Gözler için krem seçimi 2019

Gözler için krem seçimi 2019 Gözler için krem seçimi

Gözler için krem ​​seçimi

Fransız moda makyajtamir edilemez bir cilt tonunun yaratılmasını sağlar. Bir kadını özellikle güzel yapan yüzün tazeliğidir. Cildi korumak için bazen gözlerin altındaki bölgeyi, göz kapaklarını, kırışıklıkları ilk etapta haince pes ettiklerini unutuyoruz.

Yüz cilt bakım ürünleri satın almak, ihtiyacınız varhemen ona bir seri göz kremi, tercihen bir seri alın. Daha sonra kozmetik ürünler oluşturan maddeler birbiriyle çatışmaz, cildinize tam bir bakım sağlar.

Kırışıklıkların çok kadın olması yanıltıcı olmamalıBalzac'ın yaşı. Göz çevresindeki cilt, özellikle "karga ayaklarının" genç yaşta ortaya çıkabileceğini özellikle ihale ediyor. Çok incedir ve hiçbir yağ içermez, bu nedenle olumsuz çevresel etkiler ona zarar verir. Özellikle UV ışınları, gözlüklerle iyi güneş koruması, göz kreminden daha az etki bırakmaz.

Gözlerinin zaten yardıma ihtiyacı olduğuna karar vermek,böylece güzel bir ten ile çerçevelenmişler, kaç yaşında olduğunuzu unutma. Her yaş, vücutta meydana gelen değişiklikleri hesaba katarak, özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Kural olarak, kadınların yarısında 25 yıl, göz çevresi için krem ​​cilt bakımının kalıcı bir bileşeni haline gelir.

Bu yaşta optimum nemlendirme,Antioksidanlar, örneğin C vitamini kreminde mevcudiyet. Bir maddenin yapısında, bir kollajen, havuç tohumlarının yağı ve bir peygamberçiçekinin bir özütü vardı. Bu bileşenler cildi güçlendirir, esnekliğini korur.

30 yıl sonra, göz kremi alın,lipozomlar ve biyoaktif katkılar içerir. Besin maddesine tercih verilmelidir. Bu lanolin, bitkisel yağlar, plasental maddeler içerir. Cildin düzenli beslenmeye ihtiyacı vardır, bu nedenle gündüz veya gece göz kreminin uygulanması tavsiye edilir.

Yaş cilt için daha radikal önlemler gerektirirgenel veya ortak tonus bakımı. Baskın özellikler, kaldırma etkisi, hücreleri yeniden oluşturma yeteneğidir. Önde gelen kozmetik şirketlerinin gençleştirici serileri daima göz kremi içerir. Kozmetik tutarlılık uygulama sırasında cildin gerilmesini önlemek için, jel, erime, seçmek daha iyidir. Sabahları ve geceleri kremayı kozmetik markayı veya markayı periyodik olarak değiştirerek uygulayın.

Müşterilerin yorumları için göz kremini seçmeye yardımcı olun veŞirket tarafından beyan edilen kompozisyonun etikette dikkatli bir şekilde incelenmesi. Kremin reklamının ve ek açıklamalarının, cilt üzerinde yararlı etkisi olan aktif bir maddeye işaret ettiğini lütfen unutmayın. Örneğin, resveratrol Haloxyl, argirelen ince düzleştirir, ifade çizgileri önler, güçlü bir antioksidan olduğu - Göz altında deri beyazlaştırır, deri bilinen koenzim Q10 metabolizmasını hızlandırır. Birçok yararlı maddenin bir tüpe veya kutuya konup konmadığını öğrenmek için kalır. Nasıl? Kompozisyona bakın, liste, bileşenlerin kozmetik parçası olarak azalan düzende düzenlenecek şekilde düzenlenir. Peygamber Çiçeği özü onuncu yerde ise, o zaman kreminde hemen hemen hiç yoktur.

Maddelerin üzerindeki etkilerinin hijyen çalışmasıİnsanların sağlığı, iyi bilinen markaların ürünlerinde bile bazı bileşenlerin sağlığa zararlı olduğu sonucuna varmıştır. Etiketi dikkatlice okuyarak da kaydedilebilirler. Krem bileşimi Parabens veya Propilen Glikol içerir ise, satın alım terk etmek için değer. İlk madde, vücudun hormonal arka planını değiştirebilir, ikincisi bir alerjendir.

Göz çevresi için kremler ve maskeler yardımıGençliği koruyun ama cilt problemleri çoğunlukla vücudun iç problemlerinin bir sonucudur. Konjonktivit, alerjiler, bozulmuş böbrek fonksiyonu göz kapaklarının şişmesine, sigara içilmesine - kuruluk ve ince kırışıklıklara neden olur. Sağlık durumu, uygun rejim ve yaşam tarzı, iyi bir cildin ana bileşenleridir ve ustalıkla seçilmiş bir krem, ek bir ışıltı sağlayacaktır.

Gözler için krem seçimi 2019

Gözler için krem seçimi 2019

Related news

 • Kabak tarator tarifi
 • Sacda Börek Yapılışı
 • Diyet tatlı tarifleri ile Etiketlenen Konular
 • Karbonhidrat nedir
 • Ateş düşürmeye ne yarar ile Etiketlenen Konular

 • Gözler için krem seçimi

  Gözler için krem seçimi


  Gözler için krem seçimi

  Gözler için krem seçimi

  Gözler için krem seçimi

  Gözler için krem seçimi

  Gözler için krem seçimi

  Gözler için krem seçimi

  Gözler için krem seçimi

  Gözler için krem seçimi

  Gözler için krem seçimi

  Gözler için krem seçimi

  Gözler için krem seçimi

  Gözler için krem seçimi