Ford Transit yolcu - karayolu taşımacılığında güvenilir asistanı 2019

Ford Transit yolcu - karayolu taşımacılığında güvenilir asistanı 2019
09.05.2019

Ford Transit yolcu - karayolu taşımacılığında güvenilir asistanı 66

"Ford Transit" yolcu - karayolu taşımacılığında güvenilir asistanı!

Doğrudan bir iş yapıyorsanızGüvenilir bir otobüs veya minibüs kullanmadan yolcuların nakliyeyle bağlantılı olarak yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur. Bununla birlikte, şu an bu tür teçhizatın dünya üreticileri arasında çok fazla rekabet var ve bu da taşımacılığın seçiminde zorluklar yaratıyor. Pratikte gösterildiği gibi, özel yolcu taşımacılığı yapan sürücülerin çoğu Alman "Mercedes Sprinter" ya da yerli "Gazelle" yi seçer. Bununla birlikte, her iki markanın dezavantajları var. Birincisi birçok acemi taşıyıcı için çok pahalı ve ulaşılmaz ve ikincisi, tüm gelirinizi çeşitli parçalar ve birden çok onarım için "yutabilir".Ford Transit YolcuBir uzlaşma olarak, birçok sürücü "Fidan Transit" yolcuyu tercih ediyor, fiyatı çok yüksek değil ve güvenilirlik seviyesi "Sprinter "'ın gerisinde kalmıyor.

görünüm

Son neslin minibüsünün görünümüsürücüye daha fazla görünürlük kazandıran büyük bir ön camın bulunması ile karakterizedir. Ana ışığın farları hızla yukarıya doğru uzatılır. Bu kadar nazik ve samimi bir görünüm, her yolcuyu neşelendirir. Büyük radyatör ızgarası sadece bir tasarım öğesi değil aynı zamanda tamamen işlevsel bir bölümdür. Geniş alanına sahip olduğu için, motora daha fazla hava iletir. Ve bu da, aşırı ısınmaya karşı mükemmel bir önlemdir.

salon

Konfor son faktör değilgeliştiricilerin dikkatini çekti. Gerçekten de bitiş kalitesini ve koltuk mühendislerinin tasarımını şaşkınlıkla yerine getirdi. Dahası, yolcuların da rahatlığı yoksun değil. Şasi ve gövdenin uzunluğuna bağlı olarak "Ford Transit" yolcu dokuz, on dört veya on yedi koltuk ile donatılabilir.Ford transit yolcu fiyatıTüm koltuklar maksimum ergonomi ile yerleştirilir. Mühendisler ayrıca şoförün işyerini de unutmadılar. Kullanışlı tekerlek ve büyük dikiz aynaları ve düşünceli sürücü koltuğu ile birlikte bilgilendirici gösterge paneli gezi olarak rahat ve güvenli olun.

Ford Transit yolcu: özellikler

Teknik spesifikasyonlara gelince, burayaAlıcı için santral seçimi yalnızca 2 dizel motor içindir. "Ford Transit" yolcusu, 9 yolcu kabini konfigürasyonu için 2.2 litrelik bir motor ve 14 ve 17 koltuklu modifikasyonlar için 2,4 litrelik bir ünite ile donatılabilir. Karlılık gelince, burada araba Mercedes Sprinter bile daha aşağı değil. Yakıt tüketimi ve düzenli yedek parçaların değiştirme ömrü, sahibinin ulaşımdan maksimum kar elde etmesini sağlar. Bu arada, sürücülerin not ettiği gibi çalışan sistem, yollarımız üzerinde çok "zımni", böylece askıya alma ile minimum sorunlar yaşanacak.Ford transit yolcu yeni

maliyeti

Ford Transit yolcu (yeni seri2013) en az 1 milyon 155 bin rubleye mal olacak. Maliyet doğrudan ekipman seviyesine ve şasinin uzunluğuna bağlıdır. Yani, "Ford Transit" Yolcu 17 koltuklu performansının fiyatı bir buçuk milyon ruble ulaşır.

Ford Transit yolcu - karayolu taşımacılığında güvenilir asistanı 2019

Ford Transit yolcu - karayolu taşımacılığında güvenilir asistanı 2019

Related news

 • Patatesli Kabaklı Mücver Tarifi Fırında Nasıl Yapılır
 • HDDyi kendiniz kontrol etme
 • Sarkozy Türkiye’nin tarihinde soykırım bulamaz
 • Yalın Sarkıları Listesi
 • Evdeki Yabancı 20-21. Bölüm izle

 • Ford Transit yolcu - karayolu taşımacılığında güvenilir asistanı 12

  Ford Transit yolcu - karayolu taşımacılığında güvenilir asistanı


  Ford Transit yolcu - karayolu taşımacılığında güvenilir asistanı 48

  Ford Transit yolcu - karayolu taşımacılığında güvenilir asistanı 69

  Ford Transit yolcu - karayolu taşımacılığında güvenilir asistanı 68

  Ford Transit yolcu - karayolu taşımacılığında güvenilir asistanı 18

  Ford Transit yolcu - karayolu taşımacılığında güvenilir asistanı 44

  Ford Transit yolcu - karayolu taşımacılığında güvenilir asistanı 9

  Ford Transit yolcu - karayolu taşımacılığında güvenilir asistanı 85

  Ford Transit yolcu - karayolu taşımacılığında güvenilir asistanı 25

  Ford Transit yolcu - karayolu taşımacılığında güvenilir asistanı 58

  Ford Transit yolcu - karayolu taşımacılığında güvenilir asistanı 79

  Ford Transit yolcu - karayolu taşımacılığında güvenilir asistanı 64

  Ford Transit yolcu - karayolu taşımacılığında güvenilir asistanı 21

  Ford Transit yolcu - karayolu taşımacılığında güvenilir asistanı 3