Forlax uyuşturucu. Kullanım Talimatları 2019

Forlax uyuşturucu. Kullanım Talimatları 2019
17.09.2019

Forlax uyuşturucu. Kullanım Talimatları 46

"Forlax" uyuşturucu. Kullanım Talimatları

"Forlax" uyuşturucu bir tıbbiBir grup müshil ozmotik ilaç için bir çare. Farmakolojik endüstride bu ilaç toz halindedir. Forlax ve Forlax for Children arasında bir ayrım yapılır. İlaç aktif maddesi makrogoldur.

Hazırlık "Forlax", uygulama talimatıbize bırakma ve terkibi şeklini getiren ilaçlar, ilaç içeren poşetlerde ambalajlanmaktadır. makrogol yanı sıra, toz sodyum sakarin ve tat verici portakal, greyfurt lezzeti olan yardımcı öğeleri içerir. Çocuğun dozu dört miligram, yetişkin dozu ise on'dur. dozaj formu, bir beyaz renk ve su içinde kolayca ve tamamen çözünebilir solüsyon hazırlanması portakal ve greyfurt kokusu sahip bir tozdur.

Hazırlık "Forlax", uygulama talimatıana bileşenin kimyasal bileşiminde bulunan hidrojen bileşiklerinden dolayı su moleküllerinin tutulmasını teşvik eder. Bu işlem, bağırsak içeriğinin miktarının arttırılmasına yardımcı olur. Bağırsağın lümeninde olmak üzere absorbe edilmemiş bir sıvı, solüsyonun müshil etkisini arttırır. hasar ve onun reseptörlerinin mukozasında tahrişe neden olmaz kullanımının hangi Hazırlanması "Forlaks", kabızlık için kullanılan birçok ilacın aksine, tedavinin uzun ders geçişi için tavsiye edilebilir. Kronik olan kabızlıkların tedavisinde en çok tercih edilen ilaç bu ilaçtır.

Hazırlık "Forlax", uygulama talimatıaltı aydan başlayarak yetişkin yaş grubuna ve çocuklara ait olan hastalarda konstipasyonun semptomatik tedavisinde önerilmektedir. Ayrıca, ilaç kolonoskopik ve radyolojik muayene için hazırlanırken, bağırsak arındırma ameliyatından önce reçete edilir.

Hazırlık "Forlax", uygulama talimatıoptimal dozaj öneren, günde bir kez oral yolla alınır. Bir bardak suda tıbbi bir solüsyon hazırlamak için bir veya iki poşeti çözün. Sıvı yemeklerden önce veya sabahları sabah sarhoş olur. ilaç "Forlaks çocukların" kullanımı, talimat istenen yaş ayrım yaşamın bir yıl altı aydan bir paket miktarı yapılır verir hangi. Dört yaşına kadar olan bebekler dozaj iki katına çıkarılabilir. Sekiz yaşına kadar çocuklar iki ila dört çuval alabilir. Tedavi süresi üç ayı aşmamalıdır. Bir paket elli miligram suda erir. Bu çözüm, yemek sırasında veya önce sabah saatlerinde sözlü olarak alınır. dozaj tek torbada yer alan ilacın atanan miktarını aşarsa, akşam sabah hariç hazırlanmasını ve başka uygulanması önerilir. İlacın etkisinin işaretleri kullanımdan sonra bir iki gün içinde ortaya çıkar.

"Forlaks" ilacını kullanırkenistenmeyen etkiler. Yeme büyük dozlar iki günden fazla ilaç kesildikten sonra sürer ishale neden olabilir. Muhtemel karın ağrısı ve alerjik reaksiyon semptomları. Nadiren, idrar kaçırma kadar, iltihaplanma ve tahriş odakları da vardır. Karın rumbling, kusma, şişkinlik ve mide bulantısı: Çocuklarda İstenmeyen etkiler aşağıdaki olabilir. Bazen, kovanlar, şişme ve döküntü şeklinde alerjik reaksiyonların bir belirtisi vardır.

Forlax uyuşturucu. Kullanım Talimatları 2019

Forlax uyuşturucu. Kullanım Talimatları 2019

Related news

 • Yazma Üstüne İbikli İğne Oyası Yapımı Videolu Anlatımlı
 • Ramazanda iftar menüsü nasıl olmalı
 • Tığ İşi Çiçekli Köprü Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu
 • Çemen otunun faydaları nelerdir hangi hastalıklara iyi gelir
 • ZEYTİNYAĞLI TUZLU DEREOTLU KURABİYE TARİFİ

 • Forlax uyuşturucu. Kullanım Talimatları 41

  Forlax uyuşturucu. Kullanım Talimatları


  Forlax uyuşturucu. Kullanım Talimatları 33

  Forlax uyuşturucu. Kullanım Talimatları 86

  Forlax uyuşturucu. Kullanım Talimatları 11

  Forlax uyuşturucu. Kullanım Talimatları 28

  Forlax uyuşturucu. Kullanım Talimatları 33

  Forlax uyuşturucu. Kullanım Talimatları 21

  Forlax uyuşturucu. Kullanım Talimatları 9

  Forlax uyuşturucu. Kullanım Talimatları 45

  Forlax uyuşturucu. Kullanım Talimatları 39

  Forlax uyuşturucu. Kullanım Talimatları 2

  Forlax uyuşturucu. Kullanım Talimatları 53