Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar 2019

Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar 2019
17.09.2019

Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar 53

Fungisit "Önleyici Enerji": yorumlar ve talimatlar

Mantar ve bakteri ile başarıyla mücadele etmekkültür bitkilerinin hastalıkları özel koruyucu ajanlara sahiptir - fungisitler. Ekim, fide ve yetişkin bitkileri sırasında tohumların zamanında işlenmesi, onları ölümden kurtaracak ve yüksek verim alacaktır.

Önleyici Enerji Yorumları

Çok çeşitli fungisitler arasında "Previkur Enerji" tesisi özel bir yer tutar. Amatör bahçıvanlar ve tarımcıların değerlendirmeleri yüksek verimliliğini ve güvenliğini kanıtlıyor.

tanım

İlaç Alman şirketi Bayer tarafından üretildiBahçe. " Ajan, koruyucu ve belirgin bir büyüme uyarıcı etkiye sahip, yenilikçi iki bileşenli bir mantar öldürücü olarak kabul edilir. Bitkileri enfeksiyona karşı tedavi ederken, aynı zamanda "Previkur Enerji" preparasyonu nedeniyle büyüme ve gelişimlerini de arttırırlar. Uygulama, propamokarb ve alüminyum fosfatın hidroklorürü olan aktif maddelerin işlevi ile ilişkilidir.

Sistem eyleminin ilk bileşenikarbamatların sınıfına. İkinci madde mutlak bir sistemik etkiye sahiptir ve organofosfor fungisitlerine değinmektedir. İlaç, sadece proparakarb hidroklorürün mevcut olduğu iyi bilinen "Previcur" ürününün son jenerasyonunun geliştirilmiş bir formu olarak kabul edilir.

Meselenin şekli

Suda çözünebilen bir fungisit yapılır.Bir süspansiyon şeklinde konsantre (VC). 1 litre içinde 530 gram propomokarb hidroklorür ve 310 gram alüminyum fosetil bulunur ve aktif bileşen - propamokarb fosfatın konsantrasyonu - 1 litre başına 840 gramdır. 1000 ml'lik veya 10 ml'lik konsantre şişelerde satılır.

İlacın özellikleri

Fungisit "Previkur Enerji" anlamına gelirPropamokarb hidroklorür ve alüminyum foselin iki aktif bileşeninin optimal kombinasyonunu kullanan yenilikçi teknolojiler. Yeni kombinasyon, hidrofilik bağlarla çeşitli doğaya ait kimyasalların kombinasyonuna dayanır, bu da hastalıkların baskılanmasını amaçlayan mantar öldürücü özellikleri geliştirebilir.

Hazırlık, konsantre bir çözelti, fosfelsin tek sıvı formu olarak kabul edilir. Hidrojen indeksi nötr bir değere sahip olan şeffaf bir sıvı şeklinde üretilir.

Hazırlık "Previkur Enerji" nin koruyucu özelliklerine ek olarak olumlu doğa, kök sisteminin büyümesi ve toprağın üzerinde bitki sürgünlerinin uyarılması ile ilgilidir. Onları daha güçlü ve sağlıklı yapar.öncü enerji uygulaması

Farklı türlerde çok sayıda mantar hastalığını baskılamak için "Previcur" preparatının hareketi yönlendirilmektedir. Uygulama kalıcı bir etki bırakır. Bu, tedavi sayısını azaltır.

Maddenin her iki aktif bileşeni de osteomycetes olup, bunların etki spektrumu pratik olarak çakışır, sadece enfeksiyonu etkileme mekanizmasında farklılık gösterir.

İlaç evrenseldir, belirli bir konsantrasyonda seyreltilmiş solüsyon püskürtülür, sadece sulanır veya damlama bitkileri sulanır.

Mantar ilacı nasıl çalışır?

Maddenin eylem mekanizması, aktif bileşenlerinin özelliklerine dayanmaktadır. Fungisit üzerinde "Previkur Enerji" kullanım talimatları, her aktif maddenin etkisini açıklar.

Propomokarbın özellikleri kesinti ile ilişkilidir.mantarların hücre zarının oluşumu ve miselyum büyümesinin bastırılması, sporlu hücrelerin oluşumu ve çimlenmesi. Bu madde dökülme veya spreyleme sırasında mantar hastalıklarına karşı yüksek aktiviteye sahiptir. Bir başka önemli özellik ise, ekinlerin gelişiminin erken aşamalarında büyümenin uyarılması ile ilişkilidir.

