bağlı olarak değişebilen bir kit. Kurulumdan hemen önce, paketteki talimatlarını dikkatle incelemek gerekir. Bundan sonra, en yaygın hatalardan kaçınarak, alarmı kolayca "Gazelle" ye ayarlayabilirsiniz.

ceylan için alarm

Temel ekipman şunları içerir:

 • Kontrol ünitesi.
 • Anten.
 • Anahtarlık.
 • Kablo demeti.
 • Şok sensörü.
 • Alarm kontrol düğmesi.
 • Siren.

Doğru araba alarmı nasıl seçilir?

Piyasada sunulan çok sayıdaTamamen kendinden emin, oldukça zor olabileceğiniz gerçekten yüksek kaliteli bir araba seçmek için alarmlar. Seçim, kaçırmaya karşı koyabilecek ve arabanızın belirli özelliklerini karşılayan bir ürün üzerinde durdurulmalıdır.

ceylan alarmı kurulumu

Yani, "Gazelle" de tek taraflı sinyalizasyonEğer beş yüz metre uzaklıkta doğrudan evin yanında ya da olmasın otoparkta başka araba koymak durumunda uygundur. Aksi takdirde, bir hırsızlık teşebbüsü durumunda veya herhangi bir işlem yapmazsanız, sadece buna göre, uzaklarda bir siren sesi duymak ve yok çalmaya hack.

Bu durumda alarmı ayarlamak daha iyidiriki taraflı veya uydu. Sesi tek taraflı olandan çok daha yüksek ve daha uzak mesafelerde duyabilirsiniz. Buna ek olarak, böyle bir alarm, arabanızda bir sorun olduğunu ve anahtarlığınıza sessiz sesler çıkardığını bildirir.

GSM-sinyallemenin avantajları

Kötü değil, görevleri ile başa çıkmakGazelle'ye uydu sinyali. Bu model GSM uydularını kullanır ve performansı doğrudan mobil şebekenin kapsama alanına bağlıdır. Böyle bir alarm ile, aracın yeri hakkında bilgi alabilir, bu da kendi başına kontrolü geliştirir ve ele geçirme ve saldırıya karşı koruma sağlar.

alarm ceylan işi

Ayrıca, alarm gibi bir dizi işlevi vardır:

 • (GSM GPS) Geri besleme modülü.
 • Uzaktan kumanda anahtarlığı.
 • Motorun ısınması, zaman veya sıcaklıkta ayarlanabilir.
 • Aracın hareketini kendi kendine hariç tutma işlevi bir immobilizerdir.

"Gazelle" üzerindeki alarmların kurulumu

Araba alarmlarını kurabilirsinizÇok basit becerilere sahip hemen hemen tüm sahipler. Buna ek olarak, "Gazelle" üzerinde kendi elleriyle doğru takılan alarm sistemi, aracın garantili güvenliğini hissetmenize ve sahibin öz saygısını önemli ölçüde artırmanıza izin verecektir.

ceylanın kendi elleriyle alarmı

Her şeyden önce, talimatları dikkatlice inceleyin vesinyalin yapılacağı yeri seçin. Ardından ışık sinyallerine bağlanın. Birkaç yolla bağlayabilirsiniz: alarmı veya anahtar değiştirme anahtarını kapatmak için düğmeyi kullanın. Ayrıca şemaya göre kaputun ve gövde gövdesinin uç kapaklarını ve kapılardan sorumlu kişileri bağlayın.

Hırsızlık önleme ünitesiDireksiyon kolonunun yanındaki gösterge panelinin altına yerleştirin, çünkü bağlanması ve alarmı ayarlamanız gereken tüm kablolar vardır. "Gazelle", bu yere bir kontrol ünitesi monte ederseniz, kontak anahtarından yeterince yakın bir mesafede olacak şekilde tasarlanmıştır. Kalan alarm elemanlarını, talimatın gerektirdiği yerlere yerleştirin.

Şimdi tüm bileşenleri kendi yerlerinde,Alarmlara bağlı düzeni kullanarak kendi aralarında bağlanmaları gerekir. Talimatları dikkatli bir şekilde takip edin, kablo sistemini kurarken öz-aktiviteyi hariç tutmaya çalışın, çünkü bu, alarm sisteminin yanlış çalışmasına katkıda bulunabilir veya tamamen devre dışı bırakabilir.

Araba alarmı kurulumunun avantajları

Yapılan işin en önemli avantajlarından biri -tek tek, şablonlar kullanılmadan bağımsız olarak kurulan "Gazelle" ye işaret. Araç servisindeki uzmanlar genellikle aynı prensipte alarmı kurarlar ve aynı yerde tam bir anti-hırsızlık sistemi yerleştirirler.

Böyle bir alarm ayarı sizi alamazArabaların korunmasını garanti eder, çünkü saldırganlar muhtemelen alarmın nerede ve hangi elemanlarının yerleştirilebileceğini bilirler. Bu nedenle, bu koruma aracınızı korumaz, aksine, saldırganlara yardımcı olacaktır.

Gazelle mesajı: seçim kuralları ve kendi kendine kurulum 2019

Gazelle mesajı: seçim kuralları ve kendi kendine kurulum 2019

Related news

 • Yararlı hıyarın ne olduğunu öğrendik
 • Ağrı kesiciler baş ağrısını arttırıyor
 • Meclis Gündeminde: Gençlere Saçları Uzun Diye Polis Dayağı
 • Ayvalı Sütlü Tatlı Videosu
 • Hafterin sözcüsünden Türkiye ve Katarın Uluslararası Libya Konferansına katılmasına tepki

 • Gazelle mesajı: seçim kuralları ve kendi kendine kurulum 77

  Gazelle mesajı: seçim kuralları ve kendi kendine kurulum


  Gazelle mesajı: seçim kuralları ve kendi kendine kurulum 35

  Gazelle mesajı: seçim kuralları ve kendi kendine kurulum 82

  Gazelle mesajı: seçim kuralları ve kendi kendine kurulum 4

  Gazelle mesajı: seçim kuralları ve kendi kendine kurulum 70

  Gazelle mesajı: seçim kuralları ve kendi kendine kurulum 86

  Gazelle mesajı: seçim kuralları ve kendi kendine kurulum 7

  Gazelle mesajı: seçim kuralları ve kendi kendine kurulum 41

  Gazelle mesajı: seçim kuralları ve kendi kendine kurulum 14

  Gazelle mesajı: seçim kuralları ve kendi kendine kurulum 45

  Gazelle mesajı: seçim kuralları ve kendi kendine kurulum 50