Güzel İblis Abbadon: Tarih ve Metamorfoz 2019

Güzel İblis Abbadon: Tarih ve Metamorfoz 2019

Güzel İblis Abbadon: Tarih ve Metamorfoz 5 13.03.2019, 16:58

Güzel İblis Abbadon: Tarih ve Metamorfoz

Oldukça geniş bir okült bilimden gelen demonolojiFikrin kendisi yeni olmasa da, ticari olarak çekici bir fikrin güçlü bir bölümüne dönüştü - insanlar her zaman karanlık tarafını çekici buldular, Müttefiklerin şeytanlarında aradılar. Gerçekte ne olursa olsun, gerçekte iblisler vardır ya da bu sadece mistik bir inançtır, kişi genel bilgi alanındaki varlığını inkar edemez. İnsanlar şeytanlar hakkında daha fazla şey bilmek isterler, onlar neredeyse ekranın yıldızları veya popüler müzisyenler kadar aktif olarak ilgilenirler. Ve Lucifer'in adı herkesin duruşmasındaysa, İblis Abbadon son zamanlarda nispeten geniş bir popülarite kazanmıştır. O nereden geldi, ne yapıyordu ve hangi mankenlerde insanlardan önce ortaya çıktı?

iblis abadon

Cehennemin destroyer: şeytan Abaddon

Genellikle kaynak kabul edilirYahudi teolojisi yavaş yavaş Hıristiyanlığa geçti. Ancak burada, tanrıların Yunan panteonuyla çok şeffaf bir paralellik vardır. Yazımdaki farklılıklara rağmen (farklı kaynaklarda - Apollo ve Apollo), aynı tanrı hakkındadır. Eski inançlar için tipik bir fenomen, aydınlık bir tanrının karanlık yüzüdür. Işıldayan Apollo, yine de düşmanlara karşı, öldürme, öldürme ve yok etme üzerine, öldürücü ve ülser gönderdi. Hindu mitolojisinde belirgin Benzer metamorfoz - onun karanlık versiyonda oluşturma Zihin (Shakti) korkunç Kali, yok edici ve katil olarak görünür.

Hıristiyan teolojisinde, iblis AbbadonCehennemin prenslerinden biri, egemen kürkler. Bu Yedinci Çember'in hükümdarıdır, savaşları serbest bırakır, tüm yaşamı mahveder ve mahveder. Armageddon'da önemli bir rol üstlenir - Abaddon, vahiylerde korkunç bir canavarlar paketi olarak tanımlanan bir yırtıcı çekirge boynuzuna öncülük eder.

iblis abadon fotoğraf

Anlamlı sanatsal görüntü

Herhangi bir pozitif kahraman için güçlü vearsa doğru yönde açmak için izin verecek karizmatik antagonist. Abbadon, imha ve yok olmanın özü olan bu amaç için en iyi şekilde uygun olan iblistir. Birçok kişi bunun Lucifer'in bile kaybettiğine inanır, çünkü çıkarları daha geniş, günahkârlığın çok fazla yüzleri vardır, çünkü yalancıların kumar oynaması çok fazladır, bu yüzden Ada'nın birkaç keyfi “birimi” vardır. Cehennem'in her çemberi ayrı bir yüksek iblis tarafından yönetilir ve onların arka planlarına karşı Abaddon, mahrumsuz, saf ve kaçınılmaz bir kötülük olarak öne çıkar. Tamamen yok olmanın yarı tonları ve tavizleri yok, bu da Abaddon'un imajını daha da korkutucu ve etkileyici hale getiriyor.

Modern dünyada şöhret

Bilgisayar oyunları, kurgu veşiir, müzikal sanat ve son olarak sinematografi - etkileyici bir sanatsal etki yaratmak için kullanılan kötülüğün en popüler görüntülerinden biri olan şeytan Abbadon'dur. Bu şeytani görüntünün imzasının bulunduğu fotoğraflar veya diğer resimler birbirinden çarpıcı biçimde farklıdır. Eski gravürlerde, boynuzlu, perdeli kanatlı - ya da çürüyen et parçalarıyla kaplı canavarca bir iskelet olarak, klasik bir şeytan olarak tasvir edilmiştir. Elinde Abaddon her zaman bir kılıç silahı, bir mızrak ya da okları vardır.