Fosetil sporların filizlenmesine ve nüfuz etmesine izin vermezönleyici tedavi sonrası bitkilerde patojenik organizmalar. Terapötik spreyleme miselyumun gelişmesini ve sporların oluşumunu bloke eder. Maddenin özgünlüğü, bitki ve hareket mekanizmasından geçtiği yolda yatar.öncü enerji talimatı

Hemen nüfuz eden bitkiler, fosetilAkropetik olarak (aşağıdan yukarıya doğru) ve bazipe (yukarıdan aşağıya) yayılır, ister genç sürgünler olsun isterse kökleri olsun arzu edilen organa ulaşır. Fidelerin aktif bileşenle tam doygunluk süresi 60 dakikayı geçmez. Fosenin etkisi, SPM'yi (Sistemik Kazanılmış Stabilite) karakterize eden bitkinin koruyucu reaksiyonlarını arttırmayı amaçlamaktadır.

Hangi mikroorganizmalar etkilenir?

Hazırlık için "Previcur" kullanım talimatlarıKök ve kök çürümesine neden olan patojenik organizmalara karşı etkili kullanımı hakkında bilgi içerir, yanlış yanlış çiğlenme veya peronosporoz, geç yanma. Her şeyden önce, onlar patojenik mantarlar Pithium ve Phytophthora içerir.

İlaç "Previcur Enerji" uygulama Bremia latutia ve Peronospora gibi vejetatif yerüstü organları gibi mantarların yenilgisinde bulur.kullanım için ön enerji talimatları

Maddenin Pseudomonas cinsinden fusarium fungi ve bakteriyel hücrelere karşı etkinliği doğrulanmıştır.

Eylem süresi

Hazırlık "Korunma" 14 güne kadar korumaEnerji ". Kullanım talimatı, bitkilerin ve hava-iklim koşullarının enfeksiyon derecesine bağlanma süresini önerir ve bu da preparatın fungisit özelliklerini zayıflatabilir.

Istikrarın ortaya çıkışı

İşlenmeye alışmanın çok düşük olasılığı"Previkur Enerji" tesisine bitkiler. mantarlar farklı seviyelerde hücrelerin metabolik reaksiyonların engellenmesi ile ilişkili konsantresi, içinde aktif bileşenlerin etki mekanizmasıyla ilgili bazlı fungisit uygulaması, hazırlama farklı bileşenleri aynı metabolik süreçleri etkilemez. Bu nedenle nadir durumlarda direnç gelişebilir.

Bağımlılık riskini ortadan kaldırmak için, bileşim çeşitli kimyasal maddeler içeren müstahzarlar ile gerçekleştirilir.

Neden kullanmak

Mantar ilacı "Previkur" talimatıseralarda fideleri önlemek ve tedavi etmek için bitkileri dikmeden önce toprağı hazırlamak için kullanılması tavsiye eder. Bu önlemler, sağlıklı ürünler yetiştirmek için ilacın maksimum etkisini elde etmenizi sağlar.kullanım için ön talimat

Koruyucu cihaz hakkında "Previcur Energy" yorumaçık ve kapalı yer bitkilerinin tohumlarına, fidelerine, gövdelerine, yapraklarına ve meyvelerine zarar verebilen mantarların çoğuna karşı spesifik bir aktiviteye sahip olduğunu belirtmektedir.

Ilaç ile ilk tedavi için kullanılırtohum ekiminden sonra toprak dökülmesi. Bir dekontaminasyon çözeltisinin bir sonraki uygulaması, güçlü, sağlıklı bitkilerin elde edilmesi için fidelerin filizlenmesi ve transplantasyon sırasında kalıcı bir yere stresli bir durum için hazırlanmalarıdır.

Fungisit ile nakledilen fidelerin tedavisi"Öncü Enerji", bir hafta içinde meydana gelen bitkilerde homeostazın restorasyonundan sonra başlar. Tedbirlerin uygulanması, her iki haftada bir kök sisteminin seyreltilmiş konsantresinin taranmasıyla bağlantılıdır.

Sen mantar enfeksiyonlarıdır bitkilerin vejetatif organları, püskürtülmesi için araçlar kullanabilirsiniz.

