Gaviscon anlamına gelir (süspansiyon). Kullanım talimatları 42 20.02.2019, 03:42

"Gaviscon" anlamına gelir (süspansiyon). Kullanım talimatları

Fiyat "Gaviscon" (süspansiyon), fiyatı130 ruble ve üzeri başlar, antasit ilaçları ifade eder. vücuda nüfuz ettikten sonra, asidik mide içerikleri ile ilaç hızlı bir etkileşim başlar. alginat jelinin işleminde gastroözofageal reflü gelişimini önlediği de oluşturulur.

hedefGaviscon süspansiyon fiyatı

Hazırlık "Gaviscon" (süspansiyon) talimatıUygulama mide suyu ve gastroözofageal reflü yüksek asitliği nedeniyle diyare fenomeni semptomatik tedavi için önerir. Özellikle, ilaç mide ekşimesi, yemekten sonra kilo alma, hamilelik, asidik erüstasyon için kullanılır.

"Gaviscon" nasıl alınır

Süspansiyon önce ve sonra ağızdan verilir.yiyecek. On iki yıl olan hastalar 10-20 ml'ye önerilir. Günde maksimum izin verilen 80 ml. Altı ila on iki arasında, her biri 5-10 ml reçete ediyorlar. Bu hasta kategorisi için ilacın maksimum günlük miktarı 40 ml'dir. Yaşlı hastalar için doz ayarlamaları gerekli değildir.

Gaviscon anlamına gelir "(süspansiyon). Kullanım talimatları Olumsuz reaksiyonlar

Gaviscon süspansiyonuIlaç temelinde,alerjiler. Kural olarak, bileşenlere artan hassasiyet ile ilişkilidir. Genel olarak ilaç, farklı çağlardaki hastalara, açıklamanın gerekliliklerine ve uzmanın tavsiyelerine bağlı olarak tatmin edici şekilde aktarılır. Kılavuzda belirtilmeyen herhangi bir yan etki veya kötüleşme durumunda, bir doktora gitmelisiniz.

Kontrendikasyonlar

"Gaviscon" (süspansiyon) aracıkullanımı, bileşimde ve altı yıla kadar olan yaşlarda maddelere aşırı duyarlılık olduğunda kullanıma izin vermez. Hamilelik ve emzirme döneminde ilacı alma izni var. Ancak randevu doktor tarafından belirlenir. Genel olarak, "Gaviscon" (süspansiyon) (kullanım talimatı bunu onaylar) emziren ve hamile kadınlar için kontrendikedir. Ancak bu dönemlerde tedavi bir uzman tarafından denetlenmelidir. Böbrek fonksiyon bozukluğu olan hastaları atarken, 10 mg ilaç 141 mg sodyum varlığını dikkate almalısınız. Bu durum, sınırlı miktarda tuz içeren bir diyete (konjestif kalp yetmezliği, renal disfonksiyonun arka planında) uyulması gerektiğinde önemlidir.

geviscon süspansiyonu nasıl alınırEk bilgi

Terapötik bir sonucun yokluğundaYedi günlük bir tedaviden sonra bir doktora danışmalısınız. Pratikte, hastaların psikomotor reaksiyonlarına ilaç maruziyeti durumu yoktur. Bu bağlamda, ilacın çeşitli (potansiyel olarak tehlikeli) meslekler tarafından tüketilmesine izin verilmektedir. Doz aşımı durumunda, şişkinlik ve baş ağrısı belirtilir. İlacın zehirlenmesi semptomatik tedavidir. İlaçları, 15 dereceden daha yüksek olmayan, çocuklardan ve doğrudan güneş ışığından uzak bir sıcaklıkta saklayın. Ürünün üretim tarihinden itibaren 3 yıl süreyle kullanılmasına izin verilir. Eczanelerden gelen reçetesiz izinlere rağmen, ilacı almadan önce bir doktora gitmelisiniz.

Gaviscon anlamına gelir (süspansiyon). Kullanım talimatlarıgaleriler resim fotograflar

Related news

 • Gebelikte ultrason: yüzdelik önemlidir
 • Hakan Karaduman
 • Fransızca olarak et: pişirme reçetesi hayal gücüne bağlıdır
 • Muhteşem Çeyizlik İncili Gelin Terliği Yapılışı Videolu

 • Gaviscon anlamına gelir (süspansiyon). Kullanım talimatları 2

  Gaviscon anlamına gelir (süspansiyon). Kullanım talimatları


  Gaviscon anlamına gelir (süspansiyon). Kullanım talimatları 84

  Gaviscon anlamına gelir (süspansiyon). Kullanım talimatları 36

  Gaviscon anlamına gelir (süspansiyon). Kullanım talimatları 35

  Gaviscon anlamına gelir (süspansiyon). Kullanım talimatları 81

  Gaviscon anlamına gelir (süspansiyon). Kullanım talimatları 57

  Gaviscon anlamına gelir (süspansiyon). Kullanım talimatları 31