Fortrans ilacı nasıl değiştirilir İlacın benzeri Forlax ilacıdır 2019

Fortrans ilacı nasıl değiştirilir İlacın benzeri Forlax ilacıdır 2019
24.08.2019

Fortrans ilacı nasıl değiştirilir İlacın benzeri Forlax ilacıdır 59

Fortrans ilacı nasıl değiştirilir? İlacın benzeri Forlax ilacıdır

Analog, tıp, "Fortrans" tıbbı"Forlax" - her ikisi de müshil kategorilerine aittir. İlaçların etki mekanizması, izotonik bir elektrolit çözeltisinin yüksek moleküler ağırlıklı bir polimer ile birleşimine dayanır. "Fortrans" dahil makrogol 4000, böylece (sık bağırsak hareketleri) içeriklerinin boşaltılmasını hızlandıran, mide ve bağırsak suyun emilmesini engellemektedir.fortrans resepsiyonuBileşimde bulunan elektrolitler, su-elektrolit dengesinde bozulmalara engel olurlar.

randevu

"Fortrans" adlı ilacın analogu - bir çözüm"Forlax", bağırsak içeriğinin olmaması gereken cerrahi müdahalelere hazırlık amacıyla kullanılır. Çeşitli tanı yöntemlerini uygulamadan önce ilaç önerilir. Bu tür olaylar arasında, "Fortrans" ilacı reçete edildiğinde - kolonoskopi, x-ışınları ve diğerleri.

Uygulama metodu

"Fortrans" tıbbı hastalara reçete edilir15 yaşından itibaren. Ambalaj içeriği litre suya göre hesaplanır. İlacın dozajı hastanın ağırlığına göre ayarlanır. Bitmiş çözeltinin litresi 15-20 kg (ortalama 3-4 litre) için tasarlanmıştır. İlaç, tanısal veya cerrahi müdahale yapılmadan önce akşamları 20 dakika aralıklarla 200 ml'de alınır. İşlemin yapıldığı gün öncesi ve sabah sabah eşit oranlarda, ancak en geç 3-4 saat önce kullanılmasına izin verilmektedir.Fortrans kolonoskopi

Yan Etkiler

"Fortrans" çare, onun analogu, bir ilaç"Forlax" - benzer negatif belirtileri kışkırtın. Özellikle, mide bulantısı, gaz ve kusma kullanım sırasında oluşabilir. Bazen kabul başlangıcında, karında rahatsızlık hissi ve ağırlama hissi olabilir. "Forlax" ın bir analoğu olan "Fortrans" uyuşturucular tarafından tahrik edilen istenmeyen diğer sonuçlara alerjik reaksiyonlar dahildir. Uzmanlar, hastalarda ilaçların tolere edilebilirliğinin genellikle tatminkâr olduğunu belirtmektedir. Bununla birlikte, ciddi semptomlar geliştirirseniz, doktorunuza danışmalısınız.fortrans benzeri

Kontrendikasyonlar

"Fortrans" çare, onun analogu, bir ilaçForlax - her ikisi de münferit bileşenlerin hoşgörüsüzlüğü için görevlendirilmiyor. Kontrendikasyonlar arasında ciddi bir doğadaki kalp yetmezliği, dehidrasyon, bağırsağın kısmen veya tamamen tıkanması sayılabilir. Malign tümörler veya kolonun diğer patolojileri için tavsiye edilmez, mukoza için aşırı hasarla karmaşıktır. Kontrendikasyon böbreklerin ihlalidir. Hamilelik sırasında "Fortrans" alımına hayat belirtileri varlığında izin verilir. İlacın sistematik olarak emilmemesi ve sütün içine nüfuz etmemesi nedeniyle, laktasyon sırasında ilaç kontrendike değildir.

Ek bilgi

Yaşlı hastalar için, gerekli olabilirtolere edilebilirliğe uygun doz ayarlaması. İlacın reçete edilmesinden önce doktor, hastanın aldığı tüm ilaçlardan haberdar edilmelidir. İshal gelişimi ile bağlantılı olarak, ilacın kullanımı ile diğer ilaçların emiliminde azalma olabilir. Uygulamada, aşırı doz vakaları belgelenmemiştir.

Fortrans ilacı nasıl değiştirilir İlacın benzeri Forlax ilacıdır 2019

Fortrans ilacı nasıl değiştirilir İlacın benzeri Forlax ilacıdır 2019

Related news

 • Sivilceye Kesin Çözüm
 • Yaz Sıcaklarında İçinizi Ferahlatacak Buzlu Dondurma Tarifleri
 • Türkiye, Kırımdan gelen gemilere yasak koydu
 • Etki alanı: ne, seçerken ana öneriler
 • Bel fıtığı tedavisi nasıldır

 • Fortrans ilacı nasıl değiştirilir İlacın benzeri Forlax ilacıdır 33

  Fortrans ilacı nasıl değiştirilir İlacın benzeri Forlax ilacıdır


  Fortrans ilacı nasıl değiştirilir İlacın benzeri Forlax ilacıdır 87

  Fortrans ilacı nasıl değiştirilir İlacın benzeri Forlax ilacıdır 15

  Fortrans ilacı nasıl değiştirilir İlacın benzeri Forlax ilacıdır 51

  Fortrans ilacı nasıl değiştirilir İlacın benzeri Forlax ilacıdır 57

  Fortrans ilacı nasıl değiştirilir İlacın benzeri Forlax ilacıdır 59

  Fortrans ilacı nasıl değiştirilir İlacın benzeri Forlax ilacıdır 27

  Fortrans ilacı nasıl değiştirilir İlacın benzeri Forlax ilacıdır 27

  Fortrans ilacı nasıl değiştirilir İlacın benzeri Forlax ilacıdır 58

  Fortrans ilacı nasıl değiştirilir İlacın benzeri Forlax ilacıdır 19

  Fortrans ilacı nasıl değiştirilir İlacın benzeri Forlax ilacıdır 40

  Fortrans ilacı nasıl değiştirilir İlacın benzeri Forlax ilacıdır 89

  Fortrans ilacı nasıl değiştirilir İlacın benzeri Forlax ilacıdır 55

  Fortrans ilacı nasıl değiştirilir İlacın benzeri Forlax ilacıdır 34