Uygulama özellikleri

Fungisit "Previkur" nemli bir substrat içine sokulur,Böylece aktif maddesi bitkinin kök sistemine kolayca nüfuz eder. Hazırlık, benzersiz uyarıcı olasılıklara sahiptir, işlendikten sonra fideler, artan büyüme ve gelişme ile karakterize edilir.prewooker yorumlar

Ana "Previcour" aracı hakkında yorumlarPozitif. Kullanıcılar, hastalığın gelişmesini engelleyen ve bitkiyi uyaran önleyici tedavi sırasında en iyi korumayı gösterir. Konsantreyi su içinde seyreltirken, tamamen karıştırıldıktan sonra pratik olarak tamamen çözünmektedir. Her 6 veya 7 litre sıvı için, bir şişeye karşılık gelen 10 ml süspansiyon tüketilir.

İşlemleri Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran aylarında yapmak en iyisidir, daha sonra bir ara verin, daha sonra Kasım ve Aralık aylarında başlayacaksınız.

Bireysel bitkileri işlemek için kurallar

"Previcur Energy" aracını daha fazla düşünüyoruz. Talimat, preparatların listesi, konsantratın tüketim oranı, hastalık tipi ve maksimum etki için tedavi sayısı olarak bu tür kullanım özelliklerinin bir açıklamasını içerir.

Aşağıda belirli bir bitki türünün işlenmesini açıklayan bir tablo bulunmaktadır.

Işlenmiş kültür Konsantre Rasyon Hastalık türü Maksimum tedavi sayısı
Açık ve kapalı zeminde salatalık için 1 örgü başına ilacın 25 ml yeterlidir. Yanlış külleme ile savaşır. 2
Kavunlar için 1 örgü başına ilacın 25 ml yeterlidir. Yanlış külleme ile savaşır. 2
Açık ve kapalı alanda salatalık, karpuz, patlıcan, domates, biber fideleri için

Tedavi birkaç aşamada gerçekleştirilir:

tohum ekiminden sonra, 1 ml için 2 litre su başına 3 ml konsantre kullanılır.2;

10 gün sonra tekrarlanan dezenfeksiyonda 1 ml için 2 litre su başına 3 ml konsantre kullanın2, biber fidesi için 1 ml için 2 litre su başına 6 ml konsantre2.
Kök çürüğü ile mücadeleler. 2
Açık ve kapalı zeminde biberli bir tarla için bir karpuz, domates, patlıcan ekimi için Tedavi bir damla sulama sistemi kullanılarak gerçekleştirilir, 1 örgü başına 30 ml konsantresi kullanın. Kök çürüğü ile mücadeleler. 2
Salatalık için İşlem, 5 litre su içinde seyreltilmiş 10 ml konsantre ile gerçekleştirilir; bu,% 0.2'lik bir çözeltiye karşılık gelir. Büyüme mevsiminde tüylü küfle savaşır. 2
Çömlekçilik, çiçek ve süs bitkileri için

Kök işleme için, 10 litre su içinde seyreltilmiş 15 veya 20 ml'lik bir konsantre solüsyonu kullanın.

Yapraktan püskürtme için, 10 litre suda seyreltilmiş 20 veya 25 ml'lik bir konsantre solüsyonu kullanın.

Kök çürüklüğü, postferrosporlar ve phytospore ile mücadele eder. 2-3

yorumlar

fungisit öncü enerji

Previkur Enerji HakkındaÇözümünün paslanmaz çelik hariç metal ürünleri korozyona uğrattığını onaylayın. Bu nedenle, tüm envanterin işin sonunda su ile yıkanması tavsiye edilir.

Hasattan sonra beklemek zorundayız.fungisit "Previkur" ile fidelerin işlenmesi. Bahçıvanların yorumları, meyvelerin alınabileceği en güvenli dönemin 20 gün olduğu görüşüne indirgenmiştir.

Önerilen dozda fungisitle yapılan çok sayıda tedavi sırasında, tedavi edilen kültürler üzerinde fitotoksik etkisi görülmemiştir.

Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar 2019

Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar 2019

Related news

 • Ünlülerle İlgili Hazırlanmış 19 Star Onedio Testi
 • Tüm Yılanlıkları ve Saflıklarıyla 12 Burcu Sembolleyen Ufak Tefek Cinayetler Karakterleri
 • Bebeklerin saçları dökülür mü
 • Hudson Nehri
 • A Vitamininin Faydaları ve Görevleri

 • Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar 71

  Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar


  Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar 85

  Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar 52

  Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar 97

  Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar 91

  Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar 88

  Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar 88

  Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar 42

  Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar 4

  Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar 49

  Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar 78

  Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar 46

  Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar 58

  Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar 8

  Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar 77

  Fungisit Önleyici Enerji: yorumlar ve talimatlar 82