Gaz kazanları Lemax: yorumlar ve öneriler 2019

Gaz kazanları Lemax: yorumlar ve öneriler 2019

Gaz kazanları Lemax: yorumlar ve öneriler 21 28.01.2019, 00:00

Gaz kazanları "Lemax": yorumlar ve öneriler

Bugün gaz için kazan ekipmanlarıyaygın. Bu tip ısıtmaya yönelik tüm satın alınan cihazların neredeyse yarısı gazla çalışır. Bu, bu tür yakıtın en etkili ve ucuz olması gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Bu yüzden piyasada farklı modellerde gaz kazanları bulabilirsiniz. Bunlar arasında Lemax tarafından temsil edilenler vardır.

gaz kazanları "Lemax", değerlendirmeden edinildi

"Premium" serisinin kazanlarının özellikleriyle ilgili yorumlar (7,5-60)

Lemax gaz kazanları ile ilgileniyorsanız,Makalede okuyabileceğiniz makaleler, teknik özelliklere dikkat etmek önemlidir. Örneğin, yukarıda bahsedilen serilerin modelleri, yüksek düzlüğü ile ayırt edilen yüksek kaliteli 2 mm çelikten yapılmıştır. Isı eşanjörü, müşterilere göre ekipmanın kapalı bir sistemde 2 atmosferik basınçta çalışmasına izin veren silindirik bir şekle sahiptir.

Üretim sürecinde olduğu içinÜrünler korozyon önleyici emaye ile kaplanır, bunlara maruz kalma sıcaklığı 750 dereceye kadar ulaşabilir. Alıcılar ayrıca engelleyici bileşiklerle de muamele ile çekilmektedir. Isı değiştiricinin mineral yağlar ve tuz çözeltileri gibi agresif faktörlerden korunduğuna da dikkat edilmelidir.

kazan lemaks yorumlar ve öneriler

Premium serisinin kazanlarının özellikleriyle ilgili incelemeler (7.5-60)

"Lemax" kazan gazlarını seçmek, incelemeniz gerekenleriönceden okumak, belki doğru seçim yapmak için izin verecektir. Özel konutların ve şehir dışı binaların sahipleri, Lemax'ın genişletilmiş kapasitedeki satış kazanlarını temsil ettiğine dikkat çekiyor. Bu parametre 7.5 ile 60 kilowatt arasında değişir. Aşırı ısınmaya, kurum oluşumuna ve çekişin kesintiye uğramasına karşı bir koruma sistemi ile donatıldığı için ekipmanın güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bu tür cihazların sahipleri bir alev üfleme problemiyle yüzleşemezler.

Tüketiciler Lemax birimlerini seçiyorbakım kolaylığı nedeniyle. İşletme sırasında, kazanı rahatça temizlemek mümkündür, çünkü inşaat bir üst çıkarılabilir paneli kullanır. İncelemeleri sadece en olumlu olan gaz kazanları Lemax, ısı eşanjörünün aşırı ısınmasını tamamen ortadan kaldıran, güvenlikten sorumlu yenilikçi bir sistem ile donatılmıştır.

gaz kazanı Lemax Premium 12 5

Olumlu özellikler hakkındaki yorumlar

Gaz satın alan kullanıcılarkazanlar, "Lemax" şirketinin ürünlerinin, türbülatörün tasarımında bir değişiklik ile sağlanan maksimum verim katsayısı ile karakterize edildiğini unutmayın. Bu, yüksek sıcaklığa sahip atık gazların geciktirilmesini mümkün kılar. Diğer şeylerin yanı sıra, daha etkileyici bir ısı değişim alanının kullanılması nedeniyle verimlilik artmıştır. Üretici, artan ikincil ve birincil hava akışını içeren bir sistem getirdi. Diğer tüm olumlu özelliklere göre, ünitelerin yüksek kalitesini gösteren ısıtma ekipmanı için üç yıllık garanti veremeyiz.

gaz kazanı zemini hakkında inceleme

Güç seçimi için öneriler

Lemax gaz kazanları ile ilgileniyorsanız,Eğer makalede okuyabilirsiniz hangi yorumlar, ölçüt böyle ekipmanın seçim yapmış anlamak gerekir. Her şeyden önce, iktidara dikkat etmelisiniz. Bu seçenek, özel evler için bir cihaz satın almak isteyen tüketiciler için de geçerlidir ısıtma alanı, bağlı olacaktır. o kentsel gelişme söz konusu olduğunda, en az 3 metre tavan yüksekliği, 10 metre kare başına bir kilovat yeterli olacaktır. Sonuç 10'a bölünmeli ve sonra yuvarlanmalıdır. Temel güç% 25, ​​etkili ev ısıtma sistemi oluşturmak mümkün olacak tek yolu ortalama arttırılmalıdır. gücünün saptanması sonra "LEMAX" kazanı satın alabilirsiniz. Üzerinde Yorumlar ve öneriler en iyi tercih edilir hangi model anlamaya olanak sağlayacaktır.