Bilgisayar oyunlarında görünüş, hayal gücüne bağlıdır.geliştiriciler, Armageddon'un İncil'deki keçiboynuzu gibi dişler, pençeler ve nefes alma ateşi veya yıkım silahlarının insanlaştırılmış bir düzenlemesi gibi bir chthonic canavarı olabilir. Bu anlamda sinematografi biraz daha zariftir.

iblis abadon doğaüstü

Supernatural dizisi

Abaddon'un popülerleşmesi çok katkıda bulunduO Lucifer hapis sonra iktidarı ele istediği Cehennem Knight olarak görünür TV'nin "Supernatural". o bir canavar olarak göründüğü çelişkili bir şekilde hakim kültürün aksine, ve, solgun ve genç siyah gözlüklü adam (Bulgakov, "Master ve Margarita") olarak ifadesiz, serinin yaratıcıları aksine üzerinde oynamaya karar ve sonra Abaddon iblis çok feminen olmadığını gördüm. "Supernatural" genelde güçlü varlıkların görselleştirme için alışılmamış bir yaklaşım da bilinir. Kızıl saçlı güzellik, Cehennem Şövalyesinin rolüne çok ikna oldu.

iblis abadon aktris

Abaddon'un güzel görünümü

İblis rolünü Kanadalı aktris oynadıElaine Huffman'ın kökü, Nee Kalange. İblis Abbadon gibi abartılı bir şekilde ekranda görünmeden önce, aktris aktif olarak filmde oynadı - ilk 13 yaşında gerçekleşti. Kız tüm oyuncuları dökümde kolayca atladı ve başarılı bir şekilde oyunculuk kariyerine başladı.

Kendi tarzında büyüleyici bir imaj yaratmayı başardı.iblis, insan ahlak yükü değil, ve aşırı tepki. In "Supernatural" Abaddon bazı mükemmel güzellik ve zarafet, görgü, büyüleyici gülümseme ve serin bir görünüm muhteşem birleşimini kazanır. kasıtlı dış saldırganlık Abaddon Yeraltı gerçek destroyer gibi, öngörülemeyen, daha tehlikeli görünüyor ve ödün vermeyen olmadan Alaina Huffman tarafından oluşturulan görüntü farkında olmadan, inanıyoruz.

Güzel İblis Abbadon: Tarih ve Metamorfoz 2019

Güzel İblis Abbadon: Tarih ve Metamorfoz 2019

Related news

 • Patatesli Açık Börek
 • Kadınlar Arası 5 Eyeliner Sürme Kuralları
 • Kendiniz için bir oyun parkı nasıl yapılır: Yeni yerleşimcilere danışmanlık
 • Suv Haberleri, Güncel Suv haberleri ve Suv gelişmeleri
 • 10 gün boyunca bir sicim üzerinde nasıl oturursun Germe ve evde hızlı sicim için bir dizi egzersiz
 • Son dakika: Bakan Albayrak’tan KOBİlere destek kredisi açıklaması

 • Güzel İblis Abbadon: Tarih ve Metamorfoz 57

  Güzel İblis Abbadon: Tarih ve Metamorfoz


  Güzel İblis Abbadon: Tarih ve Metamorfoz 19

  Güzel İblis Abbadon: Tarih ve Metamorfoz 92

  Güzel İblis Abbadon: Tarih ve Metamorfoz 16

  Güzel İblis Abbadon: Tarih ve Metamorfoz 4

  Güzel İblis Abbadon: Tarih ve Metamorfoz 33

  Güzel İblis Abbadon: Tarih ve Metamorfoz 76

  Güzel İblis Abbadon: Tarih ve Metamorfoz 47

  Güzel İblis Abbadon: Tarih ve Metamorfoz 12

  Güzel İblis Abbadon: Tarih ve Metamorfoz 14

  Güzel İblis Abbadon: Tarih ve Metamorfoz 82

  Güzel İblis Abbadon: Tarih ve Metamorfoz 35

  Güzel İblis Abbadon: Tarih ve Metamorfoz 100

  Güzel İblis Abbadon: Tarih ve Metamorfoz 52