resim Fotograf Goruntuler Gösteri yapan chanson Michael Zvezdinsky: biyografi ve yaratıcılık
Gösteri yapan chanson Michael Zvezdinsky: biyografi ve yaratıcılık 47 16.01.2019, 20:50

Gösteri yapan chanson Michael Zvezdinsky: biyografi ve yaratıcılık

Mikhail Zvezdinskychanson hayranları tarafından iyi bilinen. Biyografisini ve yaratıcılığını öğrenmek ister misiniz? Size bu fırsatı vermekten mutluluk duyuyoruz.Mikhail Zvezdinsky

Biyografi: aile ve çocukluk

Mikhail Zvezdinsky 6 Mart 1945'de doğduyıl. Yerli ve sevilen şehri, Moskova bölgesinin topraklarında bulunan Lyubertsy'dir. Chanson sanatçısının asıl adı Deinekin. Zvezdinsky bir takma ad değildir. Gerçek şu ki ataları Polonya'dandır. Ancak 1861 yılında Zvezdinsky (Gvezdinsky) St. Petersburg'a taşındı.

Babası Mikhail Evgenievich Deinekin ve büyükbabası,Evgenie Pavlovich, kahramanımızın doğumundan kısa bir süre önce vuruldu. Annesi ve büyükannesi tarafından yetiştirildi. Ama yakında bir yetim kaldı. Anne Lydia Semenovna bastırıldı. Çocuğun bakımı ve eğitimi için tüm sorumluluklar büyükannemin omuzlarına düştü.

Mikhail Zvezdinsky aktif ve huzursuz büyüdüçocuk. Birkaç kez okuldan atılmıştı. Eğitimdeki boşlukları doldurun zamanında Smolny Enstitüsü'nden mezun olan büyükanne yardım ettim. Torunu bir sürü okumaya zorladı (Pasternak, Tsvetaeva, Gumilev vb.).

Ergenlikte Misha müzik eşliğinde taşındı. Gitarı bağımsız olarak hakim etti. Bu alet dedesinden geldi. 50'lerin sonlarında yetenekli adam farklı kolektiflerin kompozisyonunda rol aldı. Daha sonra kahramanımız şarkılarını yazmaya başladı. Müzik okulundan mezun olduktan sonra "davulcu" uzmanlığını aldı.

Barların arkasındaki hayat

Ocak 1974'te Zvezdinsky hapse girdi.3 yıldır. İtalyan bir kız arkadaşına tecavüz etmekten suçlu bulundu. 1976'da serbest bırakıldı. Fakat sıfırdan iyi bir hayata başlayamadı. Mikhail, mahkemede birkaç kez - 1962, 1966 ve 1980'de ortaya çıktı. Görevlendirildiği makaleler arasında "araba ve mücevheratın çalınması", "çölleşme" ve "rüşvet verilmesi" vardı. Toplamda, 16 yıl boyunca esaret altına alındı.

Mikhail Zvezdinsky: Yaratıcılık

VIA "Joker" ve VIA "Favorite" ile kahramanımızın ilk konserleri 1980 yılında kaydedildi. Mikhail'in yaratıcı faaliyetinin başlangıcı olarak kabul edilebilecek bu dönemdir.

1986'da başka bir dönem hizmet etti, o kaydettikonseri "İki Gitarda Bölgede". “Süreç bitti”, “Aşçı ve efendinin oğlu”, “Güvercinler bölgemizde uçuyor” ve diğerleri gibi besteleri içeriyordu.Mikhail Zvezdinsky'nin yaratıcılığı

1988 yılında Mikhail Zvezdinsky serbest bırakıldı. Moskova dairesine döndü ve müzikal bir kariyer geliştirmeye başladı. Şu anda, yaratıcı kumbara yaklaşık 25 albüm ve çeşitli koleksiyonları var. Aşağıda M.

Gösteri yapan chanson Michael Zvezdinsky: biyografi ve yaratıcılıkfotograflar resim Goruntuler Fotograf

Related news

 • I Harfi Дle BaЕџlayan RГјya Tabirleri
 • Michael Lohan Jr.: Biyografi
 • Poroşenko, Putine Ukraynanın daha Avrupalı olmasından dolayı teşekkür etti

 • Gösteri yapan chanson Michael Zvezdinsky: biyografi ve yaratıcılık 40

  Gösteri yapan chanson Michael Zvezdinsky: biyografi ve yaratıcılık


  Gösteri yapan chanson Michael Zvezdinsky: biyografi ve yaratıcılık 43

  Gösteri yapan chanson Michael Zvezdinsky: biyografi ve yaratıcılık 39

  Gösteri yapan chanson Michael Zvezdinsky: biyografi ve yaratıcılık 58

  Gösteri yapan chanson Michael Zvezdinsky: biyografi ve yaratıcılık 66

  Gösteri yapan chanson Michael Zvezdinsky: biyografi ve yaratıcılık 77

  Gösteri yapan chanson Michael Zvezdinsky: biyografi ve yaratıcılık 59

  Gösteri yapan chanson Michael Zvezdinsky: biyografi ve yaratıcılık 47