gazlı kazan Lemax 12 5 yorum

Seçmek için ek ipuçları

Bir evde yaşıyorsanız, ısı kaybıBüyük, daha sonra gerekli güç% 25 oranında artırılmalıdır. Alternatif olarak, ısı yalıtımı ile başa çıkmak mümkündür. Birçok tüketici farklı kapasiteye sahip kazanların işletilmesinden ne kadar sıcak su elde edilebileceğini merak ediyor. Bu parametre 15 kilovatı geçmezse, ekipman ısıtma ve sıcak su ile iki odalı daire sağlayabilir.

Evde yaşayan 2 kişi olduğunda, onlarDakikada 12 litre yeterlidir. Bu, cihazın performansı olmalıdır. "Lemax-Premium 12.5" gaz kazanı, ortalama su akışının dakikada 15 litre olduğu 4 kişilik bir aile için uygundur. Ancak gücü 25 kilowatt olan bir cihaz seçmek en iyisidir. Bir ev modeli tercih ederek, maksimum 40 kilovat bekleyebilirsiniz, bu zaten 20 litredir ve ısıtılan alan 200 metrekaredir.

gaz kazanları lemaks lideri yorumlar

"Lemax 12.5" kazanı ile ilgili yorumlar

Eğer gaz kazanı ile ilgileniyorsanız "Lemax12.5 ", bir satın alma yapmadan önce okumak için yararlı olacak değerlendirmeleri, özellikleri hakkında bilmeniz gerekir. Bu ekipman uçucu değildir ve kapasitesi 12 kilowatttır. Isı eşanjörü, tüketicilerle çok popüler olan yüksek mukavemetli çelikten yapılmıştır ve kamera açık bir tasarıma sahiptir. Cihaz için ödeme 17.300 rubleye sahip olacak. Bu yer ekipmanı 12,5 kilowatt nominal bir ısı çıkışı ile karakterizedir.

Deneyimli ev sahipleri bunun altını çizdiBu tür ekipmanların verimliliği oldukça etkileyici,% 90. Gaz kazanı zemini hakkındaki incelemeyi okursanız, beklediğiniz gaz tüketimini anlayabilirsiniz. Bu durumda 0,75 metreküp.

Kazan dairesi kurulum için tasarlanmalıdırBöyle bir cihaz, bu yüzden 744 x 416 x 491 milimetrelik boyutlar tüketici için önemli olacak. Üniteyi eve getirmek için, ağırlığı sadece 52 kilogram olduğundan, hane halkının yardımını güvenceye alabilirsiniz.

Kazan markası "Lider" hakkında yorumlar

Son zamanlarda, gaz popülerlik kazanıyorkazanlar "Lemax-Leader", hakkında sadece olumlu yorumlar. Bu seri, kaliteli gri dökme demirden yapılmış bir ısı eşanjörü ile tamamlanmıştır. Kullanıcılara göre, tasarımın bu kısmı özellikle korozyon oluşumunu engellemek için tasarlanmıştır. Cetveli "Lider" olarak gördükten sonra, bunun farklı güç modelleri ile temsil edildiğini anlayabilirsiniz, bu parametre 16 ile 50 kilowatt arasında değişir. Böylece, ekipman 500 metrekarelik veya daha az alana sahip bir odaya kurulabilir.

Gaz kazanları Lemax: yorumlar ve öneriler 2019

Gaz kazanları Lemax: yorumlar ve öneriler 2019

Related news

 • Elmalı Tart Yapılışı
 • AŞK’ Değil, SAHİP OLMA’ Cinayetleri
 • İtalyan ekmeği tarifi

 • Gaz kazanları Lemax: yorumlar ve öneriler 91

  Gaz kazanları Lemax: yorumlar ve öneriler


  Gaz kazanları Lemax: yorumlar ve öneriler 85

  Gaz kazanları Lemax: yorumlar ve öneriler 59

  Gaz kazanları Lemax: yorumlar ve öneriler 60

  Gaz kazanları Lemax: yorumlar ve öneriler 16

  Gaz kazanları Lemax: yorumlar ve öneriler 62

  Gaz kazanları Lemax: yorumlar ve öneriler 9